Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משקפי ראייה, אפשר בפחות מ-500 שקלים?

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 1748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הלכתי לרשת אופטיקה מוכרת באיזור מגוריי.

אמרתי להם שאני רוצה לקבל הצעת מחיר למשקפי שמש אופטיות חדשות, ועל הדרך ביקשתי מהם לתת לי את מספרי העדשות הנוכחיות על מנת שאתאים את המסגרת ועובי העדשה.

הכניסו למכשיר, תוך 10 שניות היו לי את המספרים. לקחתי 2 הצעות מחיר (יקרות בצורה שערורייתית!) והזמנתי לי בסוף מזני אופטיקל זוג משקפי שמש אופטיות בשמינית המחיר ובאיכות מצוינת באמצעות נתוני העדשות שסיפקתי.

אל תתבייש לקחת מידות בחנות ולהזמין ממקום אחר. כשהחזירות בתחום הזה תפסיק אז אחזור לקנות משקפי שמש בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שו כללית עינייים?

הלכת לרופא עיניים? כי זה 3 חודשים תור באזור המרכז :cry:

אני לקוח של כללית אבל אף פעם לא נאמר לי שמגיעות לי בדיקת עיניים למשקפיים. גם רופא העיניים אף פעם לא נתן לי מרשם עם מספרים. פשוט אמר לי לך לאופטימטריסט אם המשקפיים כבר לא מתאימות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לרופא עיניים, לבדיקת אופטומטריסט של כללית.

ולגבי רופא עיניים, גם הלכתי, (לאחר שזוג משקפיים מסויים שהזמנתי בזני כנראה לא כוייל כהלכה) שבוע המתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מצריך כללית פלטינום? כי לי יש זהב רגיל. איך קבעת תור?

בחיי שבאתר של כללית אני לא רואה שום מידע על זה. תוכל לומר פרקטית איך מצאת אופטומטריסט כזה ואיך קבעת אליו תור?

נציגה ב*2700 חשבה נפלתי מהירח.

ליאור תודה אבל רחוק לי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מצריך כללית פלטינום? כי לי יש זהב רגיל. איך קבעת תור?

בחיי שבאתר של כללית אני לא רואה שום מידע על זה. תוכל לומר פרקטית איך מצאת אופטומטריסט כזה ואיך קבעת אליו תור?

נציגה ב*2700 חשבה נפלתי מהירח.

ליאור תודה אבל רחוק לי.

אני לא זוכר אפילו, פשוט התקשרתי לכללית ב *2700, ביקשתי זימון תור לבדיקת ראייה.. בחיי שקבעו לי תור לאופטומטריסטית אצלנו בי-ם, אפילו ביום שישי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרתי עכשיו. אמרה לי זה רק לילדים ורק מי שיש לו פלטינום.

הזוי. טוב נו. נלך לסופרפארם נראה מה יש שם

Bazinga

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא מכיר את האפשרות הזאת, בכל מקרה זה מה שמופיע באתר שלהם:

http://www.clalit.co.il/he/info/ServiceBag/Pages/Service.aspx?pk=1751

אני מניח שהשואל לא "סובל" מאף אחד מהנ"ל.

לרופא העיניים יש אפשרות תאורטית להתאים משקפיים, אבל לאופטומטריסט יש כלים ונסיון שהרבה יותר מתאימים לכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ולא.

תודה אבל על ההיענות. בחיי שעברתי קניון שלם ומבקשים 250 שקלים על מרשם. סופר פארם 150.

אין זוג שאהבתי מתחת ל800 שקלים.

Bazinga

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
באוניברסיטת בר אילן אתה יכול לקבל בדיקת ראייה מוגזמת באורכה בחינם מהסטודנטים שמה.

ולפי דעתי בהרבה חנויות תוכל לשכנע רק לעשות בדיקה במחיר הרבה יותר סביר, אולי במקומות פרטיים ולא רשת. 200 זה מוגזם בשביל משהו שהם עושים ברבע שעה.

שירות דומה ניתן גם במכללת הדסה (ירושלים), בתשלום סמלי.

קבעתי לי תור לעוד חודש.

https://www.hac.ac.il/%d7%9c%d7%9c%d7%9e%d7%95%d7%93-%d7%90%d7%a6%d7%9c%d7%a0%d7%95/%d7%a9%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa%d7%99-%d7%94%d7%a7%d7%9e%d7%a4%d7%95%d7%a1/%d7%9e%d7%a8%d7%a4%d7%90%d7%95%d7%aa-%d7%a2%d7%99%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%9d/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...