Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מחזירים לכביש אופנוע שעמד מספר שנים?

Fazer
שימו לב! השרשור הזה בן 1456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

החיים ממשיכים להפריע לפרויקט, ובין העבודה לבית הפרויקט עומד ומעלה אבק (וחלודה שאני מקווה שהיא שטחית בלבד).

א-ב-ל הפתעה! תראו מה הגיע היום אחרי בערך שנה מהרגע שהוזמן - מעט ניזוק בדרך ובשנה של נדודים בעולם בתנאים לא תנאים, אבל מספיק שלם.

מיקוני BDST 38-B159

לצערי הוא שונה מעט מהמקורי שהיה על האופנוע, בעיקר בזה שהוא מיועד לארצות קרות ולכן יש לו אלמנט חימום חשמלי (שלא היה במקורי שהגיע עם האופנוע), אבל זה הכי קרוב שמצאתי, וזה חדש!

IMG_1658.jpg

IMG_1659.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

אז איפשהו בין לבין הצלחתי לפרק את האופנוע לגמרי, ואחרי הרבה מאוד חודשים שהפרויקט עמד בלי לזוז, אתמול נלקחו השלדה, החישוקים והזרוע האחורית לציפוי באבקה (Powder coating), מתוך מטרה לתת לפרויקט איזושהי תנופה קטנה קדימה.

Parts.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אז יש עוד התקדמויות קטנות פה ושם - קצת לפני תקופת הקורונה וקצת תוך כדי.

פרקתי את המזלג לגורמים (כמה שהצלחתי) כדי לצבוע את החלק התחתון (זה ממש מאתמול-היום), וצבעתי את השלדה (באדום) את החישוקים (גם באדום) ואת הזרוע האחורית (בסוג של כסף). בין לבין הגיעו קצת חלקים מחו"ל, כך שיש התקדמות, אבל שום דבר עדיין לא מורכב.

כרגע האתגרים שלי הם:

1. הכרום במזלג מעט פגוע, כנראה שאשייף אותו מעט כדי שהמזלג יהיה חלק. זה לא אידאלי, הייתי מעדיף לצפות מחדש בכרום, אבל לא מצאתי איך עושים את זה בארץ, ולהטיס את המזלג לחו"ל כרגע זה סיפור.

2. להכניס את מחזירי השמן התברר כאתגר לא קטן, המחזיר נכנס אבל לא עד הסוף, ואני קצת תקוע עם זה. יתכן ואקח את זה למוסך, אם כי זה קצת מבאס אותי, כי אני רוצה ללמוד מהתהליך.

3. את החלק התחתון של המזלג צבעתי עם ספרי (רגיל, כזה שקונים בחנות חומרי בניין) - קודם פריימר ואז צבע - ואני תוהה אם לצבוע על זה לכה או להשאיר כמו שזה.

IMG-7154.jpg

IMG-5305.jpg

IMG-5306.jpg

IMG-5307.jpg

IMG-5308.jpg

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

כיף לראות עדכון.

לגבי הכרום, יש אפשרות צביעה בצבע מבריק שמדמה כרום. נתקלתי אפילו בבתי עסק בישראל אבל לא מצליח כרגע למצוא אותם.

• רעיון טוב! 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...