Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחרי יישום פוסו, רכב בצבע לבן, לא נראה מבריק בכלל!

שימו לב! השרשור הזה בן 2785 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תמונות תמונות תמונותבלי זה מה אתה שנגיד?.

אין ספק שאתה עושה משהו לא נכון תפרט גם איך יישמת את הכל , BSD +FUSSO פשוט אין סיכוי שאין ברק, אני יכול לצלם לך את הרכב שלי שלצערי לא נשטף חודש,נקווה שמחר תתוקן הפאשלה,וחנייתי אותו מתחת לעץ וכל האוטו מאובק מבחוץ+מלא נקודות של שרף,בקיצור זוועה, ועדיין דבר אחד אתה לא יכול להגיד וזה שאין ברק ואני משתמש גם בפוסו+BSD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ווקס ודיטיילירים הם לא מוצרי קסם.

99% מהבלינג שתקבל, מגיע כתוצאה מפח נקי וחף מסווירלים.

שהם קיימים, הברק נשבר ומתפזר, כשאין, הוא ממוקד והרכב גלוסי.

פוליש זה העיקר.

מעבר לכך, הרכב שלך לבן.

זה הצבע שהכי קשה להבליט, ולא משנה מה תיישם עליו.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?610017-%D7%9C%D7%A4%D7%A0%D7%99-%D7%97%D7%99%D7%93%D7%95%D7%A9-%D7%90%D7%95%D7%98%D7%9D

רשום פה השלבים שביצעתי.

התמונות צולמו בצל, זה עושה רושם כאילו שהתמונות לא כל כך איכותיות.

הייתי חייב לצלם גם את הרכב של השכן, שבוא גם לבן, לא נשטף אולי חודשיים.

בלי קשר בנוגע לסווירלים, ברכב שלי אין כאלה סווירלים מטורפים, יש בקושי, שצריך להתאמץ כדי לראות.

עוד כמה שעות אני אצלם שוב כאשר הרכב יהיה תחת שמש.

20160913_090653.jpg

20160913_090725.jpg

20160913_090753.jpg

unnamed (1).jpg

unnamed (2).jpg

unnamed.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם אין מספיק תאורה אך ניראה תקין,קשה להשיג ברק שממש בולט לעין ברכב עם צבע בהיר, אפשר להרגיש רק בצבעים קהים ששם רואים את העומק(שחור,כחול בהיר-קהה, אדום וכו')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע על מה אתה מדבר חבר, הרכב שלך נראה נוצץ וזה עוד בלי שמש ישירה עליו.

לשם השוואה - הפריוס מימין אכן לבנה אמנם בגוון קצת שונה אבל נראית הרבה פחות מבריקה משלך.

* הרכב לא אמור להיות נוצץ ומבריק כמו מדבקת כרום אם לשם אתה חותר *

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם תשים לב גם שיש שכבת אבק הפריוס עדיין "מבריקה", לכלוך קל לא מסתיר ברק בכללי.

הרכב של פותח שרשור נראה מצויין והברק של פוסו הוא לא גבוה, בשביל ברק יותר גבוה ממליץ להשתמש ב King Of Gloss שלהם או Extreme Gloss Wax. הברק שלהם חזק יותר אך ההגנה פחות משל הפוסו.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה bsd הוא דיטיילר שנועד להבריק ולהשאיר הגנה לתקופה יחסית ארוכה (כמה שבועות עד חודשיים ויותר תלוי במזג אוויר), בחורף רואים במיוחד את דחיית המים המטורפת של החומר הנ"ל.

כמו כן יש לו יכולות ניקוי נמוכות - רצוי להשתמש בו אך ורק לסיומת השטיפה על פח מעט רטוב בכדי להקל על המריחה כיוון שמדי פעם משאיר מעט סימני ניגוב שמצריכים מעבר חוזר, רצוי לא להשתמש ביותר מדי חומר.

ה V07 על אותו עקרון, מנקה אבק קליל ביותר אבל חלש משמעותית בזמן ההגנה שלו (בערך שבוע שבועיים), משפיע על שכבת הווקס / אוטם שתמרח מתחת ברוב המקרים וישנה את התנהגות המים על הפח, אבל נוח יותר לשימוש ולא משאיר מריחות בניגוב לעומת ה bsd, לא מעט ממליצים למהול אותם יחד שזה מה שאני עושה לרוב ונהנה משני העולמות.

מהנסיון שלי יותר נוח להשתמש ב V7 בקיץ בגלל המראה המבריק שהוא משאיר ובסונקס בחורף, וכמו שאמרתי - אפשר למהול את השניים ללא חשש (50:50 או 70:30 לטובת ה V7 מהנסיון שלי)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שעם bsd תמיד אני רואה סימני ניגוב, אני מנגב לא בתנועות סיבוביות אלה ימין שמאל, זה נכון? וכמובן לא לוחץ חזק.

אם אני מוהל בין שני החומרים, איך מתבצע הניגוב?

מבחינת ההגנה, מספיק לי שבועייים מאחר והרכב נשטף קבוע פעם בשבועיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע על מה מדובר... הרכב נראה נפלא לאחר פוסו. חשוב להבין שמה שנותן את הברק

זה פוליש. bsd לא אמור להשאיר שום סימני ניגוב. זה יכול לקרות רק במידה ומרססים כמויות גדולות

ועובדים על רכב יבש -על רכב מעט רטוב זה לא צריך לקרות.

לגבי V7? לא ראיתי בו שום יתרונות לעומת bsd מלבד מחיר כפול. למרות שגם אצלי יש מיקסים ביניהם

אחרי אין ספור ניסיונות אני חושב שעדיף לעבוד עם תכשיר אחד בודד. (יש לי אולי 5 תכשירים שעשיתי תמהיל ביניהם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה אקח לתשומת ליבי

בנוגע לכמות, יכול להיות שאני באמת מרסס הרבה, להבא אדע לרסס פחות, בנוגע לניגוב, כמו שרשמתי זה בסדר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנועות הניגוב הם נכונות -העניין שצריך מגבת מתאימה/איכותית/רכה ( לאו דווקא בצפיפות גבוה - לניסיוני פחות GSM עדיף) ולעבור בעדינות/ריחוף ללא הפעלת לחץ.

קרא מעט כאן כדי להבין על מה מדובר:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?491418-%D7%94%D7%A9%D7%95%D7%95%D7%90%D7%AA-%D7%9E%D7%92%D7%91%D7%91%D7%95%D7%AA-Microfiber&highlight=%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%90%D7%A0%D7%99

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, נקרעתי, שעה וחצי של קריאה, אחלה שרשור!

עושה רושם שאני אחליף את הוואפל של מגוואייר באובר האדומה.

לגבי ה-bsd

יש לי את המגבת הזאת

http://www.autostore.co.il/%D7%9E%D7%98%D7%9C%D7%99%D7%AA-%D7%9E%D7%99%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%91%D7%A8-%D7%9E%D7%A7%D7%A6%D7%95%D7%A2%D7%99%D7%AA-%D7%9B%D7%97%D7%95%D7%9C%D7%94-Chemical-Guys-Happy.html

האם היא טובה לשימוש הזה?

או שהיא עבה מידי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2785 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...