Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוליש ווקס- לכמה זמן מחזיק האפקט? האם שווה את ההשקעה הגדולה?

שימו לב! השרשור הזה בן 2757 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עומד לרכוש רכב שנת 2011-2012 צבעו יהיה שחור

הדבר הראשון שעולה לי בראש זה פוליש ווקס כדי לתת הרגשה של "חדש"

השאלה שלי היא כזאת אין לי באמת מושג כל כך וקראתי על זה המון אז ככה שנהיה לי קצת מושג!

אבל בכל המקומות שקראתי זה היו מקומות בעל אינטרסים.. השאלה שלי היא כזאת האם עכשיו לפני החורף בכלל שוה לעשות את הפוליש ווקס הזה? כי הבנתי שככל שאעשה יותר שטיפות ההשפעה תרד מהר יותר ובחורף מספיק גשם פעם אחת בשבוע כדי להרוס וללכת לשטוף:cry:

עכשיו הייתי רוצה לדעת יש מקום שאני רואה תמיד שמעמידים את הרכב מול מנורות לבנות במשך כמה שעות..מזה?

מזה פלסטלינה? אני לא מתכוון להתשגע יותר מידי במחירים אבל כן רוצה לקחת את הרכב לתת לו טיפול השאלה כמה זמן זה מחזיק אותו טיפול אם אניר וצה לקבל תחושבה של רכב מראה שחור ומבריק..ובאמת למי שיש נסיון אישי כמה זמן זה באמת מחזיק האפקט?

לשלם 700 שח ובשאחרי חודשיים האוטו יראה "רגיל" לא נראה לי שווה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפקט של בוליש ווקס זה לכל החיים בדמות צבע הרוס

אם אתה באמת רוצה להבין על מה מדובר יש בפורום מליון מדריכים והסברים על מה זה מה

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?584848-%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%96-%D7%9B%D7%9C-%D7%9E%D7%94-%D7%A9%D7%A8%D7%A6%D7%99%D7%AA%D7%9D-%D7%9C%D7%93%D7%A2%D7%AA-%D7%95%D7%9C%D7%90-%D7%94%D7%A2%D7%96%D7%AA%D7%9D-%D7%9C%D7%97%D7%A4%D7%A9-%D7%9C%D7%91%D7%93

מקום שנותן לך מחיר בלי לראות את הרכב ומתחייב על תוצאה הוא פשוט לא מקצועי. יש בפורום דיטיילרים שיעשו לך עבודה לפי תקציב ודרישה ועם תאום ציפיות בצורה הכי מקצועית שיש

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי ואני פחות או יותר מכיר

רק רציתי שאלה בגדול יותר אני לא "פנאט" עקב חוסר זמן בחיי היום יום מה שכן מאוד חשוב לי שהרכב יקרה מבריק ושחור "חדש"

לכן השאלה כמה יש הבדל בין מקום שדורש 750 לבין 2000...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו ההבדל בין שוק עוף לסטייק אנטריקוט.

יש הבדל באיכות העבודה, זמן העבודה על הרכב, ציוד וחומרים איכותיים וטובים יותר.

לצורך השוואה מקום שדורש 700 ש"ח יעבוד על הרכב 3 שעות כולל הכל, ומצד שני מקום יותר מקצועי שדורש 2500 יעבוד על הרכב 12-30 שעות במומצע.

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לשמוע על עלויות עבודה:

3 שעות עבודה בבאר שבע באחת מהשטיפות - 600₪. חומרים של ARDEX, שוטפים עם מטאטא. לא נראה מקצועי.

דיטיילר כלשהו - בדרך כלל 100-150₪ לשעת עבודה כולל חומרים, אבל חומרים איכותיים של מותגים גדולים מאירופה וארה"ב. עבודה מקצועית ותוצאה בהתאם. המחיר מן הסתם יהיה גבוה מ600₪ אבל אור אמר יפה - אתה רוצה שוק עוף או סטייק אנטריקוט?

בכל מקרה, לעשות פרויקט כזה רק אם אתה מתכוון לשמור על הרכב בעצמך. אני עשיתי טיפול צבע לרכב קצת אחרי הרכישה ומאז אני שומר עליו ושוטף בעצמי בלבד עם חומרים איכותיים.

אם יש לך כוונה לזרוק את הרכב במכונות שטיפה או במכוני שטיפה חבל על הכסף.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד אתם אומרים שבמכון שטיפה לוקחים על 3 שעות 600 שקל ומצד שני דיטיילר לוקח בין 100-150 לשעה.

רגע זה אומר שמכון השטיםה לוקח יותר מדיטיילר! 200 לשעה..

מה שאני בא להגיד שגם דיטיילר מעולה יכול לעשות עבודה יפה ב700 שקל, אומנם זה לא יהיה 100 אחוז פרפקשן אבל עדיף.

הכל זה עניין של איזה תוצאה אתם רוצים להשיג.

*דרך אגב יש כאלו לא אוהבים סטייקים, זה overrated. פרגית טעים יותר :).

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה האבסורד.

מעבר לכך דיטיילר לא יספיק להגיע לתוצאה מדהימה ב3-4 שעות עבודה, על הרכב שלי שהוא קטן יחסית נדרשו כ-10-11 שעות לפוליש מקצועי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לעשות פוליש מקצועי גם ב3 שעות שוב זה לא העניין, העניין זה לאיזה רמה רוצים להגיע.. אם מישהו רוצה להגיע לרמה של רכב תצוגה ברור שגם 10 שעות לא יספיקו.

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע זה שלשטוף לבד אין לי זמן בחיים האלה! אני מודה שאני הולך לשטיפה אבל של גילדות בלבד ויש לי מנהג להעביר ווקס מהיר של מגוואיר אחרי השטיפה ואז האוטו נוצץ.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז חבל על הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשקעה הגדולה? :roll:

בקרוב אני משלים חניה פרטית (בהשקעה של 40K) מהסרטים, ואז ביצוע ווקס יהיה חלק מהכיף של יום שישי. לראות את הרכב מנצנץ ולדעת שעכשיו הוא שמור בחניה... תענוג. והכי כיף זה להתרווח בכורסה המתנדנדת של אמריקן קומפורט אחרי החמין של שבת, ולהסתכל על הרכב :-)

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל בעיניי המתבונן, בשבילו זאת השקעה גדולה.

תתחדש ושתסיים לבנות את החניה פרסם שירשור חדש, לדעתי הפוסט לא במקום.

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית מזמין חנייה פרטית מקורית של מיצובישי היית מקבל את הטופ של הטופ, אמנם יקר אבל זה מקורי ובשבילך זה צ׳יפס, אגב למיצובישי יש גם מעליות אז תתקין בבית הפרטי שלך כי שתוכל לעוף יותר למעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2757 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...