Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות למכוני בדיקה טובים

F1GT
שימו לב! השרשור הזה בן 7026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום :)

אני חדש בפורום - קיבלתי רשיון לפני כמה ימים, ויש לי 2 שאלות.

1) אני בטוח שכבר יש ת'רדים בנושא, כך שאם תפנו אותי לת'רד מתאים אשמח - יש למישהו המלצות למכוני בדיקה טובים באיזור המרכז, שאיתם יש לכם נסיון טוב? אני בטוח שגם השם של קומפיוטסט יעלה - אבל האם יש סניפים מסויימים של קומפיוטסט שמומלצים יותר מאחרים?

2) שמעתי מדי פעם על בדיקה לא ממוחשבת - לדוגמה "המומחה" (קיבל המלצות במגזין ממון). נשמע כאילו בדיקה ממוחשבת תהיה יותר מדוייקת ואמינה, אבל רציתי לשמוע אם יש למישהו דעה אחרת בנושא.

בתודה מראש על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב על הרשיון,

יש לך את מכון מבדק באיזור התעשיה בהרצליה, הם מאוד אמינים ואפשר לסמוך עליהם(מנסיון) יש לך גם את דינמומטר באיזור התעשיה ברעננה(ככה שמעתי מחברים שבדקו שם).

על קומפיוטסט באזור התעשייה הישן בראשל"צ גם שמעתי רק מילים טובות.

מעבר לזה, אני לא מכיר.

בהצלחה וסע בזהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא לא ממליץ על קומפיוטסט בראשון.

אבא שלי העביר שם בדיקה לפיאט פונטו שהוא מכר, והם לא עלו על רוב הבעיות שהיו לרכב (קלאצ' גמור, תושבות מנוע קרועות).

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להתקרב למכון מ.מ.מ או דינמומטר באזור התעשיה של בני ברק מול קניון איילון הם לא יודעים לבדוק שם.

לקחתי רכב שהמנוע שלו היה גמור ואמרו לי שהוא שהמנוע תקין אחרי 5000 ק"מ "שפך מנוע" הרכב.

קחו בחשבון שהיום שום מכון בדיקה לא יודע לעשות בדיקות אמיתיות לשום רכב אלא אם הוא רכב בלי מחשב.

שום מכון לא יודע לבדוק באמת רכב ואף אחד לא בודק רכב במחשב האמיתי של הרכב בטח שהם לא יודעים להיכנס לנתוני גיר ומנוע ברכבים החדשים הכל עבודה בעניים + 420 ש"ח לזרוק לפח !!!!

עצה שלי : קחו מכונאי שלכם ו/או פחח תנו לכל אחד 100 ש"ח שיראו את הרכב עוד 120 ש"ח בממוצע בכל חברה לבדוק רכב על מחשב החברה ותראו איך חסכתם עוד 100 ש"ח וקיבלתם בדיקה אמיתית לרכב אותו אתם רוצים לקנות.

מקווה שכמה מכם יעשו זאת שווה שווה שווה.... מנסיון.

תומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא לא ממליץ על קומפיוטסט בראשון.

אבא שלי העביר שם בדיקה לפיאט פונטו שהוא מכר, והם לא עלו על רוב הבעיות שהיו לרכב (קלאצ' גמור, תושבות מנוע קרועות).

יש 2 קומפיוטסט בראשון על איזה מהם אתה מדבר?

מוזר שלא עלו על בעיה של קלאצ' זה סעיף כמעט קבוע בכל בדיקה של רכב ידני.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצא לי לראות בדיקת רכב עם גיר ידני שלא הופיע בה הסעיף "בלאי בקלאצ'/מפרד גבוה".

ובעניין קומפיוטסט באזה"ת הישן בראשון - אני ממליץ עליו מהכרות אישית עם הבעלים ועם רמת הייסודיות בבדיקה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

גם לי היה נסיון רע ומר עם קומפיוטסט בראשל"צ - א .ת ישן.

לקחתי לשם פולו מליסינג לבדיקה.

הרכב היה קומבינה אחת גדולה של החברה עם בעיות (שהתגלו יותר מאוחר) עם מחשב מנוע, בית מצערת, גיר אטומט, סטרטר אלטרנטור ועוד.

הבדיקה יצאה נקיה חוץ מתיקוני צבע (לפי דעתי ודעתם של אחרים האוטו עבר תאונה קשה יותר).

לאחר חצי שעה כשהאוטו היה אצלי נתקעתי!!!

הלך האלטרנטור. מיד אחרי זה המצבר, ואז הסטרטר.

הכל במכה אחת.

והיו עוד מלא בעיות..

כל השנים הוא היה מכון טוב, לא יודע מה היה לו אז. אולי קומבינה של אנשי חברת הליסינג השכנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי כמה מכוניות בדינמומטר רעננה, והייתי מרוצה בסה"כ.

גם המחיר שם יותר זול מהממוצע רק 370 ש"ח.

ובשום אופן לא להתבלבל עם המכון שהוא רק מכון בדיקה וכוון פרונט באותו רחוב, הם מאד מומלצים אם אתם המוכרים - לא אם אתם הקונים...והמבין יבין.

יום נעים,

צביקה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...