Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסוואגן פולו 2013 1.2TSI

VitaliGal
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 2784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

הסיפור הוא כזה,יש רכב פולקסוואגן פולו שנת 2013 מנוע 1.2 TSI יד 1 עם 53,000 ק"מלמכירה.

הבעלים של הרכב נסע לרוסיה ללא דרך לחזור, הרכב כרגע אצל אימא שלו,היא בת 70 ללא רישיון נהיגה וללא עיברית טובה.

ברשיון של הרכב מופיע הבעלים "חברת ליסינג כלשהי" ידיים 00,ולמטה מופיע שיעבוד ללאומי קארד.

הבעלים של הרכב (דמיטרי) לקח את הרכב בליסינג מימוני (מימון של לאומיקארד דרך חברת הליסינג) עם 40 ק"מ על השעון (יש מסמך לקיחת רכב חדש מחברת ליסינג) ושילם כל חודש סכום מסויים לחברת הליסינג, ובתחילת השנה הנוכחית הופתע לגלות שעליו לחזור לרוסיה מבלי אפשרות חזרה לארץ בזמן הקרוב.

דמיטרי הלך עם אמא שלו לנוטוריון, ועשה מסמך ייפוי כח חתום לשם מכירת רכב ע"י אימו.

פנה ללאומי קארד, לקח הלוואה על סך של החוב ממה שנשאר לו לשלם לחברת הליסינג, בא לחברת הליסינג ושילם את החוב במלאו.

כאשר רצה לעשות העברת בעלות מחברת הליסינג על שמו, אמרו לו במגרש הליסינג שאין אפשרות להעביר בעלות כל עוד הרכב משועבד ללאומי קארד.

הוא נסע לרוסיה, והרכב נשאר מתחת לבית של אמא שלו, והיא ממשיכה לשלם כל חודש עבור הרכב ללאומי קארד.

אמא שלו (חברת משפחה של ההורים שלי) פנתה אליי שאני יעזור לה במכירה.

פניתי ללאומי קארד, החוב עומד כרגע על בערך 46,000 ש"ח, והם לא מוכנים לשחרר שיעבוד עד לפירעון מלא של החוב.

יש שיחה מוקלטת ביני לבין נציגת חברת לאומי קארד שבה נאמר לי שהיא תתן לי מספר חשבון, אני יעביר לשם את החוב, ברגע שהיא רואה פירעון חוב, היא משחררת את השיעבוד על הרכב, וכבר יום למחרת אני יכול לגשת עם הקונה המיועד למגרש הליסינג לשם העברת בעלות ישירות על שם הקונה ללא רישום יד נוספת ברשיון.

אין לי לא אפשרות כלכלית ולא רצון לרכוש את הרכב, וכל נסיונותי למכור אותו כשלו ברגע ששמעו את הסיפור.

הרכב במצב חדש, טסט היא עשתה בעזרת שכן במרץ האחרון, לפני הטסט הכניסה את הרכב לטיפול "60,000" שכלל החלפת שמנים ופילטרים, ובנוסף הרפידות וצלחות הוחלפו, הוחלפה משאבת מים, והוחלפו 2 צמיגים, היא חוייבה על סך 6,700 ש"ח.

וגם כשבאתי לפניי כשבועיים לאסוף את הרכב ממנה הוא לא הניע, החלפנו גם מצבר חדש.

אם אתם מכירים מישהו שמוכן לרכוש רכב מצויין ומטופל במחיר של כ-46,000ש"ח, יצטרך הקונה לשלם ללאומי קארד, להביר על שמו את הרכב (יהיה רשום בסעיף הידיים 01), ואז לשלם עוד קצת ישירות לגיברת, והקונה ירוויח רכב במצב חדש, שמחירון של הרכב כ-68,000 ש"ח, הסכום שיצטרך לשלם לגיברת יהיה בסביבות 8,000 ש"ח (גמיש).

אפשרי לפנות אליי בטלפון או בה.פ. 0525-961672

20160823_162801 (800x450).jpg

20160823_162727.jpg

20160823_162818.jpg

20160823_162833.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...