Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבלת תשלום עבור מתן עדות בבית משפט מטעם משרד עו"ד

ilgs29
שימו לב! השרשור הזה בן 2774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

לפני כ4 חודשים,נתתי עדות במשפט לתאונה שהייתי עד בה,השופט קבע שאני זכאי לקבל 400 ש"ח.

עד לרגע זה לא קיבלתי את התשלום,כיוון שאותו נהג שהפסיד במשפט לא שילם את חובו.

שאלתי מה ניתן לעשות בנדון?האם משרד עו"ד מתחמק או שמא באמת הנהג הפוגע לא שילם להם והם מחכים לתשלום,במידה והוא לא ישלם להם במשך שנים,אני אקבל את כספי מתישהו?האם עליי לפנות להוצאה לפועל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, אתה מקבל תשלום ממערכת בתי המשפט.

האם בצו של השופט רשום מי המשלם ?

במידה ולא רשום מי המשלם, אני מציע שתפנה למזכירות בית המשפט ותברר מולם.

לחלופין, אפשר לפנות טלפונית למרכז המידע של בתי המשפט ולברר את הנושא מולם (מניסיון, הם לא תמיד הכי מקצועיים. אם אתה יכול - תפנה למזכירות בית משפט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פניתי לבית המשפט מיד אחרי המשפט והוא אמר לי שהמזמין שלי [במקרה שלי היה אלבר] צריך לשלם ולא בית המשפט.

אחרי חודש התקשרתי לאלבר, אמרו בטיפול.

אחרי שבוע נוסף נוסף התקשרתי שוב אמרו נשלח שיק.

אחרי שבוע הגיע שיק בדואר.

בקיצור תציק להם.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שידיעתי מגעת

מי שרוצה לזמן עד חייב להפקיר בקופת בית המשפט סכום כסף , רק לאחר ההפקדה מזמן בית המשפט את העד.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...