Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם אני התחדשתי בצרפתיה לוגמת דיזל (פיג'ו 208 דיזל)

GAD57
שימו לב! השרשור הזה בן 2707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול (שישי)נאספה מהסוכנות בשורק פיג'ו 208 עם 6 ק"מ על השעון, לאחר התלבטות לא קטנה על הצבע , נבחרה לבסוף השחורה על פני הכתומה.

שמה בישראל ייקרא ג'ולי :lol:.

קצת על המסירה:

הרכב התקבל עם לא מעט סימני מים וגם מעט סרווילים, ונראה שנשטף מספר פעמים כנראה מתוך רצון לשמור על רמה גבוהה, אבל התפספס להם בנקודה אחת (יפורט בהמשך).

ההסבר מנציג השירות על תפעול יומיומי של הרכב היה דיי ממצה,למרות שהוא לא ידע לענות על שאלות מעט יותר טכניות (לדוג' האם ניתן לכייל את חיישני הלחץ לפי הלחץ שאני מעוניין לשמור), אבל לא נורא, אפשר למצוא תשובות באינטרנט.

לא התקנתי ברכב דבר, למעט השיקוץ שנקרא מובילאיי, שבמשך היום לא הטריד יותר מדי חוץ מהתראות על מהירות מופרזת, אך בנסיעה בלילה טימטם לי את שכל בלי סיבה נראית לעין...

הרכב הספיק להגיע ל120 ק"מ(:-D), אני אעדכן צריכת דלק בטרד הזה אחת לתקופה של 3-6 חודשים.

כמה דברים שקצת העכירו לי את האווירה:

1. במעמד סגירת העסקה נאמר לי שאקבל 2 מפתחות מקוריים, בפועל קיבלתי מפתח אחד עם שלט והשני בלי, אחרי החג אני אצור קשר עם הסוכנות והסוכן, אעדכן בהמשך.

2. למרות שדובר על כך לא מעט, ואני מניח שגם בלובינסקי מודעים לזה, גם אני קיבלתי את הרכב עם קליפסים שבורים וללא כלי לשליפת פיוזים בכיסוי שנמצא מתחת להגה , גם זה יבדק לאחר החג.

3.נראה שנעשה מאמץ לספק את הרכב נקי, ולכן כנראה גם נשטף מספר פעמים לאחר שהגיע מהאתר ליד יוטבתה וננהג שם כל הדרך עם חלונות פתוחים, הרכב התקבל עם לא מעט פודרה במסילות החלונות הקדמיים(צרפתי תמונות), בפנים הרכב אין זכר (נראה שנוקה היטב) ,על פילטר המיזוג (שיושב מחוץ לקבינה, במיקום דיי נוח להחלפה) נראה נקי (נראה שהוחלף), את פילטר האוויר לא בדקתי, אבל אני מקווה שלפחות עבר בדיקה או משהו.

4.פחות קשור ליבואנית, יותר ליצרן, בשום מקום בספר הרכב (גם בגרסא האנגלית וגם בעברית) אין זכר לשגרת טיפולים/כמויות או תקן נוזלים ברכב, בכל מקום שם מפנים ל"מוסך שהוסמך על ידי היצרן" , אבל הי, לפחות יש יופי של פרסומת לשמני "טוטאל" :-D.

עריכה:

לא יודע אם מותר, מקסימום יורידו בעריכה, יכול להיות שימושי לשאר בעלי הרכבים.

מצב רשימה של שמני מנוע מאושרים לפי תקן וצמיגות לרכבי פיג'ו מפורום PSI.

http://www.psi.co.il/Forum/viewtopic.php?f=7&t=13355

לא הפרזתי בתמונות,כי אני לא ממש יודע לצלם, והצבע לא כתום :-).

20160930_115922.jpg20160930_115946.jpg20161001_113557.jpg20161001_113620.jpg20161001_122608.jpg

עריכה אחרונה על ידי GAD57
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האם ניתן לכייל את חיישני הלחץ לפי הלחץ שאני מעוניין לשמור

כן - פשוט נפח את הצמיגים ללחץ הרצוי ובצע איפוס (דרך מסך המולטימדיה). המערכת תתייחס ללחץ באותו רגע כ"תקין".

ותתחדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן - פשוט נפח את הצמיגים ללחץ הרצוי ובצע איפוס (דרך מסך המולטימדיה). המערכת תתייחס ללחץ באותו רגע כ"תקין".

ותתחדש!

תודה!

אכן, הבנתי את זה מההסבר בגרסא האנגלית של ספר הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, אחלה קנייה.

לגבי הפילטר אוויר ומזגן הוא לא אמור להתלכלך בכמה ק"מ שהרכב נסע, והליכלוך במסילות הוא מעמידה ממושכת של הרכב ולא מנסיעה עם חלונות פתוחים כי אף אחד לא היה מוותר על נסיעה עם מזגן ביטבתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, אחלה קנייה.

לגבי הפילטר אוויר ומזגן הוא לא אמור להתלכלך בכמה ק"מ שהרכב נסע, והליכלוך במסילות הוא מעמידה ממושכת של הרכב ולא מנסיעה עם חלונות פתוחים כי אף אחד לא היה מוותר על נסיעה עם מזגן ביטבתה.

אתה טועה, ואולי התמונה לא הכי ברורה, אבל תביט שוב.

הפס שמצולם שם נמצא בין החלון עצמו לדיפון הדלת, משמע מאחורי החלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה צבע הכי מתאים ל-208 לדעתכם ?

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, יופי של רכב.

שוקל אותו כבר בתור הרכב הבא שלי :)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

1. למייטב ידעתי מגיע עם 2 מפתחות, אחד כולל שלט, אחד לא. מפתח נוסף עם שלט צריך לבקש בעת ביצוע הזמנה וזה בתוספת תשלום.

4. תשלח מייל למחלקת השרות של לובינסקי

[email protected]

עם ציון מספר רכב ותבקש מפרט טיפולים.

ישלחו לך בקובץ PDF שהם מפיקים על ידי תוכנת שרות של היצרן.

הוא לא מופיע בשום ספר או חוברת שמסופקים עם הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! נראית מצויין.

הקטע עם המפתח גם לי היה מוזר - אני זוכר שבקיה קיבלתי 2 מפתחות מתקפלים מלאים ופה התפלאתי לגלות שהמפתח ספייר הוא "טיפש" ולא מתקפל.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש. רכב נפלא.

גם בסיטרואן מפתח אחד קפיצי ומפתח אחד רגיל. לא משהו חדש.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...