Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק האצ'בק חדשה "ספורט דיזיין" (2016) או מזדה 3 האצ'בק "פרימיום" חדשה

ram4000
שימו לב! השרשור הזה בן 2157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריכת הדלק האמיתית (מנסיון של שנה עם סיוויק כזאת) היא סביבות 7-8 קילומטר לליטר בנסיעה מעורבת.

מילא היו לו יתרונות נוספים על המתחרים אבל גם זה לא..

אולי אם אתה נוסע רק בעליות...

אצלי במשולב, בנהיגה רגועה הצריכה היא כ 14.5 קמ לליטר. ממוצע של נסיעה כוללת מעל 60 אלף קילומטר עם הרכב,

ועל פי מחשב הדרך. מכמה בדיקות שעשיתי, המחשב תואם את הצריכה בפועל עם סטיה של 2-3%

עריכה אחרונה על ידי איצו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עדכון לאחר קנייה.

מעוניין למכור את הרכב הנ"ל.

בטח הרבה ירימו גבה עכשיו

אסביר:הרכב טוב , אבל לא נוח וזולל דלק.

כיום הרכב עומד על 21,000 ק"מ

בראשון שמתי פול טנק , נסעתי נסיעה מרמת השרון לבאר שבע בנסיעה מאומצת , בשיוט כביש 6 על 120 צריכת דלק מזעזעת.

שורה תחתונה הלוך וחזור המחוג ירד לחצי טנק (זה סתם דוגמא אחת מתוך כמה אלפי דוגמאות)

מבחינת אמינות הרכב שלמות , 0 תקלות חוץ ממערכת מולטימדיה שעשתה לי קצת בעיות בבלוטוס אבל סודר בחברה.

מבחינת נוחות מרגישים הכל (הרנו מגאן 2006 הייתה יותר נוחה לי הייתה דיזל ידני צריכת דלק חלומית!!הייתי עושה איתה בשיא שלי 900 ק"מ למיכל - בהונדה מגיע בקושי ל 400 ק"מ)

אז מתלבט מה לעשות כרגע.

אם לקנות דיזל ולחזור אחורה לצריכות דלק פנומנליות או לקנות הייבריד.

שורה תחתונה עם ההונדה סיוויק התחלתי להתקמצן בנסיעות לצפון או לדרום (אני גר ברמת השרון)

הרכב הקודם שלי היה מסוג מגאן 2 טורבו דיזל ידנית, לא יודע על מה אתה מדבר אבל על 900 ק"מ הייתי נוסע בתוך חיפה וקצת משולב, מחוץ לעיר על כביש מהיר הרכב היה גומע ליטר אחד בלבד לכל 25 ק"מ מדוד אמיתי.

היא הייתה אצלנו במשפחה 10 שנים, הייתה אמינה בצורה מדהימה, מעת לעת היה צורך בהשקעה מעבר לטיפולים שגרתיים והרכב היה ממש חדש ומדהים, ללא תיקון צבע, שמור ברמה מאוד מאוד גבוהה.

כרגע הרכב השני שלנו עושה 10 ק"מ לליטר במקרה הטוב. מי שהתרגל לטורבו דיזל של רנו לא יכול לסוע אחרי זה במכוניות בלי להתלונן על צריכת הדלק גם אם היא לא גרועה למדי.

הקטע המצחיק הוא שהדיזלים החדשות של רנו לא יכולות להגיע לנתון של ליטר ל- 25 ק"מ, אלא מקס' ליטר ל- 20 ק"מ.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
הרכב הקודם שלי היה מסוג מגאן 2 טורבו דיזל ידנית, לא יודע על מה אתה מדבר אבל על 900 ק"מ הייתי נוסע בתוך חיפה וקצת משולב, מחוץ לעיר על כביש מהיר הרכב היה גומע ליטר אחד בלבד לכל 25 ק"מ מדוד אמיתי.

היא הייתה אצלנו במשפחה 10 שנים, הייתה אמינה בצורה מדהימה, מעת לעת היה צורך בהשקעה מעבר לטיפולים שגרתיים והרכב היה ממש חדש ומדהים, ללא תיקון צבע, שמור ברמה מאוד מאוד גבוהה.

כרגע הרכב השני שלנו עושה 10 ק"מ לליטר במקרה הטוב. מי שהתרגל לטורבו דיזל של רנו לא יכול לסוע אחרי זה במכוניות בלי להתלונן על צריכת הדלק גם אם היא לא גרועה למדי.

הקטע המצחיק הוא שהדיזלים החדשות של רנו לא יכולות להגיע לנתון של ליטר ל- 25 ק"מ, אלא מקס' ליטר ל- 20 ק"מ.

אז על מה ממליצים המומחים ? כרגע כבד לי ההונדה סיוויק , הצריכת דלק על הפנים. ואני נוהג רגוע , עכשיו בקיץ מדליק מזגן על פול קור , והצריכה יותר גרועה לצערי , מה לעשות ? למה להחליף ? מצד אחד כולם מדברים על היבריד ומצד שני , מניסיון אישי מת על דיזל המלצות מהתותחים פה

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההונדה רכב מצויין אבל כמו רוב המשפחתיות אוהב דלק.

לרנו יש רכבי דיזל מצויינים לדעתי ,יצא לי לנהוג בגרנד קופה ,הרכב בהחלט חסכוני מאוד וגם מאוד נוח ,קצת יותר חלש מההונדה אבל זה לא שיקול.

לדעתי חפש רנו דיזל ,היה לך ניסיון טוב עם רנו אז חפש אחת שמורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההונדה רכב מצויין אבל כמו רוב המשפחתיות אוהב דלק.

לרנו יש רכבי דיזל מצויינים לדעתי ,יצא לי לנהוג בגרנד קופה ,הרכב בהחלט חסכוני מאוד וגם מאוד נוח ,קצת יותר חלש מההונדה אבל זה לא שיקול.

לדעתי חפש רנו דיזל ,היה לך ניסיון טוב עם רנו אז חפש אחת שמורה

אז ככה , אני בטוח שהרבה יקפצו ויגידו שהרכב אמין וזה נכון הונדה זה אמין אבל לא ציפיתי שיאכל דלק , כמו שאמרת כמגיעים מדיזל ידני של רנו , פתאום רכב בנזין עממי נראה זללן , אז ככה האופציות כרגע זה רנח גרנד קופה דיזל אוטומט או ללכת לכיוון ההיברידי ct200 או אוריס היברידית שמעתי שהם אשש בשוק המשומשות , השאלה איך הם בצריכת דלק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה , אני בטוח שהרבה יקפצו ויגידו שהרכב אמין וזה נכון הונדה זה אמין אבל לא ציפיתי שיאכל דלק , כמו שאמרת כמגיעים מדיזל ידני של רנו , פתאום רכב בנזין עממי נראה זללן , אז ככה האופציות כרגע זה רנח גרנד קופה דיזל אוטומט או ללכת לכיוון ההיברידי ct200 או אוריס היברידית שמעתי שהם אשש בשוק המשומשות , השאלה איך הם בצריכת דלק ?

הקפצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מבחן דרכים מהמגזין של הפורום פה ללקסוס ופה לגרנד קופה.

ותוכל למצוא על ידי חיפוש סיכום אחזקה של הלקסוס שחבר פורום פירסם בעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...