Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עומק ברק בצבע לרכב .

שימו לב! השרשור הזה בן 2749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום לחברי הפורום , יש לי שאלה שמטרידה אותי זמן מה .

שמעתי על "צבע" רכב בארץ בשם "אורן לסרי" שמעתי שהוא מגיע לתוצאות בצביעת רכב ברמה גבוהה .

מה כוונתי , נאמר לי שאם הוא צובע לדוגמא דלת או רכב הוא מיישם יסוד נאמר קומפקט פיילר , פעם ראשונה משייף , מיישם עוד פעם שכבה של קומפקט פילר שוב משייף .

לאחר מכן אם הלקוח בחר בצבע כלשהו בברק ישיר הוא צובע בצבע המבוקש , לאחר ייבוש מלא הוא משייף עד שהצבע נהייה מט , לאחר מכן שוב צובע באותו צבע ואז שוב מלטש ואז שוב צובע וזהו נגמר התהליך .

האם זה מה שגורם לרכב להיות בברק כה עמוק ? .

אם מישהו ראה או רואה את התוכנית GAS Monkey - נאמר לי שאם יש מישהו שמגיע לרמות ברק כאלה עמוקות בארץ זה הוא , האם התהליך הנ"ל באמת גורם לברק כה עמוק ? , או שבכלל הברק נגרם על ידי פוליש ווקס מקצועים ? .

תודה מראש ושבוע טוב .

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שגורם לברק זה צבע/לכה ישרה,אם זו שיטת הצביעה שלו אין ספק שהיא נשמעת איכותית,רק שאני הייתי מעדיף צביעה דו שלבית ולא ברק ישיר(כמו במפעל).

הקומפקט פילר נועד למלא חריצים קטנים ולהביא את המשטח למצב חלק לחלוטין,השכבות המרובות והשיוף בניהם בעצם משטח את הצבע ואז לא יהיו גלים בצבע,כל אלה ביחד גם גורמים לברק גבוה יותר.

אפשר להביא כל רכב לרמת ברק גבוהה עם שלייף טוב בהנחה והצבע במצב טוב.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...