Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט A5

שימו לב! השרשור הזה בן 2754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

לאחר היעדרות קלה,היום אני מצרף תמונות מתיקון צבע ל AUDI A5 חדשה לגמרי בת מספר ימים שהשתחררה מהחברה במצב שבהחלט דרש התערבות משמעותית.

במקור-עוד בשיחת הטלפון עם בעל הרכב סוכם ל על פוליש עדין ויישום ציפוי במקובל בדרך כלל במכוניות חדשות אבל כאמור במצב של הרכב היו פגמים שדרשו פוליש דו שלבי בעיקר בגלל הצבע המאד קשה וזה מה שבוצע לבסוף..

כהרגלי עבדתי בעיקר עם חומרים ופדים של "שול".

מצרף תמונות לפני ואחרי העבודה.

SAM_2700.JPG

SAM_2698.JPG

SAM_2682.JPG

SAM_2679.JPG

SAM_2675.JPG

SAM_2674.JPG

SAM_2669.JPG

חולם לראות את iron maiden , בינתיים מלטש לי...

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספקת להשיג אותי שלומי.

הרכב באמת ייצא מדהים, כמו שרכב חדש אמור לצאת.

מעבר לזה - כולם כבר אמרו, ועדיין כשמגיע מגיע, שלומי זה בדיוק הבנאדם שאתה רוצה שיטפל לך ברכב, פדנט, לא מעגל פינות, משקיע את הנשמה מתוך אהבה למקצוע וגם בנאדם שכיף לעבוד איתו.

אני ברכב הבא בטוח לוקח לשלומי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמתי גם בדף האישי וארשום גם פה.

עצוב לראות רכב חדש (ועוד כזה), יוצא מהסוכנות בצורה שכזו, בושה לצ׳מפיון.

מזל שיש אנשי מקצוע ברמה של שלומי שיכולים לתקן את העוול ולהקנות לרכב את הפיניש המושלם, ולגרום ללקוח חוויה מתקנת.

שאפו.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...