Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוקץ קניית המכוניות מתושב חוץ מגיע לתחום השכרת הדירות

Fitch
שימו לב! השרשור הזה בן 2745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב,

כולכם בוודאי מכירים את השרשורים האלמותיים הללו:

נעקצתי ב8 אלף שקל,צריך את עזרתכם

האם מישהו מכיר את החברה Bindezmaf Cargo GmbH?

קניית רכב דרך חברת THG

אז עכשיו ראיתי את הפוסט הבא בתפוז:

שלום

מצאתי איזושהיא דירה להשכרה במחיר נמוך יחסית ממחיר השוק. הבעלים של הדירה היה גר מספר שנים בארץ ולאחרונה עבר לספרד - ספרדי במקור. התכתבנו כמה ימים והוא רוצה שאעביר כסף לAIRBNB ורק אז אוכל לראות את הדירה היות והמפתח אצלו והוא ישלח לי אותם עם שליח. במידה והבית ימצא חן בעיני העסקה תצא לפועל והוא יקבל את הכסף ובמידה ולא אז הכסף חוזר אלי.

ההשכרה הינה לשנה. השאלה הנשאלת היא איך אני יכול לדעת שאני לא נעקץ פה? סיכמנו שבמידה ויוסכם אז אעביר לו כסף כל חודש בהעברה בנקאית.

מישהו עשה פעם כזה דבר? או שמע?

תודה

הפתי ממשיך:

אכן הנושא נשמע די מסריח אבל אני לא חותם עם הבן אדם על חוזה אלא מפקיד את הכסף בחשבון בנק של airbnb. המפתחות והמסמכחם נשלחים אלי ויש לי 3 ימים להחליט אם אני רוצה את הבית או לא. במידה ולא, כך לדברי החברה הכסף חוזר אלי.מה שמחשיד אותי עוד יותר הוא שאפשר להעביר את הכסף רק דרך הבנק או בנק הדואר ולא דרך paypal או כרטיס אשראי בינלאומי ככה שבמקרה וזה עוקץ לא ברור אם אפשר לבטל את העסקה.

עוד דבר שמחשיד, השכירות הינה 3000 שקל על בית שאפשר לקבל עליו בכיף 6000 ולטענתו זה כולל גם חשבונות שאני משלם והוא מוריד מהתשלום החודשי שאני אמור להעביר לו כל חודש.

הסכום שהוא מבקש לפיקדון הוא 6000 שח, קרי חודשיים ראשונים של שכירות.

לטענת המשכיר הוא לא מחפש לעשות כסף על הבית אלה מישהו שישמור לו על הבית בתקופה שהוא בחול, סוג של סבלט

מה הייתם עושים? האם לרדת מהעניין עקב כל החשדות הרבות או שההפקדה לairbnb אכן מאובטחת

תודה רבה

היזהרו!

1166836_1280x720.jpg

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העסק מצליח, אז מרחיבים את הפעילות

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להעביר כסף למישהו בחו"ל בלי קבלת ערובה כל שהיא שהכסף חוזר אלייך, לא חכם במיוחד. משהו בסגנון של מיילים שבנו של מלך באפריקה זקוק לכסף בדחיפות ויחזיר לך פי 3 בעוד חודש. או מישהו שנתקע במצרים ללא כסף וזקוק לעזרה.

הזוי איך אנשים אשכרה בכלל חושבים להאמין לדבר כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מכיר את עם ישראל, זה בכלל לא הזוי.

אין הרגשה כמו ההרגשה שלא יצאת פראייר/יצאת גבר גבר ביחס לסביבה שלך.

בשביל ההרגשה הזאת, מוכנים להקריב הרבה. גם מוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...