Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לוג'יטק g29 לעומת g27

שימו לב! השרשור הזה בן 2755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדקתי בזאפ השוואת מחירים את המחירים של כל אחד מהם ואני רואה שהלוג'יטק g29 הוא במחיר נמוך בכמה מאות שקלים מה-g27. מה ההבדלים ביניהם?

זה רק כי ה-g29 לא מגיע עם ידית הילוכים? אם ככה אפשר לחסוך איזה 200 שקל ולקנות את ה-g29 וידית הילוכים בנפרד.

ועוד דבר, בחלק מן המקומות אני רואה שהידית הילוכים של ה-g27 מתפרקת ואפשר להזיז אותה לאן שרק רוצים ובחלק מן הדגמים היא מקובעת למקום, האם זה באמת ככה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-G27 הוא דגם ישן יותר ויכול להיות שהמחיר הגבוה הוא עקב בעיות במלאי. אין הרבה הבדל, אבל לפי מה שהבנתי הם שיפרו את ה-G29 כך שיהיה שקט יותר ומדויק יותר.

ה-G29 לא מגיע עם ידית הילוכים אבל אם תרצה לרכוש בארץ, תאלץ להיפרד מ-300 פלוס שקלים.

לא מכיר לגבי השאלה השלישית שלך.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה מקיפה:

[video=youtube;Bk7xO-n0eys]

ההפרש במחיר נובע מידית ההילוכים שבG29 קונים בנפרד.

ב27 ידית ההילוכים, בדיוק כמו ב29, מתקבעת איפה שאתה בוחר לקבע אותה. היא לא מגיעה מחובר למשהו אלא עם מתקן קיבוע.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחד אני לא מצליח להבין מהסירטונים האלו: ההגה נתמך גם במשחקים ישנים? אין לי מחשב חדש אבל יש כמה משחקים ישנים יחסית וטובים שאני אוהב, הוא יפעל עליהם?

מדובר במשחקים כמו ford racing 3 או ניד פור ספיד פורשה(עד היום אחד מהמשחקים הכי מציאותיים שיש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניד פור ספיד פורשה זה המשחק הראשון שאי פעם אהבתי ממש. היה לי בגיל 8 בפליסטיישן 1 יחד עם גראן טוריסמו 2.

החזרת אותי כמעט 20 שנים אחורה.

אני מניח שתצטרך לחפש בגוגל לגבי המשחקים הישנו הללו. אין לי מושג אם זה יעבוד.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...