Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 2008 המחודש - מבחן דרך

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם מתיחת פנים שמטפלת במראה החיצוני הפושר, ביחידת ההנעה ותיבת ההילוכים וגם עם אבזור ותג מחיר אטרקטיבי - פיג'ו 2008 יוצא להסתערות מחודשת על קבוצת הקרוסאוברים הקטנים.

שלחנו את נקמיצ'י ליומיים עם הגרסה המחודשת כדי להבין מה השתנה ועד כמה זה משנה

המבחן המלא כאן

IMG_7657.jpgIMG_7676.jpgIMG_7688.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מדהים איך PSA בשם הבידול המותגי הצליחו למנוע מהדודניות - הקקטוס וה-2008 להעביר זאת לזאת כמה גנים חיוביים.

היה נחמד אם ה-2008 הייתה זוכה לכורסאות המלך הקדמיות ולספסל האחורי הנוח של הקקטוס ובמקביל חבל שהקקטוס לא זכתה לסף הטעינה השטוח ולספסל המתקפל לחלוטין של ה-2008.

למען ההגינות יש לציין שמדובר בתופעה נפוצה בעולם הרכב.

מעבר לזה, היבואן חייב לעשות משהו עם המתקין המקומי שלו. יש שם כנראה כמה עובדים עם ידיים שמאליות ואפס אכפתיות לרכוש של הלקוחות שלהם. ברכב ההדגמה השחיתו את בד הדיפון ואצלי זה נגמר עם פלסטיקה שבורה (שתוקנה) ומסך מרצד (שאמרו שיחזרו אלי ומחר הם יקבלו ממני עוד תזכורת).

מוניטין האמינות של PSA נמצא במגמת עליה באירופה וחבל שכאן בישראל זה יפגע בגלל מתקינים רשלניים.

Sent from my GT-I9295 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הנייר נראה נחמד, בפועל הבנתי שיותר איטית ממה שהיית מצפה ממנוע כזה וגם האמינות של פיז'ו... נראה לי שמומלץ מאד בליסינג

הפוך את המחשב שלך למכונת מזומנים שמכניסה כסף על בסיס יומי!

לפרטים: http://lp.vp4.me/d3ty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה היפה.

הרכב מעניין, לדעתי עולה על המתחרים שלו (קפצ'ור, ג'וק, קרוס i20 וכו').

שאלה לכותב המבחן ולכל מי שישב בתוך הרכב: יש לי חבר שרוצה לקנות רכב חדש ברמת מחירים הזאת,

הוא פוזל לסגמנט הג'יפונים בכלל ול2008 בפרט, האם רכב כזה באמת מתאים להסעת שני ילדים גדולים (כיום 11 ו7 עם כוונה להחזיק את הרכב לא מעט שנים) מאחור?

במבט על המידות של הרכב, בסיס הגלגלים קצר בערך ב-10 ס"מ מרכבים "משפחתיים" רגילים...

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה מבחן, מאוד נהניתי לקרוא. תכלסי, מתומצת ומתעסק בדברים החשובים והעיקריים ולא בשולי.

עניין הצמיגים נראה לי קצת מיותר.

מעניין אם הם מייצרים יותר רעש מצמיגי הכביש בדגמים הפשוטים.

הרכב הזה איכשהו נראה בתמונות יותר טוב מאשר במציאות, הוא פשוט נראה כמו גירסת סטיישן של ה-208.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הרכב באולם התצוגה והוא בהחלט נראה מצוין, בעיקר למי שפחות מחפש פוזה (למרות שלאחר מתיחת הפנים, יש קצת יותר פוזה בעזרת הגריל) ושילוב המנוע גיר הוא הדבר המתבקש בשדרוג שבוצע. אחר כך עברתי לסיטרואן וישבתי בקקטוס, שהרגיש הרבה הרבה יותר נוח (אולי כי אני גבוה והמושבים באמת גדולים).

מפתיע שהיבואן מתעסק עם התקנות מקומיות, אני בטוח שאפשר לדאוג לצג שתומך ב car play ודומיו כמו למשל ברכבי אופל. גם האיבזור ברמת הגימור הגבוהה הוא לא מספק בעיני - פס קישוט ו all grip זה לא מספיק. מקווה שהיבואן יביא את ה GT line שבטח ייקרא בישראל פרימיום, שגם נראה מצוין מבפנים, וגם עם תוכנת מנוע שמוציאה 130 כ״ס כמו ב 308.

עוד דבר - כתבו פה לדעתי כבר בעבר על הצמיגים. ממש לא צריך בארץ צמיגי ״all weather". כמה שלג כבר יורד פה? זה פוגע באיכות הנסיעה, מרעיש (ממבחנים שקראתי) ובאמת מיותר.

בכל אופן, בהחלט מתחרה ראוי וכנראה גם מנצח בתחרות מול ה i20 cross העצלה בכל אופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אחלה סקירה, נקמיצ'י.

לי המושבים שלה היו טובים ומצאתי תנוחה הגיונית שתאפשר לי עדיין לראות את השעונים. אני לא מת על המיקום הזה.

המרחק במחיר ל-308 שמרגישה מוצקה יותר וגם חזקה יותר לא מספיק גדול.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי המתיחת פנים לא טיפלה במנוע ובגיר.

זה שהיבואן לא הביא ב2015 את ה2008 עם מנוע 1.2 טורבו לא אומר שבצרפת לא שווק הדגם הזה.

גם כאן הביאו בתחילת 2016 את הדגם לפני מתיחת הפנים עם מנוע 1.2 טורבו.

מתיחת הפנים מתייחסת אך ורק לגריל ולתוספת הגריפ-קונטרול.

עריכה אחרונה על ידי kalda01

נהג ותיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המרחק במחיר ל-308 שמרגישה מוצקה יותר וגם חזקה יותר לא מספיק גדול.

אבל פה יש לך את הוד מלכותו קרוסאובר, שזה גורם מכריע עבור חלק מהאנשים, שמוכנים לקבל רכב פחות איכותי, אבל עם ישיבה גבוהה ופוזה של ג'יפ.

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי המתיחת פנים לא טיפלה במנוע ובגיר.

זה שהיבואן לא הביא ב2015 את ה2008 עם מנוע 1.2 טורבו לא אומר שבצרפת לא שווק הדגם הזה.

המנוע המוגדש הוצע לעולם רק ב-2013.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על הסקירה, נהנתי מאד לקרוא.

אם ה-2008 כל כך מומלץ, גם מבחינת גודל ומרחב פנים, מהם ההבדלים המהותיים בינו ל-3008?

האם הוא לא מייתר קצת את ה-3008?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...