Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר רשיון לאופנוע...(עד 500)

BeNsTeR
שימו לב! השרשור הזה בן 7005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ריצית לדעת כמה יעלה לי להוציא רשיון על אופנוע..(עד 500)

השיעורים עולים בערך 500 טסט 200

השאלה שלי היא כמה עולה כל מה שמסביב..

טפסים, בדיקות, אגרות, רשיון, וכל דבר אחר שלא רשמתי כאן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאוריה-114 ש"ח

אגרת מבחן -114 ש"ח

תשלום לבחינה -250 ש"ח

שיעור -80 ש"ח (מינימום 15 שיעורים. 3 שיעורים ביום במקום מגורך לפי ת"ז)

סכום מינמלי 1678ש"ח (תוריד 114 ש"ח למקרא שיש לך רישיון נהיגה לרכב מעל 3 שניים)

Dead but dreaming

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאוריה-114 ש"ח

אגרת מבחן -114 ש"ח

תשלום לבחינה -250 ש"ח

אם אני לא טועה במקרה שיש לו רישיון נהיגה לרכב מעל 3 שנים אז גם מספר השיעורים יורד ל-8 וגם התיאוריה ואז במקרה הזה הוא מוריד קצת יותר מ114 שקל...

אם זה 80 לשיעור אז מורידים 674 שקל...

ובעיקרון גם אם זה 15 שיעורים אז זה תלוי במצב הנהיגה של הרוכב למה יש מורים שמגישים לפני...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה במקרה שיש לו רישיון נהיגה לרכב מעל 3 שנים אז גם מספר השיעורים יורד ל-8 וגם התיאוריה ואז במקרה הזה הוא מוריד קצת יותר מ114 שקל...

ובעיקרון גם אם זה 15 שיעורים אז זה תלוי במצב הנהיגה של הרוכב למה יש מורים שמגישים לפני...

לא נראה לי שזה יורד (יש חובה על 8 שיעורים ברישון "עד 50סמ"ק" שיורדת כי יורד גם החלק בבחינה של יציאה לכביש).15 שיעורים זה המינימום הרשום בחוק וזה שיש לך קומבינה עם המורה אז כל הראש לך .ממה שראיתי מיאוט מאוד קטן ניגשו לפני 20 שיעורים ,ומיאוט עוד יותר קטן עבר(ועכשו יתחילו כל הצעקות של "אני עברתי אחרי 3 שיעורים והיתי כל כך טוב שהטסטר שעל אותי למה אני לא עושה מעל 500 ישר ") .

בקיצור לא סביר שרישאון נהיגה "עד 500" יעלה פחות מ2000 ש"ח . למקרה שיש לו קומבינות והוא רוכב מגיל 7 בשטח ומגיל 10 בכבישים בקיבוץ אז זה יעלה לו 364 ש"ח +בקבוק ויסקי סינגל למורה .

Dead but dreaming

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה - אכן אין צורך לעשות תיאוריה, אבל בעלי רישיון לרכב המעוניינים ברישיון לאופנוע "עד 500", חייבים -15 שיעורים.

מס' השיעורים מצטמצם ל-8 במידה ויש לנבחן כבר רישיון ל-50 סמ"ק.

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רשיון לרכב כבר קצת יותר משנה..

דיברתי עם מורה בבאר שבע הוא אמר לי שזה 500 על שיעורים וזה קבלנות

כמה שיעורים שאני ירצה לעשות כי זה ל נראה לי הכי מומלתץ לעשות 2 שיעורים וטסט

כי אופנוע זה דבר מסוכן יחסית בכביש.

אז אני יעשה יותר שיעורים

אבל עדיין זה יהיה 500 שקלים לשיעורים + 200 לטסט

ככה שזה יצא לי 700 שקל לשלם למורה המורה מבאר שבע למי שמעוניין

אז מה שנשאר לי זה רק איגרת מבחן? שזה 114 שקל?

וטפסים? זה עולה כסף גם? הבדיקות שועשים שם לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רשיון לרכב כבר קצת יותר משנה..

דיברתי עם מורה בבאר שבע הוא אמר לי שזה 500 על שיעורים וזה קבלנות

כמה שיעורים שאני ירצה לעשות כי זה ל נראה לי הכי מומלתץ לעשות 2 שיעורים וטסט

כי אופנוע זה דבר מסוכן יחסית בכביש.

אז אני יעשה יותר שיעורים

אבל עדיין זה יהיה 500 שקלים לשיעורים + 200 לטסט

ככה שזה יצא לי 700 שקל לשלם למורה המורה מבאר שבע למי שמעוניין

אז מה שנשאר לי זה רק איגרת מבחן? שזה 114 שקל?

וטפסים? זה עולה כסף גם? הבדיקות שועשים שם לא?

רגע אהוד לא בכלא ?

בקיצור על תעלה על אופנוע עם הגישה שלך אתה תהרג .אחרי 20 שיעורים אולי תיהי במצב של שליטה בסיסית בכלי .אהוד לא מלמד לנהוג ,או לשרוד,או לשלוט בכלי.תאמת הוא לא מלמד כלום מקסימום הוא מסביר לך איפה נמצאים כלי השליטה .תלמד אצל מורה רציני ותתיחס לאופנוע ככלי שברגע שתיתיחס עליו לא ברצינות זק"א יגרדו את הגופה שלך מסמי או מהגדר בטיחות.

Dead but dreaming

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אהוד..

הצעה אחת זה ממורה שקוראים לו מיקי

וההצעה השני זה מבית ספר "נתיב אופנועים" בשניהם אמרו לי 500 על השיעורים 200 על הטסט

על מי מהם אתה ממליץ?

ובקשר למחיר נשאר רק אגרת המבחן והוצאת הטפסים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

drat למה אתה סתם אומר? אז מה אהוד עושה מלמד לשחק דוקים? הוא מורה נהיגה לאופנוע ודוד שלי למד אצלו על 500 סמ"ק והוא אחרי 15 שיעורים ניגש לטסט. אהוד מלמד אותך בדיוק כמו כל מורה אחר פשוט הוא עושה את זה יותר כמו מסחר הוא מביא הרבה אנשים ומלמד... זה לא אומר שהוא מלמד פחות טוב. והוא לא בכלא. ויש עוד מורה כמוהו שקוראים לו מיקי והוא גם מלמד על אופנועים באותה שיטה כמו של אהוד...

עוד משהו לא כל אחד יכול להוציא בבאר שבע רישיון כי הוציאו חוק חדש לפני כמה זמן( אני חושב בגלל הסיפור עם אהוד) שמי שמוציא רישיון צריך לגשת לטסט במשרד הרישוי הקרוב לביתו. ז"א שמי שרוצה ללמוד אצל אהוד או מיקי והוא מאיזור הצפון למשל יכול ללמוד אצלם את השיעורים אבל אז הוא צריך למצוא מורה מהצפון שיגיש אותו לטסט וזה סתם באלגן... אני לפני כמה זמן רציתי לעשות רישיון על 50 סמ"ק אצל אהוד ובדקתי גם אצל מיקי ואי אפשר הם אמרו לי שאני יכול ללמוד אצלם אבל את הטסט אני צריך לעשות במשרד הרישוי בחולון(אני מראשל"צ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ על מורה נורמלי .תחשוב בהיגיון ב500 ש"ח ויומיים לימוד אתה חושב שתלמד לשלוט בכלי מסוכן כמו אופנוע .תחשוב שאתה לא לומד לבד או עם עוד 3 תלמידים (4 תלמידים זה המקסימום שמותר בחוק ללימוד במגביל) אתה לומד עם כמות די גדולה של תלמידים כדי לחסות את המחיר הנמוך.תחשוב שהמורה לא מלמד ברצינות כי הוא מנסה לדחוס כמה שיותר תלמידים במשך היום .תחשוב שזה מחייב החלפה מהירה של תלמידים ודחיסת ההחלפות כדי שכולם ינסו הכול (שמיניות ,קו ,הילוכים,יציאה החוצה) .

בקיצור בתור אחד שלמד יום אחד אצל אהוד וברח כי הבין שזה לא רציני ומסוכן(למרות ה500 ש"ח שבוזבזו) אני אומר תברר איפה יש מורה רציני, ואחראי עם כלים מטופלים היטב, שיתן לך יחס אישי ותלמד אצלו .אתה רוצה תקבל את העצה ואני אדע שהצלתי נפש בישראל. לא תקבל אז שיהי לך בהצלחה ועל תתפלא שתצא לכביש ותגלה שאתה לא יודע לבלום עם הקדמי .

Dead but dreaming

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאוריה-114 ש"ח

אגרת מבחן -114 ש"ח

תשלום לבחינה -250 ש"ח

הרוח בשיער הרכיבה לעבר השקיעה ההתפצצויות בבר גיורא PRICELESS

:-D:twisted::lol:

:beerchug:"אתה אמור לכייף שם" ויין רייני לקווין שוונץ במירוץ שהפך לאחרון שלו :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח לא חייב תיאוריה למי שיש לו רישיון

וכל כך המון לא עולה להוציא רישיון

סכום כולל אמור להיות לא יותר מ 800 ש"ח

אז ...

ברוך הבא לעולם האופנועים ובהצלחה ושמור על עצמך .. הכי חשוב יותר חשוב מהכסף

שון

:twisted::shock::-Pמהיר בטירוףףףףףףףףףףףףףף:twisted::lol::twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...