Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עבירת מהירות

S4R
שימו לב! השרשור הזה בן 7025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צולמתי ע"י מצלמה קבועה בשטח עירוני במקום 50 קמ"ש צולמתי נע במהירות של 85 קמ"ש

(לא היה שוטר במקום ,כמובן נודע לי על כך ממכתב שנשלח בדואר ) לא קיבלתי כנס אלא הזמנה

ישירה למשפט .

לבינתיים הזמנתי את התמונה שצולמה, קיבלתי אותה כעבור חודשיים בה אכן אני מצולם במרכזה בצורה ברורה למדי .

עלי לציין שזוהי עביירת התנועה הראשונה שאותה ביצעתי במשך 10 שנות נהיגתי הן ברכב ובאופנוע.

במקביל לזמן ההמתנה למשפט מהירות הנסיעה שונתה באותו הכביש מ-50 קמ"ש ל-60 קמ"ש.

הייתי מעוניין לקבל תגובתך בנושא האם עלי לקחת עו"ד ?

וכיצד עלי לייצג את עצמי אוהאם יש פיתרון אחר כל שהוא ?

תודה ערן S4R

מהירות.jpg

HU CLARION DXZ786USB-AMP ROCKFORD POWER 400-COMP-ROCKFORD POWER6.5-SUB ROCKFORD P3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(לא היה שוטר במקום ,כמובן נודע לי על כך ממכתב שנשלח בדואר ) לא קיבלתי כנס אלא הזמנה

ישירה למשפט .

ערן

קשה לי לייעץ לך בנושא אבל לא נראה לי שצולמת ע"י מצלמה קבועה אלה ע"י מצלמה על ניידת (מולטנובה) עובדת על ראדאר. מתלבשת על המספר של הרכב. בכל מקרה בדו"ח צריך שיהיה הציון המדוייק של נק' הצילום - ראיתי מההגדלה שיש כזה גש לשטח ובדוק את סוג המצלמה (אם אכן לא קיימת כזאת אז זה כמו שאמרתי).

גלוש ל- http://www.topspeed.co.il ותנסה לראות שם האתר הזה מתמחה בנושא.

שאלה:

מישהו יודע אם ראדאר הוא חוקי במקרה של אופנועים ? (למיטב זכרוני כן למרות שהיתה תקופה שסוג מסויים לא היה חוקי).

מקווה שזה יעזור.

Machines need love too - Terminator I

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישירה למשפט .

ערן

קשה לי לייעץ לך בנושא אבל לא נראה לי שצולמת ע"י מצלמה קבועה אלה ע"י מצלמה על ניידת (מולטנובה) עובדת על ראדאר. מתלבשת על המספר של הרכב. בכל מקרה בדו"ח צריך שיהיה הציון המדוייק של נק' הצילום - ראיתי מההגדלה שיש כזה גש לשטח ובדוק את סוג המצלמה (אם אכן לא קיימת כזאת אז זה כמו שאמרתי).

גלוש ל- www.topspeed.co.il ותנסה לראות שם האתר הזה מתמחה בנושא.

שאלה:

מישהו יודע אם ראדאר הוא חוקי במקרה של אופנועים ? (למיטב זכרוני כן למרות שהיתה תקופה שסוג מסויים לא היה חוקי).

מקווה שזה יעזור.

אכן כן למיטב ידעתי בעבר לא היה קביל ,משום שבחוק כתוב מהירות נמדדת ע"י כיוון הרדאר על לוחית

זיהוי וכידוע באופנוע מקדימה אין לו לוחית ולכן לא ניתן לצלם וזה לא קביל אבל מאחור זה שונה מקרה אחר לגמרי אז דובר על מהירות שרוכב נתפס כאשר השוטר תפס אותו כביכול מקדימה ולא מאחור ...

מקווה שתצליח לצאת מהעיניין ,עו"ד מנוסה יכול להוציא אותך מהבלאגן הגדול ..

שון

good luck וזה אחד האלמנטים באופנוע שאנו נאלצים להשלים איתם ...

:twisted::shock::-Pמהיר בטירוףףףףףףףףףףףףףף:twisted::lol::twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב...

למיטב הבנתי צולמת מתחנת האוטובוס שקיימת לפני הספורטן לכיוון דרום.

במקום אין מצלמה קבועה , צולמת מניידת שחנתה במפרץ של התחנה.

אני רוכב שם מידי יום במהיריות יותר גבוהות ולא קיבלתי כלום( בלי עין הרע...טפו טפו טפו)

טוב

עכשיו לנסות לפתור את הבעיה.

לא לפני הרבה זמן הייתה כתבה על נושא המהירות בכביש הזה, בעיתון מקומי אם אני לא טועה.

מצאו שהשלטים באיזור לא חוקיים והם הוצבו במקום ללא האישורים.אני מדבר על תמרור של 70 תבדוק לגבי מהירות 50 אולי זה גם תופס.

לפי זכרוני מספר אנשים הצליחו לבטל דוחות שקיבלו באזור.

שיהיה לך בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב...

למיטב הבנתי צולמת מתחנת האוטובוס שקיימת לפני הספורטן לכיוון דרום.

במקום אין מצלמה קבועה , צולמת מניידת שחנתה במפרץ של התחנה.

אני רוכב שם מידי יום במהירויות יותר גבוהות ולא קיבלתי כלום( בלי עין הרע...טפו טפו טפו)

טוב

עכשיו לנסות לפתור את הבעיה.

לא לפני הרבה זמן הייתה כתבה על נושא המהירות בכביש הזה, בעיתון מקומי אם אני לא טועה.

מצאו שהשלטים באיזור לא חוקיים והם הוצבו במקום ללא האישורים.אני מדבר על תמרור של 70 תבדוק לגבי מהירות 50 אולי זה גם תופס.

לפי זכרוני מספר אנשים הצליחו לבטל דוחות שקיבלו באזור.

שיהיה לך בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן למיטב ידעתי בעבר לא היה קביל ,משום שבחוק כתוב מהירות נמדדת ע"י כיוון הרדאר על לוחית

לא מדוייק, המדידה צריכה להתבצע למרכז הרכב, שזה, בד"כ הלוחית. כשהלוחית בצד (לדוגמא באלפא), המדידה עדיין צריכה להיות למרכז הרכב.

ולפותח השרשור - כמו שאמרו לפני, גלוש ל-ispeed ותתיעץ עם גיא בנושא חוקיות הדו"ח.

בהצלחה,

צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זיהוי וכידוע באופנוע מקדימה אין לו לוחית ולכן לא ניתן לצלם וזה לא קביל אבל מאחור זה שונה מקרה אחר לגמרי אז דובר על מהירות שרוכב נתפס כאשר השוטר תפס אותו כביכול מקדימה ולא מאחור ...

מקווה שתצליח לצאת מהעיניין ,עו"ד מנוסה יכול להוציא אותך מהבלאגן הגדול ..

שון

good luck וזה אחד האלמנטים באופנוע שאנו נאלצים להשלים איתם ...

נכון אבל הפוך.

לייזר אמור להיות מכוון למרכז הלוחית.

ראדאר לא צריך לכוון. הבעיה הייתה ההחזר של חישוקי שפיצים, במשפט הוכח כי חישוקי שפיצים משבשים את החזר הראדר.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון אבל הפוך.

לייזר אמור להיות מכוון למרכז הלוחית.

ראדאר לא צריך לכוון. הבעיה הייתה ההחזר של חישוקי שפיצים, במשפט הוכח כי חישוקי שפיצים משבשים את החזר הראדר.

אם ראיתי נכון אז ב- GPZ אין שפיצים השאלה SCOTERMAN היא - האם אתה מכיר מקרה בו הוכיחה ההגנה מקרה של אופנוע במולטונובה ? יכול להיות שלא. בכל מקרה כמו שצינו לפני רבים וטובים עו"ד טוב == 2000 ש"ח מינוס ורישיון. לא עו"ד שווה שלילה לפחות לחודשיים כמו שאני מכיר .

נק' מעניינת האם למשטרה מותר להפר את החוק הלכתחילה על מנת להביא ראיות לעבירת תנועה כלומר הם לא ראו אותך נוסע מהר ואז עמדו בתחנה בצורה לא חוקית אלה קודם עמדו בצורה לא חוקית ואז מצאו אותך האם זה קביל ? תן לעו"ד להחליט אם שווה טיעון.

בהצלחה.

Machines need love too - Terminator I

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישירה למשפט .

לבינתיים הזמנתי את התמונה שצולמה, קיבלתי אותה כעבור חודשיים בה אכן אני מצולם במרכזה בצורה ברורה למדי .

עלי לציין שזוהי עביירת התנועה הראשונה שאותה ביצעתי במשך 10 שנות נהיגתי הן ברכב ובאופנוע.

במקביל לזמן ההמתנה למשפט מהירות הנסיעה שונתה באותו הכביש מ-50 קמ"ש ל-60 קמ"ש.

הייתי מעוניין לקבל תגובתך בנושא האם עלי לקחת עו"ד ?

וכיצד עלי לייצג את עצמי אוהאם יש פיתרון אחר כל שהוא ?

תודה ערן S4R

משהו קטן.

יש מעין מריחה בצילום.

אם אתה רוצה להיות ממזרי ולנסות את זה, שלח מכתב למשטרה שאומר שלפניך נסע רכב, וכיוון שהתמונה פגומה, לא רואים את הרכב בתמונה, ולכן לא אתה זה שהצילום היה מכוון אליו.

אתה לא ממש במרכז התמונה, אז אפשר לריב על זה קצת. אולי זה יוציא אותך מזה ללא צורך בעו"ד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו קטן.

יש מעין מריחה בצילום.

אם אתה רוצה להיות ממזרי ולנסות את זה, שלח מכתב למשטרה שאומר שלפניך נסע רכב, וכיוון שהתמונה פגומה, לא רואים את הרכב בתמונה, ולכן לא אתה זה שהצילום היה מכוון אליו.

אתה לא ממש במרכז התמונה, אז אפשר לריב על זה קצת. אולי זה יוציא אותך מזה ללא צורך בעו"ד.

אם אתה מתכוון לפס הלבן שיש באמצע התמונה בתור מריחה אז נראה לי שזה הפלאש של המצלמה שהוא צילם איתה את התמונה של העבירה ולא מריחה שנעשתה ע"י המצלמה של המשטרה...

אם באמת יש תפס הלבן הזה גם במציאות ניתן באמת לעשות משו ולהגיד שהיה לפניך אופנוע/מכונית אחרת...מכונית יהיה קשה יותר מכיוון שהפס דק והם יכולים לטעון שמכונית אורכה 3 מטר למשל ולכן היו צריכים לראות לפחות את הקצוות שלה אבל אם זה אופנוע לפניו אז זה בסדר...

בקיצר בהצלחה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין, התמונה צולמה ביוני 2004 הגיוני שזה נשלח רק עכשיו?!

וואי אני כולי בסרטים שיש לי בוק במצלמות המהירות! אני מקווה שהמספר שלי מטושטש מספיק טוב...אימאאאא :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקביל לזמן ההמתנה למשפט מהירות הנסיעה שונתה באותו הכביש מ-50 קמ"ש ל-60 קמ"ש.S4R
על פי חוק, המהירות המותרת הנחשבת היא המהירות החוקית במקום ביום ביצוע העבירה.

יכולים גם לסלול שם כביש חדש, זה לא ישנה כלום.. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין, התמונה צולמה ביוני 2004 הגיוני שזה נשלח רק עכשיו?!

וואי אני כולי בסרטים שיש לי בוק במצלמות המהירות! אני מקווה שהמספר שלי מטושטש מספיק טוב...אימאאאא :(

חחחחחחחחח כנ"ל

אתה יודע אנחנו חושבים שיצאנו מהעיניין ובסופו של דבר זה מתחיל...

חחחחחחח

אלוקים ישמור

:):):)

סעו בזהירות בחודש מרצ באיזור המרכז

:twisted::shock::-Pמהיר בטירוףףףףףףףףףףףףףף:twisted::lol::twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...