Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משקפי ראייה, אפשר בפחות מ-500 שקלים?

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 1747 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא משהו פנסי, ולא משהו מותג. מסגרת פשוטה ועדשות.

מצאתי בחיפוש בפורום את האתר הבא:

http://www.zennioptical.com/women

עם מחירים מעולים ולפי מרשם, אלא שבדיקת אופטומטריסט עולה 200 שקלים נאמר לי באיזו חנות :shock:

פעם אחרונה שקניתי את שני הזוגות הנוכחיים שלי הם עלו לי יחד 600 שקלים. היום זוג אחד עולה כך גם בחנות השכונתית שבה קניתי בעבר ובטח שברשתות. WTF?

יש למישהו חנות מומלצת וזולה בנתניה/תל אביב?

אולי משהו מחו"ל?

תודה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוגתי קנתה בחנות האופטיקה של סופרפארם בדיזינגוף סנטר. אופטומטריסטית מהטובות שיצא לי לפגוש. הזוג לא יקר יחסית, מתחיל ב250.

בכל סניף של קרולינה למקה ימליצו לך על אופטומטריסט שיתאים לך מרשם בפחות מ-100 ש"ח שנמצא בסמוך לסניף.

אפשר אחר כך לקנות מקרולינה, או מהאתר שצרפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה זקוק לאבחון חדש - 'סופר-פארם אופטיקה' נותן תמורה טובה למחיר, עם מסגרות ממותגות ופשוטות במחירים נוחים בהחלט.

אם אינך זקוק לאבחון - גש לאחד מהדוכני/חנויות קרולינה, מנסיון איתם וחבריי אף פעם לא התאכזבתי, דאג להביא עימך זוג משקפיים בעלי עדשות עדכניות למצבך, בעזרת סורק מיוחד יתאימו לך עדשות למשקפיים שתקנה, בלי צורך במרשם.

Peace

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. אבדוק את הנושא בסופר פארם ולמקה הקרובים לביתי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה רחוק אתה מרעננה?

אדם מבוגר, סופר מקצועי (ב10 שנים שאני מרכיב משקפיים, אף אחד לא עשה לי בדיקה יסודית כמו שהוא עשה)

אם תחליט להגיע, תתקשר מראש ותקבע פגישה, הוא לא מקבל בלי.

http://www.b144.co.il/b144_sip/4A1404134470655D491D0317417067594C.aspx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוניברסיטת בר אילן אתה יכול לקבל בדיקת ראייה מוגזמת באורכה בחינם מהסטודנטים שמה.

ולפי דעתי בהרבה חנויות תוכל לשכנע רק לעשות בדיקה במחיר הרבה יותר סביר, אולי במקומות פרטיים ולא רשת. 200 זה מוגזם בשביל משהו שהם עושים ברבע שעה.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז אומרים לך בוא תקנה זוג משקפיים ב600 שקלים והבדיקה חינם. מה ככה סתם מוותרים על 200 שקלים?

הכל חרטא.

אני אגש לסופר פארם ואראה מה יש להם וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

האם בדקת באופטיקה 'יפה עיניים' במרכז המסחרי של קריית השרון/עמליה? מנסיון של כמה קרובי משפחה, איכותי ולא יקר.

http://www.b144.co.il/b144_sip/401C0413407364554B140412.aspx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המספר והצילנדרים לא בשמיים, תמיד יש מבצעים באופטיקנה.

משקפי שמש עם מספר עלו לי 300₪.

משקפי ראיה עלו במחיר 150 משקפים ומשרף נוסף ב-250₪.

הייתי כמה פעמים קורולינה ולא התלהבתי.

סופר פארם זה תחום חדש, ולא בדקתי שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז אומרים לך בוא תקנה זוג משקפיים ב600 שקלים והבדיקה חינם. מה ככה סתם מוותרים על 200 שקלים?

הכל חרטא.

אני אגש לסופר פארם ואראה מה יש להם וזהו.

לא מדויק.

שאתה מגיע מוכן לרכישת משקפי ראיה (מספר וכד') לא תוכל להחזיר אותן במידה ולא יתאימו לך

מסיבה כזו או אחרת. רכשתי לאחרונה משקפי ראיה מולטיפוקל בסופר פארם ולא מרגיש איתן נוח.

כרגע הם בבדיקה אצלם. במידה ולא אתרגל אליהם? אזוכה בסכום הקנייה. או לחליפין ארכוש משקפיים אחרות רק עבור מחשב למשל.

לכן אני חושב ש 200 ש"ח עבור בדיקה - זה זניח למשקפי ראיה מולטיפוקל שעולות כמה אלפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל אני לא קונה משקפי מולטיפוקל. אני קונה משקפיים שלפני 3 שנים עלו לי 600 שקלים לזוג [כולל מסגרות ועדשות עם מספר די נמוך -6].

מה שאני מחפש זה מחיר דומה כיום+100 שקלים תוספת כי התקופה אחרת. לא חושב שזה טו מאצ'.

כנ"ל בדיקה. לא רואה איך 200 שקלים זו עלות סבירה לבדיקה של 5 דקות, ללא תלות לגבי סוג המשקפיים שאני קונה.

דריש לא מכיר את המקום, אתקשר לשאול.

באופטיקנה הייתי והם יקרים נורא.

תודה שנית לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנות שמכבדת את עצמה לא מחייבת על בדיקת ראיה במידה ורוכשים ממנה משקפים.

במידה ורק רוצים בדיקה ומרשם אז זה מאוד לגיטימי לגבות על זה כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

200 זה מוגזם בשביל משהו שהם עושים ברבע שעה.

נכון,

זה מה שלוקחים במוסך מורשה על החלפת שמן ומסנן. אז ליפט עולה כסף אבל גם הציוד של האופטומטריסט לא זול.

(שניהם יקרים באופן מוגזם, אופטומטריסט שלא מוכר משקפיים, עד 100 ש"ח זה בסדר גמור, וכך גם מוסך על החלפת שמן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי משקפיים ב600 שקל, אחרי שבועיים היה מבצע ברשת אופטיקה הלפרין משקפיים ב170 שקל, הלכתי לקנות כדי שיהיה לי זוג "ספייר"

זה היה לפני שנתיים ועד היום הזוג שקניתי ב170 אהוב עלי יותר מהזוג שקניתי ב600, גם במראה וגם באיכות.

תנסה לקפוץ אליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנות שמכבדת את עצמה לא מחייבת על בדיקת ראיה במידה ורוכשים ממנה משקפים.

במידה ורק רוצים בדיקה ומרשם אז זה מאוד לגיטימי לגבות על זה כסף.

מסכים אתך לחלוטין. התלונה היא לא על מהות התשלום, אלא על הסכום. 200 שקלים. לדעתי מופרז.

לפני 3 שנים אמרו לי 80 שקלים או תקנה משקפיים יהיה חינם. איך בחנות אחרת הגיע ל200?

קארטמן הייתי אצלם ולא נתקלתי במבצעים שמביאים אותי לנקודה הרצויה.

אטפל בזה שבוע הבא. אם אמצא מבצע טוב אעדכן למען המשקפופרים הנוספים שבפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...