Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר רשיון לאופנוע...(עד 500)

BeNsTeR
שימו לב! השרשור הזה בן 7005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוי!

בתחילת מרץ גם אני מתחיל ללמוד על 500

אם יש לי רישיון נהיגה על רכב פחות מ-3 שנים אני עדיין פטור מתאוריה? :shock:

הפטור רק לאחר 3 שנים.

בטוח לא חייב תיאוריה למי שיש לו רישיון

וכל כך המון לא עולה להוציא רישיון

סכום כולל אמור להיות לא יותר מ 800 ש"ח

איך הנפצתה את הסכום הזה ? ואל תגיד ההוא מבאר-שבע .

אופנוע זה ענין רציני ואם הרישון בא בקומבינה ,ובצורה לא רצינית, אז סביר להניח שעל השקעה רצינית במיגון אין מה לדבר .אם חסכתי על הרישון אז למה לבזבז כסף על טיפול נכון ובזמן בכלי ולמה ללכת לקורס רכיבה מתקדמת .

תתיחס לדברים ברצינות ואל תגרום לאחרים לקחת סיכונים סתם .

Dead but dreaming

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

800 איך? הלוואי שזה היה 800.. לא הייתי צריך להתעקב עד חודש הבא..

פה (בבת ים) לפי חישוב של מינימום שיעורים במחיר סביר (60-70) שקל + טסט זה 1200 שקל

וגם את זה אני עושה אצל מישהו ש"מסדר" לי מחיר נמוך לשיעור

hope for the best, expect the worse.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופנוע עד 500 סמ"ק

• בקשה לרישיון נהיגה חדש (רש"ל 18) עם תצלום המבקש, חתום ומאושר ע" רופא כללי ובדיקת ראייה
  • לימוד נהיגה מגיל 18
  • חדות ראיה 6/12 בעין אחת לפחות
  • מינימום של 15 שיעורי נהיגה (ובעל רשיון לאופנוע עד 50 סמ"ק חייב מינימום של 8 שיעורי נהיגה)
  • עמידה במבחן עיוני ומעשי
  • נהג המחזיק ברשיון נהיגה לרכב פרטי פטור ממבחן עינוי

http://www.mot.gov.il/wps/PA_1_0_69/Portlet_3/jsp/searchResult.jsp?subject=72%2069%2095%2082%2073%2083%2072%2085%2073%2095%2050%2057%20&searchParam=53%2048%2048%20&arch=1512%201497%201513%201493%201497

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולכם מדברים שטויותתתת

פה באשדוד יש מורה נהיגה בביצפר "דוד" שעושה לכולם אבל לכולם ב900 שקל שיעורים וטסט

ובקשר לתאוריה אתה לא צריך לעשות תאוריה כי יש לך רישיון לרכב אפילו עם עברת טסט לפני 3 חודשים בידיוק אחרי המלווה אתה יכול לקבל פטור מתאוריה בתנאי שיש לך 18

אז אם בא לך לבוא לאשדוד שלח לי הודעה פרטית אני יביא לך את המספר של המורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הנסיון לעשות תמחירים לכמה שיעורים לחסוך וכמה כסף לחתוך בלמידה יעלו לך ביוקר אח"כ.

אני ממליץ שתלמד אצל מורה סביר שיעביר אותך עם ידע בסיסי שזה המקסימום שתשיג ממורה ותכין סכום נוסף כדי ללכת מיד אחרי הטסט או קנית האופנוע בעצם כדי לקחת קורס רכיבה מתקדמת (אופנוען מאומן א) כדי ללמוד באמת.

כי בסופו של דבר הוצאת רישיון ב500 ש"ח בקבלנות ולחשוב שמזה הפכת לרוכב שיודע לשלוט בכלי....את העלויות העתידיות מהכשרה כזו ניתן לחשב כך:

במקרה הטוב...תכפיל ימי אישפוז העדרות מעבודה שיקום רפואי נכויות וכו ותגיע למשהו שבין 20 ל100 אלף ש"ח

המקרה הגרוע לך...(אך טוב לחשבון הבנק) מצבה +חלקה +פרחים=בין 5000 ל15 אלף תלוי במיקום....וגם זה לא עלייך.

אני אולי ציני וקצת עושה מזה צחוק אבל הרעיון לדעתי ברור לא? השקעה בהכשרה ובלמידה תהיה בין ההשקעות החשובות שעלייך לעשות בדרכך האופנוענית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניניו יודעים שאצל מורי נהיגה לומדים איך לעבור טסט ולא איך לרכב\לנהוג כמו שצריך.

את השיעורים האמיתיים לומדים מניסין - מציאות קשה אבל זה מה יש..

אני לא יכול להרשות לעצמי מורה ב-80 שקל לשיעור או מורה שלא מבטיח לי שאחרי מינימום שיעורים הוא מגיש אותי..

אינסטינקט, רגש וחשיבה נכונה אף מורה לא יצליח ללמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Juk אתה ממש לא צודק מורה טוב ילמד אותך את כל הבסיס (בלימה נכונה ,נקודות שיש להתסכל עלהן תוך כדי נהיגה ,טיפול בסיסי בכלי ) מורה קומבינתור ילמד אותך איפה הידיות של הבלם והקלאץ' ויתן לך להיסתובב בשמיניות עד שתבין לבד מתי לשחרר את הקלאץ' .

וכן אתה תלמד את בסיס אבל כמו שנאמר כבר ללא בסיס מוצק אתה לא יכול לבנות כלום .

לי נשבר להתיף מוסר לאנשים פה אז זה הפעם האחרונה .

לימוד בסיס טוב.

לימוד רכיבה מתקדמת בקורס .

מיגון מקסימלי .

כלי תקין .

ריכוז ורכיבה בהתאם למגבלות שלך של הכלי ושל הדרך .

וזהו

Dead but dreaming

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שאני הולך למורה ב-500 שקל שרק יוציא לי את הרישיון..

אבל מה גם שאני די מוגבל בלהגיע אל המורה (אחרי הכל מורה על אופנוע לא בא לקחת אותך מהבית).

המורה נהיגה שלי על רכב היה מורה מעולה ולמזלי זה היה מישהו שאני מכיר ומישהו שהיה לי ניסיון איתו.

עכשיו בתחום הדו"ג זה לא ככה - אז אני מחפש את המורה הזמין הטוב ביותר במחיר סביר (בהודעה הקודמת שלי כתבתי שהמורה שאני מתכנן ללכת אליו, הוא מורה טוב אבל יעלה לי בערך 1200-1500שקל.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה כוונה לנגח אותך אלה להסביר כלל....

אופנועים זה לא מקום זול...לא בהכשרה ולא בתחומים האחרים (מיגון אחזקה וכו') אני לא אומר שתחכה ללוטו אבל תדע שיש דברים שאי אפשר ךהתפשרבהם ואם המשמעות היא המתנה של עוד חודש או חודשיים חיסכון כדי ללמוד ולהתמגן כמו שצריך אז זו הפשרה שעדיף שתעשה.

אני יכול רק לתת לך את הדוגמא שלי: יש לי רשיון כבר 10 שנים ואני יכול מזמן להתקדם לכל כל עם טסט עלוב במגרש חניה. רק מה ...אני לא מרגיש מנוסה לאור העובדה שהרכיבה האחרונה שלי היתה תקופה קצרה מאוד לפני 8 שנים ולכן עכשיו כשאני חוזר לאופנוע אני עושה את זה עם דו"ש קטן ומתוך הנחה שזה כניסה ללימודים ובתקציב אני מניח עלות של 5000 שקל למיגון וקורס רכיבה מתקדמת (רשיון כבר יש לי) ככה שהמילה פשרה היא דבר מורכב ולא מתייחס בהכרח למציאות כספית אלה למודעות ליכולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...