Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כתם של עט על סוכך שמש

שימו לב! השרשור הזה בן 2751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שניסיתי APC, אציטון, אלכוהול, טרמפנטין, קולה, השריה יומיים שלמים בדלי עם קולה APC, סבון כלים ואלכוהול.

אחרי כל זה ניסיתי גם עם קיטור, הקיטור קצת עזר אבל ממש בקטנה..

איך מורידים ת'חרא הזה?!?

אני פונה לדיטיילרים כאן, בטוח מישהו כבר התנסה בקישקוש הזה שכל חברות הליסינג וההשכרה אוהבים לקשקש על סוכך השמש הם כתבו שם את הקוד של האוטו.

מצורפות תמונות, תודה לעוזרים!

20160929_115744.jpg20160929_115759.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לעבור עם פוליש לפלסטיק, נראה כי הטוש נספג קצת בפלסטיקה(אני לא דילייטור,אך אני דיי בטוח שגם הם יגידו לנסות את זה).

אם תצתרך קישור נצרף,בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לעבור עם פוליש לפלסטיק, נראה כי הטוש נספג קצת בפלסטיקה(אני לא דילייטור,אך אני דיי בטוח שגם הם יגידו לנסות את זה).

אם תצתרך קישור נצרף,בהצלחה

היי,

לקנות פוליש לפלסטיק של מגווירס זה הוצאה של 70-80 ש"ח.

יש לי פוליש קומפאונד של מגווירס, זה לא טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

ניסיתי עכשיו לעבוד עם קיט פוליש למקדחה + קומפאונד של מגווירס..

לא רק שהקשקוש נשאר, הוא גם מבריק עכשיו! חחח..

זהו, איבדתי תקווה.. נראה לי הפיתרון היחיד זה פשוט לצפות בוינייל.. אבל זה מסובך מדי:/

מעניין לדעת כמה עולה הסוכך שמש חרא הזה.. בכל זאת זה נראה לי מוגזם להוציא כסף על סוכך בגלל קשקוש עט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחיייייייי, הגזמה של הלייף :)

זה מה זה בקטנה - זה גם על הצד הפנימי. אני מבין את ההרגשה לגמרי - אבל לדעתי תניח לזה. אתה בסוף תעשה יותר נזק מתועלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש חומר של STP שנקרא tuff stuff, מסיר מעולה דברים כאלה. חידשתי איתו סוככי שמש שהתייבש עליהם קפה, עטים וג'יפה לא מזוהה במשך 20 שנה.

e623b164-b923-4b5b-9d0f-1769a790e626_1.d308285cf731750e0bbc8e875ced35cf.jpeg?odnHeight=450&odnWidth=450&odnBg=FFFFFF

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חומר של STP שנקרא tuff stuff, מסיר מעולה דברים כאלה. חידשתי איתו סוככי שמש שהתייבש עליהם קפה, עטים וג'יפה לא מזוהה במשך 20 שנה.

e623b164-b923-4b5b-9d0f-1769a790e626_1.d308285cf731750e0bbc8e875ced35cf.jpeg?odnHeight=450&odnWidth=450&odnBg=FFFFFF

אחי, באמת שווה לנסות אותו?

אצטון אלכוהול טרמפנטין פוליש apc ואפילו קיטור עם כלור לא הצליחו להזיז לכתם חרא הזה..

אה.. גם קולה, שאומרים שהיא מפרקת כתמים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי גם היה ניסיון טוב עם החומר הזה,מה יש לך להפסיד?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם הכתם לא יורד ולא משנה מה עשית, הפיתרון היחיד שלך זה לקנות סוכך שמש מפירוק ולהחליף בניהם.

יותר זול לקנות ולנסות קודם את החומר הזה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה מדבקה עם סמל של הרכב מאיביי, ותדביק על זה:-P

Honda Civic 5DR MT - 2014 ~ HU - Zed Android

Front - Morel Tempo Ultra Comp. 602 ~ Rear - Morel Maximo Comp. 602

Amp - PPI P900.4 ~ Sub.W - Ground Zero 400Wrms, Original Ported Box

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

ניסיתי עכשיו לעבוד עם קיט פוליש למקדחה + קומפאונד של מגווירס..

לא רק שהקשקוש נשאר, הוא גם מבריק עכשיו! חחח..

זהו, איבדתי תקווה.. נראה לי הפיתרון היחיד זה פשוט לצפות בוינייל.. אבל זה מסובך מדי:/

מעניין לדעת כמה עולה הסוכך שמש חרא הזה.. בכל זאת זה נראה לי מוגזם להוציא כסף על סוכך בגלל קשקוש עט.

זה מה שקורה שמנסים לחסוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרפדיית רכב אההמ אההמ.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...