Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעת יעול, ורצון לסקר...

redbaron
שימו לב! השרשור הזה בן 7004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה מיתרבות ההודעות "אני רוצה לשפר את אאונדע שלי ב 100 כ"ס לפחות, מה לקנות אחים שלי????????"

ההצעה שלי היא כזו, לכתוב סקריפט שמחפש הודעות בפורום אשר מכילות את המילים ה"נגועות" והודעות שלא ניכתבו כחוקי הפורום (למשל שילוב של עונדה + 100 כ"ס, או !20X) ובודק כמה פעמים המילה חוזרת על עצמה, וכך נותן להודעה ציון. אם ההודעה עברה סף מסויים של נקודות היא יכולה לעבור ל"בור השופכין" (dev/null/)...

רק בשביל הקוריוז המבדח, נעשה סקר ונראה האם אני היחיד שזה מציק לו, או שיש כאן עוד כמה כמוני :wink:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רבים שיעדיפו שתימחקנה אוטומטית הודעות בהן מופיעה המילה "הונדה". אני אישית מעדיף למחוק הודעות בנושא 106 ראלי, אבל זה עניין של טעם.

וברצינות, הודעות עילגות מפריעות מאוד לקריאה ומהוות לדעתי זלזול בקוראי הפורום. אנחנו משתדלים לערוך הודעות כאלו ולהעיר לאנשים, ובמקרים חוזרים ונשנים, אם המשתמש ממשיך לזרוק זין על כולם ולהמשיך להתבטא כמו בשכונה הוא נחסם. וזה קורה מעת לעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה גם שאפשר לדווח על נושאים שנראים לך לא לעניין .

יש תמרור "אזהרה" מתחת לסמלון של זה שמפרסם הודעה.

נתקלת במשהו מטומטם להחריד ? דווח עליו למנהלים והם יטפפלו בו לפי שיקול דעתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לטפל בהודעות בשיטתו של יוסריאן במילכוד 22 - מחיקה אקראית לפי מצב הרוח. בצורה זו נמנע היעלבויות מיותרות שכן ברור שזה לא אישי, ומכסת המחיקות תתמלא ללא מאמץ מיוחד.

אחי (באמת אח שלי) הוא ד"ר להיסטוריה באוניברסיטת ת"א. כל פעם הוא מתייסר מחדש בקריאת עבודות של סטודנטים ומתן ציונים. הצעתי לו להפסיק לקרוא את העבודות ולתת ציונים לפי פיזור אקראי. מי שמרגיש שדפקו אותו יבוא בלאו הכי לערער, ואז אפשר לתת לו את הציון שהוא חושב שמגיע לו וכך יהיה מרוצה ולא יתלונן. מי שיחשוב שקיבל ציון הוגן או גבוה ממה שהגיע לו, בוודאי שלא יתלונן. אני חושב שאימוץ שיטה זו בכל מוסדות ההשכלה הגבוהה יחסוך אלפי שעות עבודה למרצים, ועגמת נפש מיותרת לסטודנטים.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לטפל בהודעות בשיטתו של יוסריאן במילכוד 22 - מחיקה אקראית לפי מצב הרוח. בצורה זו נמנע היעלבויות מיותרות שכן ברור שזה לא אישי, ומכסת המחיקות תתמלא ללא מאמץ מיוחד.

אחי (באמת אח שלי) הוא ד"ר להיסטוריה באוניברסיטת ת"א. כל פעם הוא מתייסר מחדש בקריאת עבודות של סטודנטים ומתן ציונים. הצעתי לו להפסיק לקרוא את העבודות ולתת ציונים לפי פיזור אקראי. מי שמרגיש שדפקו אותו יבוא בלאו הכי לערער, ואז אפשר לתת לו את הציון שהוא חושב שמגיע לו וכך יהיה מרוצה ולא יתלונן. מי שיחשוב שקיבל ציון הוגן או גבוה ממה שהגיע לו, בוודאי שלא יתלונן. אני חושב שאימוץ שיטה זו בכל מוסדות ההשכלה הגבוהה יחסוך אלפי שעות עבודה למרצים, ועגמת נפש מיותרת לסטודנטים.

נמרוד

צודק לגמריי:idea:

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד

תגיד שאתה צוחק... :roll::shock:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד לרגע נבהלתי מזה שכתבת אחי....

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אנשים שמיישמים את זה.

הייתה לי מורה לאנגלית שנהגה לקרוא רק פסקאות פתיחה וסיכום. השירים של מטאליקה באמצע לא הפריעו לי לקבל 100.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדאיג אותי. תגיד לי שאתה צוחק.

נמרוד

תראה, האמת היא, שבתור סטודנט בטח לא הייתה לי בעיה עם כזאת שיטה. אם הייתי עושה עבודה גרועה ומקבל 90, הייתי מרוצה. אם הייתי עושה עבודה טובה ומקבל 60, מערער ומקבל 90, גם הייתי מרוצה. אם הייתי עושה עבודה גרועה, מקבל 60, מערער ומקבל 90 - בוודאי שהייתי מרוצה...

אבל אני מתאר לעצמי שאתה יכול לראות מה "קצת" לא בסדר בשיטה הזאת... רוצה גם לתת לאנשים ציון פסיכומטרי רנדומלי ולקוות שהטובים יגיעו לאוניברסיטה?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אני נכנע.

כל מה שכתבתי בענין הבחינות, בבדיחות הדעת נכתב. אין לי ולא היתה לי כל כוונה ליישם שיטה זו באופן מעשי.

(למרות יתרונותיה האפשריים לכל הנוגעים בדבר :wink: ).

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילי, בחצי רצינות אבל התחלתי לכתוב איזה מאמר שיענה על הרבה מאותן שאלות שצצות כל הזמן.

מוטי.

האם משהו בסיגנון הזה עלה לך בראש?

אם אתה חושב שהנאונים מיתחת לעונדה שלך לא מוסיפים לה מספיק כוח? אתה ממש רוצה להוסיף לה איזה 150 כ"ס? אתה חייב טורבו? וכל זה למרות שיש לך רישיון בקושי חודש?

אז הנה המדריך איך!

1. עלה לביניין גבוהה
  2. מצא חלון
  3. הוצא את הראש החוצה מהחלון
  4. דאג להוציא את הרגליים לפני הראש

:roll:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש הצעת ייעול אחרת והנה היא כדלקמן:

במקום המילה אחי יופיעו פשוט כוכביות, זה גם יחסוך הרבה כאבי ראש למנהלים שלא יצטרכו לערוך את המילה אחי ל *עם אחים שלך תדבר בבית*, ויחסוך לגולשי הפורום, שאותי אישית וגם הרבה מאוד כמוני זה פשוט מעצבן לראות את המילה אחי\אחשלו בכל דיון שני כאן. הצעת הייעול הזאת תקפה גם לגבי המילה "גבר".

נו, מה אתם אומרים? זה בכלל ניתן לביצוע?

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, האמת היא, שבתור סטודנט בטח לא הייתה לי בעיה עם כזאת שיטה. אם הייתי עושה עבודה גרועה ומקבל 90, הייתי מרוצה. אם הייתי עושה עבודה טובה ומקבל 60, מערער ומקבל 90, גם הייתי מרוצה. אם הייתי עושה עבודה גרועה, מקבל 60, מערער ומקבל 90 - בוודאי שהייתי מרוצה...

אבל אני מתאר לעצמי שאתה יכול לראות מה "קצת" לא בסדר בשיטה הזאת... רוצה גם לתת לאנשים ציון פסיכומטרי רנדומלי ולקוות שהטובים יגיעו לאוניברסיטה?

רוני

רוני,

בשיטה הזאת השתמש אחד המרצים שלי בבר אילן...הייתה רק בעייה אחת: הוא לא קיבל ערערים :(

P.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...