Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קולין מקריי ראלי 2... (שוב (-; )

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 7863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שאני מתחיל פה איזה משהו - יש כאן אנשים (חוץ ממני ומערן) שמנצחים ברמה הקשה ביותר??

לצורך דוגמה - בפינלנד מספר 1 - פחות מ-2:20 דקות...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה: בדקתי בשיאים, השיא שלי עמד על 2:48! עם הפוקוס (אני באמצע עונת אליפות ראשונה... מקום 4....), עליתי עם אינטגרלה, קבעתי 2:30, עליתי עם טורבו16 והתהפכתי מטר מהסיום וקבעתי 2:26, נחתי קצת ואז חזרתי עם האינטגרלה חביבתי וקבעתי 2:25...

אני חייב לציין שהטורבו 16 במקרה של כניסה חזקה מדי לפניה פשוט מרימה שני גלגלים ואם לא נותנים היגוי נגדי היא פשוט עפה, מה שנקרא אובר-אובר גריפ.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קורא לה נשק יום הדין - היא במאת האחוזים המכונית הכי חזקה שם, וגם זאת עם הכי פחות אחיזה.

כרגע אני בשלבים מתקדמים של הפיכת הכניסה לסיבוב איתה לאומנות. :wink: הרעיון הוא להכנס לאט ולצאת מהר. הבעיה היא שהמכונית כל כך מהירה שאי אפשר פשוט לנסוע לאט. גם אם שמים את תיבת ההילוכים על מהירות סופית הכי גבוהה המכונית הזאת עולה במהירות יותר מהר משמכוניות אחרות עולות בסל"ד. ההילוך הראשון שם פשוט חסר משמעות, ולומר את האמת - גם השני.

החוכמה היא להכין את הרכב לכניסה לסיבוב. להאט הרבה תוך כדי הורדת הילוכים, להכין אותו קצת באלכסון ואז להוציא אותו תחת כוח במהירות הגבוהה ביותר.

אם זה מעניין אותך כרגע השיא שלי במסלול הראשון הוא 2:12:42, ערן נמצא 4 עשיריות שניה מאחורי, וזה עוד לא הסוף...

במסלול השני כבר ירדתי משתי דקות... בהצלחה!!!

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה חושב שהיא עם הכי פחות אחיזה נסה את הסיירה קוזי... מפלצת אדירת כח ובעלת הנעה אחורית מאוד לא מתחשבת.... אני נותן לך 5 פניות בלי לעשות איתה צלחת בפעם הראשונה... אני הצלחתי להחזיק פחות.... וזה עוד על אספלט...

אני נוהג באוטומטי (ההגה נטש את עצמו למוות כדיוע ואיתו ידית ההילוכים כמובן...), עוזב גז, נותן ברקס אם צריך, מוריד בפניה של 5 (חץ צהוב אם אני לא טועה זה 5 לא?) שני הילוכים, מסובב הגה, ולקראת האיפקס חוזר לגז...

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפינלנד סטייג' ראשון אני בסביבות 2:22 עם הפוקוס

אבל היו כמה פשלות ככה שיש מקום לשפר

מעניין אם יהיה משהו מעניין במירוץ במונזה היום (לשם שינוי)

זזתי לראות

גמר חתימה טובה לכולם :D

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמשיך להתאמן, ואני ממליץ לך לנסות עם ה-205, היא פשוט אלופה בקביעת זמנים אחרי שמתרגלים אליה.

2:22 עם הפוקוס זה יפה מאוד - נסה לרדת משתי דקות במסלול השני ומ-50 שניות במסלול השלישי...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב באותו עניין,

אני מקווה שלא רק אני לא מסתדר עם מסלולי האספלט שם

תמיד אני מפשל איפשהו

במסלולי אספלט אני מצליח לנצח רק ברמה האמצעית וגם זה בקושי

ובאמת ל-205 צריך להתרגל עדיין לא ניסיתי לחרוש אותה, הגיע הזמן להתחיל :idea:

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במסלולי עפר, בוץ או שלג צריך להכנס לסיבוב הרבה לפני שהוא מתחיל. צריך להכין את הרכב לסיבוב, להכנס בהחלקה קלילה אחרי לחיצה על הבלמים ולצאת חזק יותר (תמיד יוצאים חזק יותר משנכנסים). החלקות גדולות זה כיף גדול אבל זה פחות מהיר.

במסלולי שלג כמובן הכל מוקצן - שם אי אפשר שלא להחליק בטירוף :D

אבל במסלולי אספלט יש טונות של אחיזה ואפשר להכנס לסיבובים הרבה יותר מהר ללא החלקה. צריך לזכור שלרכב יש אחיזה גדולה בהרבה ולא להכנס מוקדם מדי לסיבוב או להכין את הרכב לתוך הסיבוב (יענו לשים אותו באלכסון) כי זה לא יעזור.

אספלט זה באמת יותר קשה כי המהירות בסיבובים גדולה יותר ואם מאבדים אחיזה מתנגשים במשהו בטוח.

וה-205 מטורפת כי היא לא אוחזת יחסית למכוניות החדישות, אבל היא חזקה בהרבה... אז אתה תמיד נוסע מהר יותר ממה שנדמה לך...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק, האספלט משגע אותי

אני מת על צורת הנהיגה באחרים (עפר שלג בוץ) החלקות מטורפות ויציאות חזקות עם גז וטיפה היגוי נגדי

הבעיה באספלט היא כמו שאמרת אתה נכנס מאוד מהר לסיבוב, ופספוס קטן תוך כדי היגוי יתר קל והגלגלים האחוריים עולים טיפה על הדשא, מה שגורם לך לצאת לגמרי מהסיבוב ולהיכנס במשהו במהירות רצינית

בקיצור אין כמו החלקות כוח בשלג :evil:

אגב בסטייג' השלישי אני מצליח בסביבות 55-56 שניות, ניסיתי אבל קשה מאוד לרדת מזה עם הפוקוס

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרדת משתי דקות במסלול השני ומ-50 שניות בשלישי? למה?

במסלול השני עשיתי 2:10 בשלישי 0.55 וזה בהחלט מספיק ברמה הכי גבוהה.

דרך אגב, במסלול הראשון עשיתי 2.15 :D

טל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני נתן לי רכבות... נושאות מטוסים... מה שלא תרצו... למרות שניצחתי בסטייג'ים...

רוני לגבי ה205 הסברתי לך כבר... היא מרימה שני גלגלים בגלל "אובר-גריפ" יעני אחיזת יתר... היא כנראה גבוהה מדי, או שהיא סתם אוחזת מדי וכשהיא כבר לא אוחזת זה בא ב"בום" פתאומי שכבר לא נותן לך מספיק זמן "להפוך" אותה חזרה לפני שהיא מתהפכת...

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשל באספלט של קורסיקה מעביר כח בלימה קדימה, מוסיף כח ומנמיך.

במירוצים כמו יוון אני מגביה.

בקטעים מפותלים במיוחד אני מקצר את הגיר לטובת יציאה מטורפת מהפניות.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחתי להתקרב לזמנים נורמליים ועשיתי 2:23 בסטייג' 1 בפינלנד....הגיע הזמן!!!

וזה עם כמה התקלויות מיותרות...אז תנו לי עוד כמה ימים...ויהיה בסדר

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...