Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גלייז לאוטו שחור - יש טוב יותר מ Chemical Guys Black Light?

שימו לב! השרשור הזה בן 2729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שנה עם גלייז Chemical Guys Black Light - המוצר נגמר לי ואני מתלבט כרגע איזה גלייז לקנות.

יש לי רכב בצבע שחור ואני מעוניין לרכוש חומר שיטפל בצבע - יעמיק אותו, ייתן לו אפקט יפה לאורך זמן ויסתיר סרווילים.

אציין שלאחר השימוש בגלייז אני מיישם אוטם צבע של מנזרה.

על איזה גלייז הייתם ממליצים לי? יש משהו טוב יותר מהגלייז Chemical Guys Black Light לצבע שחור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכנות?

כל גלייז בהיצע יהיה יותר טוב מהבלאק לייט, את דעתי וסיבותי לכך רשמתי רבות במשך השנים.

אם אתה מחפש מיסוך סווירלים טוב ואמיתי, ניקוי עמוק, יישום מאוד נוח ועל הדרך מוצר זול?

Autoglym srp.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על הבורות, אבל

autoglym srp הוא פוליש לא גלייז, לא?

ממה שאני יודע פוליש אגרסיבי יותר ואני מחפש גלייז שכמו שרשמתי למעלה ייתן אפקט ועומק לצבע..

אני טועה או שלא הבנתי נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הגלייזים בתחום נקראים aio/all in one.

מוצרים עם פעילות משולשת, גם נקיון של הפח (ע״י חלקיקי שחיקה/חומרים כימיים), מיסוך של סווירלים והגברת ברק ע״י כך, והגנה (לרוב קטנה ולא משמעותית).

Srp, הוא מוצר עתיק יומין, מתקופה שההפרדה בין שמות החומרים לא הייתה ברורה, ולכן ניתן להתבלבל ולהגדירו כפוליש (אגב, התווית שהוא מקבל בארץ היא ״סופר ווקס״).

יכולות הפוליש שלו הם נטו לנקיון עמוק של הפח (בדומה לcleanser), יכולת ״חיתוך״ של 0.5 מתוך עשר, ואפילו פחות.

מהנסיון שלי, יכולת המיסוך שלו משאירה את רוב המתחרים מאחור, ולא פחות חשוב, החומר ידידותי להגיה שתגיע מעליו, בשונה מחלק מהגלייזים.

לסיכום, מוצר מעולה שמבצע כל מה שמבקשים ממנו בקלות, ובזול.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חשש, הוא לא יוריד לך אפילו מיקרון בעבודה ידנית.

החידוש של הגלייז תלוי בהגנה שתגיע מעל, תוריד בערך חודש.

השתמשתי תקופה ארוכה עם mpl, הרגשתי שההגנה נחלשת לאחר שלושה חודשים בערך.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה, אז נראה לי שהפעם אני אלך על ה

autoglym srp. הצלחתם להלהיב אותי על זה

:)

אבל מהיכן ניתן לרכוש אותו?

ל-AUTOSTORE אין אותו ובכל האתרים מחו"ל שמצאתי אז או שאין משלוח לארץ או שהמשלוח מצריך מינימום הזמנה גבוה מדיי עבורי. למישהו יש רעיונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון ביעקובי יותר זול מחו"ל/איביי. יש לי בבית 2 יחידות. נראה לי שהם לא מספיק סמיכים.

ביישום לא הרגשתי שזה לא "פעיל" - אבל זה אכן מעט נוזלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי מהאתר jcarcare.com זה אותו מוכר ששיפופו שם קישור לאיביי.

הזמנתי מהאתר הרשמי שלו כי קניתי עוד מוצרים :) המשלוח בדרך..

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...