Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש צביעה אמנותית (להוסיף קישוט לרכב לבן) וגם טיפול חיצוני איכותי.

שימו לב! השרשור הזה בן 2783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי רנו פלואנס פריווילג׳ 2013 בטרייד-אין לפני ימים מספר. מכנית היא מושלמת, וגם המרחב הפנימי. חיצונית הבעלים הקודם לא דאג לה כלל, שיפשף אותה לא מעט על מדרכות וגם כמה שריטות. בחברת הטרייד-אין עשו לה ״הכנה למכירה״ כלומר תיקנו את כל השריטות, והמעיכות הקלות שהיו לה - למעט שריטות בג׳אנטים המגנזיום שלה.

עכשיו: הייתי רוצה להעביר אותה פוליש/ווקס איכותי שתיראה יותר טוב גם מבחוץ - איפה מוצאים מקום טוב (גר במודיעין - מתאים לי רחובות, ראשון, יהוד, ועד ירושלים).

בנפרד אני מתעניין: יש למכונית קווים נאים, אבל כשהיא לבנה לחלוטין - היא משעממת. הייתי רוצה איזה פס צבע יפה שידגיש אותה - האם יש מוסכים שמתמחים בדברים כאלה? האם צביעה כזאת יכולה להיות ברמה שדומה לצביעה המקורית של הרכב במפעל? איפה להתעניין? מי יודע לעשות דברים כאלה? מה תחום המחירים בשביל קישוט יחסית פשוט לרכב?

תודה על כל אינפורמציה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לבדוק את 3ART הם יושבים בראשון ליד קניון הזהב.

הם עושים את שני הדברים שאתה רוצה , אחלה מחירים ועבודה איכותית.

אני עשיתי אצלהם השחרת חלונות וטיפול דיטיילינג , מאוד מרוצה...

אם תרצה טלפון שלהם אשמח לשלוח לפרטי.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...