Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבארט 595

KilleRCitY
שימו לב! השרשור הזה בן 2729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתי הדגמים של 2017 אמורים להיכנס?

אני מוגבל לאוטומט.

מתכנן לקנות את האבארט 595 והבנתי שיש שלושה דגמים שונים,

אחד נפסל בגלל שהוא רק ידני אז נשארתי עם שני דגמים.

אחד זה הגראן טורישמו והשני ברח לי השם שלו לצערי

מה ההבדלים ביניהם?

עריכה: שאלה נוספת , מתי מומלץ לקנות רכב? לאחר ה1.1 בינואר כדי ש"ארוויח" שנה?

Suzuki Baleno 2002 1.6 - נמכרה | Mazda 6 Premium 2007 2.3 - נמכרה | VW Passat 2016 1.8T - נמכרה | VW Polo 1998 1.4 - נמכרה | Toyota Verso 2017 1.8 - לא נוהג | Mercedes C180 2019 - נוהג.. לאט ובפחד. | Lexus IS250 - נמכרה בכאב לב. | Hyundai Getz 2008 1.4 - דיילי לדיילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת זמן אתה רוצה לסגור את העסקה ולהעביר את הכסף לפני סוף השנה כי יהיו יותר הנחות, מוכרי רכב מנסים לנפח את התוצאות של השנה הקודמת. אם תקנה מספיק מאוחר והרכב יגיע אליך מספיק מאוחר אז תוכל לקבל אותו כבר בשנתון הבא והאוטו ירשם כשנה מאוחר יותר.

תכלס תכלס, מבחינת ירידת ערך החל מ2008 סופרים בחודשים ולא בשנים אז ההבדל הוא בעיקר במספר שיופיע ביד 2 כשתנסה למכור (וגם זה אפשר לרשום 2017 אם ממש חשוב לך לא לרשום דצמבר 2016.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל כבר יש את הרכב באולם, אתה יכול לגשת להציץ.

הרכב שונה בנקודה משמעותית אחת מבחינת ביצועים וזה טורבו גדול יותר (כמו שיש בפונטו אבארט') וזה משמעותי ביותר מבחינת ביצועים לכל אורך קשת הסל"ד.

מה שרלוונטי מבחינתך זה דגם הטוריסמו שמגיע עם גיר רובוטי, אולי גם הקומפטיציונה זמין עם גיר כזה אבל אני לא בטוח.

מבחינת מועד מסירה אין לך כל כך ברירה, למיטב ידיעתי הן לא יעלו לכביש לפני ינואר.

בגדול הטוריסמו הולכת יותר לצד המפואר והקומפטיציונה לצד הספורטיבי. שתיהן מאובזרות מאוד ועיקר ההבדל במושבים. בטוריסמו מושבי עור רכים יותר ובקומפטיציונה מושבי באקט. באחרונה יש גם אופציה לדיפרנציאל ננעל מכאני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תיבה אוטומטית חשובה - הייתי ממליץ לך לשקול מיני קופר / קופר S. טובות יותר מכל בחינה מה-500, כולל יכולת דינמית, מרווח, ביצועים (בייחוד ה-S) ולא פחות חשוב - מבחינת תפקוד התיבה האוטומטית (פלנטרית ולא רובוטית כמו באבארט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תיבה אוטומטית חשובה - הייתי ממליץ לך לשקול מיני קופר / קופר S. טובות יותר מכל בחינה מה-500, כולל יכולת דינמית, מרווח, ביצועים (בייחוד ה-S) ולא פחות חשוב - מבחינת תפקוד התיבה האוטומטית (פלנטרית ולא רובוטית כמו באבארט).

לצערי הרב אני לא מסכים איתך בכלל, ההיגגוי בקופר אס החדשה כבר מזמן לא חד ו"אמיתי" כמו ב2 הדורות הקודמים.

מבחינת הספק הקופר חזקה יותר, מבחינת זנב שובב העקרב הרבה יותר שמח.

את הקומפי אתה לא יכול להשוות לקופר אס רק לגון קופר וורקס, ברמבו 4 בוכנות באקטים שמותאים לנסיעה קרבית רצועת כוח מדהימה ונכונה, הקומפי היא מכונת נהיגה הרבה מעבר לקופר אס.

אם אתה מחפש רכב לתקוף את כבישי הצפון\דרום פעם בשבועיים הייתי בקלות בוחר ב500, אם אתה מחפש אול ראונד שנחמדה בכל האספקטים אבל לא באמת מדהימה באף אספקט קח את המיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם shandor, אבל אני משוחד.

בבעלותי האברת השנייה כבר, רכב מאוד כייפי בנהיגה ספורטיבית, משקל מאוד נמוך שנותן תחושה שלא מקבלים ברכבי ספורט אחרים (ונסעתי על כמה כאלה לפני שבחרתי בעקרב בפעם השנייה).

בנוסף, היחס שתקבל האברת הוא ברמה אחרת לגמריי, מוזמן לקרוא כמה שרשורים על זה בפורום (במיוחד על הטיולים המאורגנים ע״י היבואן).

אם אתה שוקל את המיני החדשה, קח בחשבון שהיא לא מזכירה את הדגמים הקודמים, הרבה פחות חדה ומושחזת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שאוהב לוחמת הגה, רכב שמאבד אחיזה ב-On-Off (שני מאפיינים שהופכים אותו לדרמטי שלא לצורך למי שאוהב לנהוג מהר), תיבה שמעבירה הילוכים בקצב של חודשי השנה, מנוע עם שיהוי-טורבו מורגש שנחנק בסל"ד בינוני ומעלה ונשמע טוב רק בסרק וזחילה בעיר בגלל האגזוז, מתלים בלי שיכוך ותנוחת נהיגה של אוטובוס - האבארט לוקחת בגדול. כבונוס עומר יהיה נורא נחמד אליך כל הזמן, ישלח לך מתנות לחג ויארגן לך טיולים, וגם האוטו עושה "ברום ברום" מגניב בסרק ונראה פנטסטי - בטח נראה טוב יותר מהמיני.

אם אתה יודע לנהוג מהר, רוצה תנוחת נהיגה של ב.מ.וו, מרכז כובד נמוך, היגוי מדויק ויכולת דינמית מצוינת, איכות גבוהה ורכב מודרני יותר מכל בחינה (כלומר, שלא הוצג בשנת 2007), ויכול לחיות בלי להיות חלק מקהילת "אנשים כמוך" בחסות היבואן, מקומך במיני.

ואת זה אני יכול לכתוב אחרי מאות ק"מ של נהיגה בשתיהן במיטב כבישי ישראל, ובלי להיות משוחד לכאן או לכאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שאוהב לוחמת הגה, רכב שמאבד אחיזה ב-On-Off (שני מאפיינים שהופכים אותו לדרמטי שלא לצורך למי שאוהב לנהוג מהר), תיבה שמעבירה הילוכים בקצב של חודשי השנה, מנוע עם שיהוי-טורבו מורגש שנחנק בסל"ד בינוני ומעלה ונשמע טוב רק בסרק וזחילה בעיר בגלל האגזוז, מתלים בלי שיכוך ותנוחת נהיגה של אוטובוס - האבארט לוקחת בגדול. כבונוס עומר יהיה נורא נחמד אליך כל הזמן, ישלח לך מתנות לחג ויארגן לך טיולים, וגם האוטו עושה "ברום ברום" מגניב בסרק ונראה פנטסטי - בטח נראה טוב יותר מהמיני.

אם אתה יודע לנהוג מהר, רוצה תנוחת נהיגה של ב.מ.וו, מרכז כובד נמוך, היגוי מדויק ויכולת דינמית מצוינת, איכות גבוהה ורכב מודרני יותר מכל בחינה (כלומר, שלא הוצג בשנת 2007), ויכול לחיות בלי להיות חלק מקהילת "אנשים כמוך" בחסות היבואן, מקומך במיני.

ואת זה אני יכול לכתוב אחרי מאות ק"מ של נהיגה בשתיהן במיטב כבישי ישראל, ובלי להיות משוחד לכאן או לכאן.

אני מטבעי לא משוחד גם שאני בעלים של רכב, אני מודה למגבלות וליתרונות שלו.

הקומפי תיהיה מהירה יותר בידי אותו נהג בנהיגה טכנית בוודאות.

היופי בעקרב שאם אתה חפץ הרכב מדויק והדוק לכביש, ואם אתה חפץ שלא אחרי הכרות מעמיקה הוא יהיה בעל זנב שובב ושמח.

מנוע שנחנק? לקומפי לא חסר כוח בשום סלד, לא אוטומאט ולא רגיל, לגבי העברת הילוכים בתיבה הרובוטית מסכים איתך, יש שאוהבים והרוב לא.

תנוחת נהיגה של אוטובוס? נו באמת... רואים שאתה שבוי בסטיגמות ומגמות.

אבל עזבו שטויות, שהבחור ילך וינהג בשתיהן, כנראה שהמיני היא הבחירה של הרוב והעקרב לא מתאים לכל אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שקניתי את הרכב שיש ברשותי עכשיו (Cooper S 2015), בדקתי המון רכבים כולל ה595.

בוא נגיד שה 595 לא הייתה גם בחמישייה הראשונה (אם הייתי צריך לדרג) של הרכבים שבחנתי משלל סיבות.

לטעמי מי שלא מחפש פרקטיות ה cooper s היא אחת הבחירות הטובות ביותר בקטגוריית המחיר שלה. ה jcw שנבחנה גם כן, קשיחה מידי ובנוסף הבדל הכוח אינו מורגש כל כך. (גם תוספת המחיר מקרבת אותה למכוניות עדיפות על הjcw).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שקניתי את הרכב שיש ברשותי עכשיו (Cooper S 2015), בדקתי המון רכבים כולל ה595.

בוא נגיד שה 595 לא הייתה גם בחמישייה הראשונה (אם הייתי צריך לדרג) של הרכבים שבחנתי משלל סיבות.

לטעמי מי שלא מחפש פרקטיות ה cooper s היא אחת הבחירות הטובות ביותר בקטגוריית המחיר שלה. ה jcw שנבחנה גם כן, קשיחה מידי ובנוסף הבדל הכוח אינו מורגש כל כך. (גם תוספת המחיר מקרבת אותה למכוניות עדיפות על הjcw).

אפשר לשאול בכמה העלת אותה על הכביש? ידנית/אוטומטית?

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי יד שנייה.. אבל ממי שקניתי ממנו אמר לי שהרכב עם חבילת pure led שעולה עוד 30K וכולל איתוראן ואגרת רישוי הכל כולל הכל זה מגיע ל245 בערך אחרי הנחה הוא קנה בערך ב233. יקר, אני יודע אבל שווה כל שקל.

ההנחות לא גבוהות במיני בניגוד לאאודי למשל שמככבים בגובה ההנחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שאוהב לנהוג יעריך מאוד את ההגה של המיני הנוכחית,בלי קשר לקודמת.

מי שבא נקי וללא שעות מבחן על הקודמות,יהנה מאוד וגם הגיר האוטומתי שלה

מהטובים שיש בשוק לדעתי.

עדיין יש לרכב הזה הגה מהטובים ביותר בקבוצה ואחיזתה בכביש הרבה יותר

גבוהה בהפרש מול האבארט,אבל האברט מספקת כיף גם במהירויות לא גבוהות

ולא ממש צריך לנהוג על 150 קמש ולהנות ממנה,גם ב40 50 או 60 קמש

היא מהנה וכיפית לנהיגה והמון דרמה. אין לי מושג ולא נהגתי ב595 ולא

בקופר וורקס.

אתם מפתחים פה דיון של כל אחד והעדפות שלו,כשלשתיהן יש תכונות טובות

ביחס למתחרות ושתי המכוניות שונות המון ,אחת מהשנייה.

אני כנראה הייתי בוחר בקופר S ,אבל זו גם העדפה אישית שלי ומאוד נהנתי

מהאבארט,גם הרובוטית וגם מהידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...