Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוצאות בדיקת ספייס סטאר שביצע המוכר [כותרת נערכה]

yorai11
שימו לב! השרשור הזה בן 2737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התייעצות לפני קנית רכב.

שלום לכולם.

יש רכב שנת 2014 עם 17000 קמ שאני רוצה לקנות והמוכר ביצע לרכב בדיקה לפני טרייד אין שבסוף לא בוצע.

מצ"ב הבדיקה שהוא ביצע.

אבקש מכם להסתכל על הבדיקה ובמיוחד על החלק של ההערות עם עברו הביטוחי שרשום וכל שאר ההערות

ולהגיד לי אם יש איזו שהיא פגיעת שלדה או משהו עם המנוע או הגיר שמסתתר פה ואם כדאי לי ללכת על הרכב.

יש לציין שמה שלא יהיה אני אעשה בדיקה לרכב לפני הקניה.

אבקש תשובות.

תודה.IMG-20160926-WA0002.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בדיקה מעולה,אין משהו חריג.

אם גם בבדיקה שלך יצא דומה,תתחדש.

Sent from my A0001 using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקה מעולה,אין משהו חריג.

אם גם בבדיקה שלך יצא דומה,תתחדש.

אז למה כתוב בהערות לבדוק בחברת ביטוח את העבר הביטוחי ורשום שלדה ??

למה זה רשום ? וגם שלדה רשום ?? למה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב מורד מהכביש,לא תוכל לבטח אותו.,תבדוק רק שאפשר יהיה לבטח אותו,למרות שלפי התוצאות הוא לאצ עבר תאונות.

זאת אזהרה שלא תיפול בפח ולא בהכרח קשורה לרכב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב מורד מהכביש,לא תוכל לבטח אותו.,תבדוק רק שאפשר יהיה לבטח אותו,למרות שלפי התוצאות הוא לאצ עבר תאונות.

זאת אזהרה שלא תיפול בפח ולא בהכרח קשורה לרכב הזה.

איך אני בודק את זה שהרכב לא מורד מהכביש ? הריי הרכב על שם המוכר.

אבל אם הרכב מורד מהכביש הבדיקה לא יכולה לדעת את זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתקשר לחברת הביטוח ולפי מספר הרכב בודק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן אדם משלם על בדיקה כל כך הרבה כסף, לדעתי אפשר להשקיע עוד 4 דקות{על השעון},לבדיקת הבלמים. כולל הורדת גלגלים כמובן.

כנ"ל לגבי מצבר. אפשר לרשום תקין, בבדיקת זרם, אבל לא בתקופת האחריות. אני נתקל בבדיקות, לפעמים, גם ברכבים שבאמת תקינים, שכמות הכס"ת שרשומה, מבלבלת את הלקוח, ולא נותנת שום אינדיקצייה לגבי מצב הרכב. למרות שכבר הלכו לו 500 שקל, לפח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן אדם משלם על בדיקה כל כך הרבה כסף, לדעתי אפשר להשקיע עוד 4 דקות{על השעון},לבדיקת הבלמים. כולל הורדת גלגלים כמובן.

כנ"ל לגבי מצבר. אפשר לרשום תקין, בבדיקת זרם, אבל לא בתקופת האחריות. אני נתקל בבדיקות, לפעמים, גם ברכבים שבאמת תקינים, שכמות הכס"ת שרשומה, מבלבלת את הלקוח, ולא נותנת שום אינדיקצייה לגבי מצב הרכב. למרות שכבר הלכו לו 500 שקל, לפח.

מה אתה אומר על השורה הראשונה בהערות ? צריך לבדוק בחברת ביטוח ? ולמה רשום שם מקרא קורה=שלדה

מה זה אומר ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלי מדליק נורה אדומה זה שהאיש לקח רכב לבדיקה לפני טרייד והטרייד לא בוצע.

בטרייד קודם מסכמים מחיר בכפוף לבדיקה ובדיקה כזו לא אמורה להוריד שקל מההצעה של הטרייד. למה אחרי שהשקיע כסף בבדיקה הוא (או הם) נסוגו מהעסקה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטרייד קודם מסכמים מחיר בכפוף לבדיקה ובדיקה כזו לא אמורה להוריד שקל מההצעה של הטרייד. למה אחרי שהשקיע כסף בבדיקה הוא (או הם) נסוגו מהעסקה.

אני בודק איתה. נראה מה התשובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכל הדברים, דווקא זה מדאיג אותך?

יש אלף ואחד סיבות למה, החל מיצא מבצע על רכב אחר שקרץ יותר, זמן אספקה ארוך, לא המחיר שסוכם, סתם התחרט ועוד שורה של דברים.

על זה לא הייתי מתעכב אפילו שניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלירן, לא יודע כמה עסקאות טרייד עשית החייך אבל את הבדיקה אתה עושה אחרי שסיכמת את הכל וממכון הבדיקה אתה הולך ישר לסוכנות וחותם. העסקה למעשה כבר מסוכמת לפני הבדיקה והבדיקה באה רק לבדוק דברים מאוד חריגים (על רכבים בני 5 ו 6 בטרייד לא הורידו לי שקל אחרי בדיקה ביחס למה שסוכם אז על רכב חדש?)

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבדיקה רשום שהרכב עבר 27,300 ק"מ ("מונה רשום").

האם בטעות נרשם בהודעה הראשונה שהרכב עבר 17,000 ק"מ?

חוץ מזה לא ראיתי בעיה מיוחדת, הבדיקה נראית נקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלירן, לא יודע כמה עסקאות טרייד עשית החייך אבל את הבדיקה אתה עושה אחרי שסיכמת את הכל וממכון הבדיקה אתה הולך ישר לסוכנות וחותם. העסקה למעשה כבר מסוכמת לפני הבדיקה והבדיקה באה רק לבדוק דברים מאוד חריגים (על רכבים בני 5 ו 6 בטרייד לא הורידו לי שקל אחרי בדיקה ביחס למה שסוכם אז על רכב חדש?)

ביצעתי כמה עסקאות בטרייד אין והחלפתי כמה רכבים (6 למען הדיוק) ובכל זאת, התחרטות לפני ביצוע עסקה זה לא דבר נדיר בגלל ששום דבר לא חתום לכן דברים יכולים להשתנות (הן מהמוכר והן מהקונה)

אני יכול למנות סיבות רבות למה אפשר להתחרט (כן גם אחרי בדיקה) אולי לא יזיק לשאול את המוכרת למה אבל זה בחלט לא מצדיק "נורה אדומה".

בסופו של דבר יש מולו טופס בדיקה שמעיד על מצב הרכב (ובלי קשר שיקח גם לבדיקה שלו) ואלו הנתונים היבשים של הרכב כל השאר (למה ביטל עסקה) לדעתי לא מעניין ולא אמור להיות הנושא במקרה הזה.

* חשוב להדגיש כל על עוד מדובר בקניה ממוכר פרטי ולא סוחר, אם זה סוחר הסיפור הוא שונה לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה ק"מ זה טעות שלי , זה 27000 קמ

לגבי השאלה למה הלקוחה לא ביצעה טרייד אין - דיברתי איתה -

היא אומרת שאחרי הבדיקה אמרו לה שהתוצאות תקינות והכל בסדר אבל הורידו לה עוד במחיר בגלל שלטענתם לפי מחירון לוי יצחק יש ירידת ערך חודש הבא ורצו להוריד לה עוד 3000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...