Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפל מנסה לקנות את מקלארן,יקרה או לא יקרה? או סתם שמועה?

nimnim
שימו לב! השרשור הזה בן 2771 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר הכישלון לרכוש את טסלה ,ובזמן שגוגל מפתחת מכונית אוטונומית נראה שהדבר אינו מופרך.

אני באופן אישי רואה הרבה דימיון בין אפל למקלארן.

אני משער שהכוונה של אפל תהיה לבנות מכוניות עדיתניות בעזרת הידע של מקלארן ,לאו דווקא להכנס לתחום בניית רכבי ספורט\על\ספורט מוטורי.

קראתי עוד נקודה מעניינת שאפל חייבת המון כסף במיסים באירופה לכן השקעות (בריטניה) ישמשו להוצאה בקופת המוזמנים המטורפת של אפל צעד שאולי מעבר לאסטרגטיגי בפן הפיתוחי הוא אולי גם נחוץ במישור הפיננסי של החברה.

בנתיים במקלארן מכחישים. מה דעתכם?

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אבל בכתבה שראיתי על הנושא אמרו שאפל גם שוקלים לקנות יצרן חדש שמפתח משהו שנראה כמו הכלאה בין רנו טוויזי סגורה לקטנוע שמייצב את עצמו לבד אפילו בתאונה (לא נופל בחיים) היה סרטון וזה דווקא היה נראה ממש נחמד ופרקטי ואני מקווה שהשמועה הזאת תהיה הנכונה. יש לזה את כל היתרונות של קטנוע גדול ושל אוטו ביחד בלי החסרונות של אף אחד.

לא רואה מה כבר הם יעשו חדשני ומעניין עם מקלארן. רק יסגרו יצרן של מכוניות ספורט בלי ליצור לו תחליף.

עריכה אחרונה על ידי liorwohl

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שמועות עקשניות על כניסה של אפל לתחום הרכב מזה הרבה זמן.

מאחר ולאפל יש דרך מאוד מסויימת לעשות כל דבר, אני מאמין שזה לא יעבוד עם שיתוף פעולה, אלא שהם יעשו זאת בעצמם.

קניית יצרן רכב "מוכן מהמדף" נראת אפשרות סבירה ותזרז תהליכים לקראת המוצר המוגמר.

כמו כל דבר שקשור לאפל, ההכנות יהיו חשאיות, דיסאינפורמציה תופץ בכמות נדיבה ובסוף נקבל עובדה מוגמרת באופן מפתיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שלקנות יצרן עם יכולת פיתוח עצמאית וייצור המוני של דגמים זה יקר מדי אפילו בשביל אפל.

אני חושב שמה שהם יכולים לעשות, אם הם כל כך רוצים להיכנס לתחום הזה, זה שת"פ עם יצרן סיני כלשהו, בדומה למה שיש להם עם foxconn.

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2771 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...