Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב אמין וחסכוני סביבות ה-30K בעיקר לנסיעות מחוץ לעיר

Yuval Levy
שימו לב! השרשור הזה בן 2750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחפש רכב ואשמח לדעתכם, חשוב לי שיהיה אמין וחסכוני עדיפות לרכב מיני. אין לי בעיה עם רכב ידני. רוב הנסיעות שלי יהיו בעיקר בסופי שבוע (במשך השבוע אני עם תחבורה ציבורית) מקרית גת לנתניה (סביבות 100 ק"מ כיוון).

פחות חשוב לי אם הרכב חזק או מאיץ מהר. גם ככה המהירות נסיעה המירבית שלי על הכביש היא 90-100 קמ"ש.

בינתיים שמתי עין על שברולט ספארק, פיאט פנדה, וסוזוקי אלטו.

לדעתכם רכב עם נפח מנוע 1000 יכול לעשות את העבודה או עדיף את הדגמים עם 1200?

תודה מראש לעונים,

יובל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפנדה לדעתי עדיפה על האלטו,מנוע 4 צילנדרים שלא רועד,נוחות עדיפה,בתקציב הזה גם ניתן לחפש את הפנדה מהדגם החדש.

הספארק גם אופציה,עם מנוע 1200 היא די זריזה ביחס למיני.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

סביבות ה 30.0 אלף שקל יש לנו כמה מכוניות שיכולות להתאים לך, פונטו 2012, פיג'ו 107 מודל 2013, התאומה שלה הטויוטה אייגו מודל 2012 או קצת יותר יקר מודל 2013, פיג'ו 301 מודל 2013. יש לנו גם סיביק 2008 וביואיק לקרוס 2008 בגבולות התקציב אבל הן כבר רכב שונה לחלוטין (משפחתית ומנהלים).

אתה מוזמן אלינו לנתניה, ותוכל לבחור בין מגוון של מכוניות, וכמובן לעשות נסיעת מבחן בו במקום,

אמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה ולנסיעות המערבות גם בינעירוני עדיף 1200 עם 4 צילינדרים.

בתקציב הזה בקטיגורית המיני, הפנדה צורה חדשה תיתן את התמורה הטובה ביותר בגלל תא נוסעים עדיף, נוחות נסיעה יחסית ומנוע גמיש עם גיר ידני מעולה לתפעול.

אני בעלים של פנדה ונוסע מדי פעם מחיפה למרכז, הנסיעה נינוחה, גם במהירות גבוהה מזו שציינת.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, כנראה שאני אלך על פיאט פנדה.

המתיחת פנים זה החל מדגמים 2012? יש 2012 שהם הצורה הישנה? איך הכי קל לזהות אם דגם הוא לפני או אחרי המתיחת פנים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקראת סוף 2012 הגיע הפנדה החדשה,באותה שנה גם הייתה הישנה עדיין,אם אני זוכר נכון גם ב2013 עוד היה את הדגם הישן.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם,

ראיתי היום פיאט פנדה 2014. הרכב נראה ונסע מעולה למעט רעש מהאגזוז שנשמע קצת מוזר שומעים חזק בעיקר מי שיושב מאחורה או כשהיינו מחוץ לרכב. בעל הרכב אומר שזה הרעש של האוטו אבל לנו זה נשמע קצת חזק מידי ולא אופייני (אבל אנחנו לא מבינים גדולים ברכבים). הרכב קיבל מכה מאחורה והוחלף הטמבון האחורי במוסך מורשה של החברה וחלקים מקוריים של החברה, הרכב עדיין באחריות יבואן. אשמח לדעה בעניין..

מחר אני כנראה אקח את הרכב לבדיקה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...