Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת צמיגים חדשים ב208 Gti

שימו לב! השרשור הזה בן 2781 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני פחות מחודשיים התקנתי רביעייה חדשה של דנלופ sp sport maxx על הgti שלי ואני מאוד מאוכזב מהביצועים. ביום יום הצמיגים בסדר ובהחלט מהווים שיפור מהרביעייה הקודמת שהייתה גמורה לחלוטין אבל בטיולים זה לא מספיק והרכב מאבד אחיזה מוקדם מאוד. מה אפשר לעשות? יש פנצ'ריות שיסכימו לקנות רביעייה כמעט חדשה עם פחות מ2k קילומטר? אולי כטרייד אין? אשמח גם לתגובות של נציגי חברות הצמיגים.

Sent from my HUAWEI P9 Lite

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון שלי ושבועיים נסיעה (בערך 700 קמ),אף אחד לא רצה אפילו בשקל

וחצי לקחת ולזכות צמיגים שעל הרכב שלי וכל אחד עם תשובות אחרות משלו.

אולי רק מישהו שמכיר אותך טוב,או לחזור למקום ממנו קנית וממנו גם תזמין

את הצמיגים המחליפים... אני מכרתי 2 צמיגים שנסעו 700 קמ ב700 שח

שכל אחד נקנה ב1100 לצמיג. גם זה אחרי כמה חודשים של המתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני פנצ'ריות לא ישלמו לך על צמיגים משומשים וגם לא יתנו זיכוי. אתה יכול לנסות למכור את הצמיגים לאדם פרטי - תתכונן להוריד לפחות 50% אם לא יותר.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב,ברכב שכזה הנעה קדמית לא הייתי מרכיב צמיג שהוא פחות ממצוין.

מישלין סופר ספורט עלה לי 1100 לצמיג ומישלין פיילוט ספורט 4 עלו לי

750 שח. שניהם מצוינים ואוחזים ומעבירים איפורמציה נכון,ההיגוי שומר

על תכונותיו והשקט מצמיג שלא מרעיש ופחות חפירות מהחלק הקדמי.

אם לשפר רכבים,אז קודם כל לשפר את החלק שבעצם מחבר אותי לקרקע.

יעלה עוד 1000-1500 שח,אבל ההבדל קיים ומשמעותי לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנצ'ריות לא מזכות בסכום מכובד, סביר להניח בסביבות ה 100 שקל לצמיג.

מכירה ביד שניה היא אופציה סבירה, וגם שם לא תקבל חצי מההשקעה, סביר להניח שפחות משמעותית, אבל זו האופציה הכי פחות גרועה אם אתה רוצה להיפטר מהם. נסה להרוויח את הכסף בקניה חכמה של הצמיג הנכון לך ובמחיר זול.

אפשר תמיד גם להשאיר את הצמיגים כסט משני לימים מועדים לפורענות, עדיף להנות מהם דעתי מאשר לנסות ולהחזיר כמה מאות שקלים.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2781 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...