Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונת עבודה - עינייני תביעה - קטנוע

שימו לב! השרשור הזה בן 2756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכולם,

אני עובד כשליח במסעדה ונקלעתי לתאונה בדרך חזרה ממשלוח, בזמן העבודה כמובן.

אתאר את התאונה:

יום שישי (23/09/16) בשעה 17:30, חזרתי משני משלוחים במערב ראשון.

עליתי על כביש 4 מדרך יצחק רבין אשר במערב ראשון.

האצתי (שכן עליתי ממחלף לתוך כביש מהיר), הכביש בנוי בצורה כזו שאני בא מכיוון של עליה לתוך ירידה (431), ולאחר מכן יש מחלף ל4 אשדוד ואח"כ מחלף ליבנה/פלמחים אם אינני טועה. אם אני לא טועה האיזור הזה נקרא "עין הקורא".

בכל אופן, ג'יפ לבן החליט בדקה 90 (אולי אפילו אחרי שריקת השופט) שהוא רוצה לגנוב את המחלף לאשדוד, בלם בחוזקה ושבר ימינה וכל זה כשהוא בנתיב האמצעי מתוך שלושה.

גרם לרצף של בלימות אחריו, סביבות ה3-4 רכבים שלפניו בלמו כמו שצריך ולא גרמו לתאונה.

אך הרכב האחרון בלם בחוזקה עד כדי עצירה, ככל הנראה הופתעה מהבלימות שלפניו (אולי לא היה מוכן אליו).

אני הייתי מאחורי הרכב הזה על MOVIE 125, ראיתי את הבלימה ובלמתי עם זוג הבלמים עד למצב שאני נועל את הקדמי והאחורי.

ראיתי שאין מנוס ואני נכנס ברכב, לא היה לי סיכוי לברוח ימינה או שמאלה כי רכבים שעטו מימין ומשמאל על 100+ קמ"ש.

הייתי עם קסדה מלאה, מעיל ממוגן היטב +מגן גב ועם מגפי עבודה מאסיביות במיוחד (עם ברזל בפיקה וכו').

פינו אותי באמבולנס לאסף הרופא, שם ביצעתי סדרת בדיקות וצילומים ולאחר כ4 וחצי שעות שוחררתי.

מאז אני סובל מכאבי צוואר, גב ובאגן. חבול במכות יבשות ושפשופים בפלג גוף תחתון שגורמים לי לצליעה.

הקטנוע טוטאל לוסט אם זה משנה משהו.

ארצה לציין שאני מודע שלפי החוק היבש, ככל הנראה אני לא שמרתי מרחק ולכן בלמתי. ראוי ונדרש לציין שנכנסתי ממחלף לכביש מהיר כך שנדרשה פה האצה מהירה (במיוחד לכלי לא חזק במיוחד) וכן היה מדובר בגבעה כזו שמסתירה את מה שקרה לפני, ראיתי את כל הסיטואציה קצת בהפתעה בעצמי.

מה עלי לעשות מבחינת ביטוח? לתבוע את הביטוח חובה של מקום העבודה? (נכון לרגע זה אינני עובד וכמובן שלא מסוגל לעבוד)

אני מחר הולך לפיזיוטרפיה בפעם הראשונה ולאחר מכן אתחיל בסדרת טיפולים כפי שיומלץ לי ע"י הפיזיוטרפסית.

חשוב לי לומר שמאולם לא נתקלתי בסיטואציה כזו, מאולם לא התמודדתי מול תביעה בביטוח ואין לי רבע של מושג מה אני צריך לעשות.

אשמח להמלצתכם בנושא.

Seat Mii 3Doors

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצה הכי טובה שלי היא פנה לעו"ד העוסק בתחום נזקי גוף תאונות דרכים ועבודה וכו'

יש הרבה מה לעשות בעניין שלך וזה לא מסוג הדברים שניתן להתמודד עם זה לבד.

תאמר לי מאיזה איזור אתה בארץ ואוכל להמליץ לך על עו"ד העוסק בתחום הנזיקין באזורך.

למען הגילוי הנאות אני עצמי עו"ד העוסק בתחום הנזיקין והביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיאור התאונה אינו רלוונטי למקרה.

מבחינתך יש כאן תאונת דרכים שהיא גם תאונת עבודה, לכן יש לך 2 אפשרויות :

1. להגיש תביעה לביטוח לאומי להכיר בך בתור נפגע תאונת עבודה. מצריך שת"פ מצד המעסיק (צריך לחתום על אישור שזה קרה במסגרת עבודה)

2. להגיש תביעה כנגד ביטוח חובה של הקטנוע.

עליך לבחור באיזה מ-2 מסלולים הללו אתה בוחר (אין אפשרות לבחור ב-2 האופציות).

כפי שענה KOOKE - מומלץ לפנות לעו"ד המתמחה בתחום ואשר בהתאם לנתונים ידריך אותך באיזה מסלול תביעה מומלץ לבחור (וכמובן יעזור לך בהגשת תביעה וכו').

כמובן שעליך לשמור את כל המסמכים הרלוונטיים, כולל הפניות לטיפולים + תוצאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצה הכי טובה שלי היא פנה לעו"ד העוסק בתחום נזקי גוף תאונות דרכים ועבודה וכו'

יש הרבה מה לעשות בעניין שלך וזה לא מסוג הדברים שניתן להתמודד עם זה לבד.

תאמר לי מאיזה איזור אתה בארץ ואוכל להמליץ לך על עו"ד העוסק בתחום הנזיקין באזורך.

למען הגילוי הנאות אני עצמי עו"ד העוסק בתחום הנזיקין והביטוח.

אשמח מאוד להודעה פרטית עם דרכי התקשרות איתך.

תיאור התאונה אינו רלוונטי למקרה.

מבחינתך יש כאן תאונת דרכים שהיא גם תאונת עבודה, לכן יש לך 2 אפשרויות :

1. להגיש תביעה לביטוח לאומי להכיר בך בתור נפגע תאונת עבודה. מצריך שת"פ מצד המעסיק (צריך לחתום על אישור שזה קרה במסגרת עבודה)

2. להגיש תביעה כנגד ביטוח חובה של הקטנוע.

עליך לבחור באיזה מ-2 מסלולים הללו אתה בוחר (אין אפשרות לבחור ב-2 האופציות).

כפי שענה KOOKE - מומלץ לפנות לעו"ד המתמחה בתחום ואשר בהתאם לנתונים ידריך אותך באיזה מסלול תביעה מומלץ לבחור (וכמובן יעזור לך בהגשת תביעה וכו').

כמובן שעליך לשמור את כל המסמכים הרלוונטיים, כולל הפניות לטיפולים + תוצאות.

ככל הנראה נלך על כיוון עו"ד שמטפל בנושא.

תודה רבה!

Seat Mii 3Doors

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש לא נכון מה שנאמר קודם לכן.

אפשר וממש צריך למצות את הזכויות גם כנפגע בעבודה וגם כנפגע תאונת דרכים.

אם לא ימוצו הזכויות בשני המסלולים גם יחד הנפגע/ הניזוק עלול לצאת בחיסרון כיס !!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אם אני לא טועה אתה קודם צריך למצות את זכויותך בביטוח לאומי מפאת תאונת עבודה ואת השאר לתבוע מביטוח החובה.

וכל זה קרה בגלל נבלה ואין מילה אחרת שהחליט לבלום ולחתוך ימינה, זה קרה לי פעם גם עם מישהי שחתכה לתחנת דלק 3 נתיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...