Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עבר באור אדום וצולם ע"י מצלמת רכב

nikitales
שימו לב! השרשור הזה בן 2762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

תמיד עניינה אותי השאלה שלא שאלתי לגבי רכב חוצה צומת באור אדום וצולם במצלמת רכב - האם פנייה לאגף התנועה אלולה לעורר את התעניינותם? בעקבות החצייה לא קרה דבר - לא תאונה ולא נפגעים.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. אם רמת התיעוד גבוהה (צילום ברור, רמזור אדום בתמונה ורכב חוצה עם מס' רישוי ברור, תאריך ושעה מוטבעים וכו') , הם עלולים לשלוח דוח . במידה שכן ובעל הרכב בוחר במשפט, הצלם יזומן לביה"מש כעד.

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך להתחייב שתגיע לבית המשפט במקרה הצורך, אחרת זה לא יתקדם לשום מקום. זה מה שנאמר לי כאשר העליתי סרטון עם מעבר ברור באור אדום לפייסבוק של המשטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עליך להגיש עדות בכתב בפני חוקר תנועה. הצילום בא רק כתוספת תומכת בעדות.

בלי מתן עדות - המשטרה לא תעשה עם זה כלום.

קח בחשבון שאם הנהג יגיש בקשה להישפט - אפשרי שתזומן לבית משפט למתן עדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שמדובר בצילום רוב הסיכוי שאותו אדם שצילם לא יגיע לבית המשפט,

ויעדיף לשלם את הקנס.

זו לא עבירה שבה ניתן לערער ולעורר ספק בשופט,

אלא אם כן הצילום אינו ברור.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שזה לא אוטומטי ורק אם הבן אדם מבקש במשפט אז מזמנים את המצלם - לא?

לא שיהיה לו יותר מדי מה לשאול אותו.. היית שם? צילמת? הא יופי מגניב.. חחח כאילו WAT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לצלם "ולהלשין" אני עושה דבר אחר, רודף אחרי הנהגים ושואל אותם לפשר על ההתנהגות הזאת. בד"כ כשרואים את הרכב די חוששים אני חייב להגיד.

אני לא בא לתקוף אף אחד חס וחלילה אבל אתם יודעים איזה תרבות נהיגה קלוקלת יש בעיר שלי?

דוגמה:

ביציאה מאיזור תעשייה לכיוון העיר יש פקק ענקי בנתיב שמאלה של רמזור שמאלה שמתחיל מיפן עוד שניה... כולם נוסעים בנתיבים הימנים להמשיך ישר ואז ברגע האחרון נכנסים בנתיב השמאלי לפני הרמזור, חותכים את כולם (פקק ארוך יש לציין ולא חותכים רכב או שתיים) ומונעים מעצמם להיכנס לפקק העצום שהיו מיועדים אליו בנסיעה ישרה.

אני במצבים כאלו או שמנסה למנוע להם להיכנס אבל אז הרגש עובד והנשיקות באוויר שלהם משפיעות עליי , אבל איפה המשטרה כשצריך אותה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עדיף שתתגייס למשטרת התנועה? תוכל לרדוף אחריי אנשים כמה שרק תרצה.

אבל היות ואתה עוד צעיר בכדי להבין, שעד שהאדם לא לומד דרך הכיס, לקיחת הרשיון או הרשעה, שום דבר לא יתקדם לעולם והמרדפים שלך שווים לת*ת.

*** הוא בטח עושה להם מבט קשוח עם הכובע או נונונו עם היד וחיוך שובב, כמו של אדיר מילר כזה כשהוא עושה "סליחה אני מתנצל" עם הראש גם.

אתה תבין את זה באחד מן הימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שיהיה לו יותר מדי מה לשאול אותו.. היית שם? צילמת? הא יופי מגניב.. חחח כאילו WAT

בוודאי שאם אדם מבקש להשפט, מזמנים את אותו אחד שמסר את הצילום במידת הצורך, מדובר על משפט לכל דבר ולכן, נכון להיום, אי אפשר להתבסס בוודאות רק על צילום.

כאשר הטכנולוגיה תהיה שם ולכל אחד תהיה מצלמת רכב עם חיישן DSLR וצילום ב 4K ברור ואיכותי כולל GPS ושעון וכו', אז אפשר להגיד שאין מה לעשות באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עדיף שתתגייס למשטרת התנועה? תוכל לרדוף אחריי אנשים כמה שרק תרצה.

אבל היות ואתה עוד צעיר בכדי להבין, שעד שהאדם לא לומד דרך הכיס, לקיחת הרשיון או הרשעה, שום דבר לא יתקדם לעולם והמרדפים שלך שווים לת*ת.

*** הוא בטח עושה להם מבט קשוח עם הכובע או נונונו עם היד וחיוך שובב, כמו של אדיר מילר כזה כשהוא עושה "סליחה אני מתנצל" עם הראש גם.

אתה תבין את זה באחד מן הימים.

ע-נ-ק! לא באתי להצחיק אבל התגובות שלכם פשוט מצחיקות אותי כל פעם מחדש.

סיפור אמיתי, כבר קרה לי עם אחד שאשכרה קרץ לי ונתן לי נשיקה באוויר אחרי שכמעט נכנס בי כדי לעקוף את מה שאמרתי. 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא סיכן, ואם היתה לבעל הרכב עבירת רמזור ב3 שנים האחרונות,

הוא יקבל הזמנה לבית משפט ולא תשלום קנס.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לצלם "ולהלשין" אני עושה דבר אחר, רודף אחרי הנהגים ושואל אותם לפשר על ההתנהגות הזאת. בד"כ כשרואים את הרכב די חוששים אני חייב להגיד.

עד שמישהו "ייצא" עליך או באלימות או בדרך אחרת, זה רק עניין של זמן.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא עושה את זה כל הזמן אבל זה די מעצבן לעמוד בפקק שעה, להזיע, לבזבז דלק, לגרום לבלאי מואץ לרכב ויבוא אחד שיעקוף את כולם מהימין ואת כל הפקק ויעבור.

בעבר , משטרות עמדו בצד מיד אחרי הרמזור ועצרו ונותנים דוחות על זה, משום מה לאחרונה נעלמו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכל הדוחות בוטלו ללא ספק, למה?

אני במקרה, כמו הרבה אחרים, מכירים את באר שבע מבחינת הכניסה המרכזית לעיר הבעייתית עם הנתיב הימני ביותר שכולם חונים בו ולקראת הרמזור, יש נסיעה ישר או פניה ימינה.

מה שאתה מתכוון, זה שאנשים שעומדים בנתיב הימני ביותר, כביכול מתכננים לפנות ימינה אבל ממשיכים ישר, לפי החוק זה תקין לחלוטין, מדובר בעוד נתיב נסיעה ישר צבוע היטב שמאפשר נסיעה ישר או פניה ימינה.

מה הבעיה? שבנתיב הימני ביותר לאחר הצומת, שוב יש שורת רכבים שחונה ולכן, הרכב "חותך" או עובר מהנתיב שלו אל הנתיב האמצעי.

מה שמעצבן זה פשוט שאחרים בוחרים לא להכנס לשם, אבל אם יש לי 300 כ"ס ואני פשוט מאיץ מהר מהרגיל ועובר לנתיב האמצעי? מה רע? חוקי זה חוקי, מעצבן ומציק? נשאר לתושבי באר שבע לפנות אך ורק לעירייה שלהם.

אותי יותר מציק שמזה 5 שנים, יש 2 חורים או יותר נכון בור בצומת הראשית בכניסה לבאר שבע בנתיב הימני, אין אף אדם מכל המאות אלפי אנשים שנכנסים לשם ששמו לב? כפי שמתייחסים לזה, כך מתייחסים לעיר עצמה.

מה לא חוקי או מעצבן כאן? העניין שהאזרח צריך לעשות מה שכולם עושים או שבגלל שראש העיר לא מוריד והורס את כל הרחוב המזורגג הראשי הזה ומפנה מקום לרכבים או בונה חניונים לשכונות הללו?

הבנת את הרעיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...