Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזגן חימום לא עובד, ניסאן מיקרה 2011

Z!0N
שימו לב! השרשור הזה בן 854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברשותי ניסאן מיקרה 2011 דגם ויזיה אשר לה מערכת בקרים אקלים פשוטה לא דיגיטלית,לפני כ חצי שנה בערך העברתי את החוגה של הקור לחום בחוזקה ושמעתי מעין קליק מאוד חזק,מה שגרם לחוגה שהסתובב בחופשיות יתרה שבדיעבד התברר שהמזגן מתפקד על שיא הקור וכמה שלא תזיז את החוגה לחום או לאמצע אפילו תמיד תרגיש את שיא הקור.

הלכתי לטפל בנושא ולקבל הצעת מחיר על פתרון לתקלה בעירי חדרה במוסך מורשה ניסאן בשם אומגה להעריך את אומדן הנזק,יועץ השירות טען כי:

1) יש לפרק את כל הדשבורד במיקרה על מנת להגיע ליחידת החימום של הרכב.

2)המזגן של המיקרה פועל כמו כל מזגן וכי יש לו גלגל שיניים שמחובר למנוף והוא אחראי על העברת החום והקור לצינורות האוורור ברכב הוא טען שקוראים לחלק גלגלת למנוע קלאפה.

3)המחיר יהיה מינימום 1200+מע"מ במידה ואנחנו מצליחים לשפץ את החלק ולהחזירו למקום,במידה ולא המחיר יהיה מעל 2000 ש"ח+מע"מ וצפונה כי הוא לא יידע מראש איזה חלק הלך המנוף עצמו,הגלגל שיניים,שניהם?,חלק נוסף אחר? כי הוא יהיה חייב לפרק את הדשבורד קודם.

4)במידה וה"גלגלת למנוע קלאפה","גלגל שיניים של המנוף" הלכו את החלקים ניתן להשיג רק בקרסו מוטורס יבואנית ניסאן בישראל כלומר מוסך מורשה וכי אם תלך למוסך שהוא לא מורשה או סביר להניח שיביא לך חלק משומש מניסאן מיקרה אחרת אשר ישבה במגרש גרוטאות.

לדעתי המחיר קצת מוגזם,תוכלו בבקשה לעשות לי סדר בנושא לגבי מה הוא אמר לי לגבי החלקים עצמם,האם הוא מחרטט? ולגבי המחירים באופן כללי שקשורים לתקלה זו.

תודה

עריכה אחרונה על ידי Z!0N
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאור 30,לשעבר מכנופיית הטיפולים השוטפים גר בחדרה.

המתן להמלצתו על איש מיזוג אוויר באיזור כתחליף למוסך המורשה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאלות:

1. מה זה הקלפה הזאת?

2. כמה יעלה תיקון כזה? ומה הם העלויות הנוספות שהמוסכניק אומר שיכולות לקרות אם הקלפה לא תפוסה? יש מצב שנשבר משהו אחר בנוסף?

לשאלתכם למעלה הידית של הבורר לא נשברה(פירקתי אותה והחזרת אותה למקום)

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

נחמד לדעת שלא המצאתי את הבעיה הזאת

מיקרה 2014 אותה בעיה,

פתחתי את האזור מתחת לרדיו וקצת פלסטיקה מסביב,

חיברתי חזרה את החוט שקפץ מהגלגל הבורר.

עבודה נוראה מציקה באזור לא נוח בעליל, אבל הקלאפה עדיין קשה מאוד לסיבוב, גם אני וגם אישתי יודעים שצריך לסובב בעדינות ובקפיצות קטנות אם לא זה משתחרר שוב...

אם יש למישהו מושג איך מגיעים לקלאפה הזאת לנקיון וגירוז בלי לפתוח חצי רכב אשמח לדעת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פירוק הדשבורד לא פשוט ומצריך פירוק עמוק בכדי להגיע ליחידה של המזגן, מישהו גם נתקל בבעיה שהמזגן אינו מקרר כמוש צריך וגם אינו מחמם כמו שצריך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין חימום או קירור בלבד.. הקלאפה פשוט נתקעת ואז הכבל יוצא מהכפתור יכול לקרות בכל מצב

אשמח לדעת איך להגיע בקלות לאזור בו הקלאפה יושבת, אני מאמין שניקוי טוב של האזור וקצת גירוז יטפל בזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...
אין קשר בין חימום או קירור בלבד.. הקלאפה פשוט נתקעת ואז הכבל יוצא מהכפתור יכול לקרות בכל מצב

אשמח לדעת איך להגיע בקלות לאזור בו הקלאפה יושבת, אני מאמין שניקוי טוב של האזור וקצת גירוז יטפל בזה

היי אשמח לדעת איך נפתרה הבעיה, לצערי אני באותו במצב

האם אפשר לבצע עצמאי ללא עזרה ממוסך?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...