Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איתות ומד מהירות בקוואסקי EN 500 '95

Gurdenfear
שימו לב! השרשור הזה בן 2789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקי חברים אני צריך את עזרתכם!

אבא של חברה שלי קנה אופנוע EN של קוואסאקי 500 סמ"ק שנתון 95.

המנוע שלו תקין ועבר לפני שבוע טסט אבל יש 2 בעיות.

הראשונה היא שכאשר הסוויץ עובד ( האופנוע לא מונע עדיין ) האיתות שלו עובד מצויין , אחרי שמניעים אותו במהלך נסיעה האיתות קבוע ( כלומר לא מהבהב ) , לדעתי זה איכשהוא קשור לממסר של ה RELAY אבל לצערי אני לא מבין כול כך באופנועים ובמכניקה בגדול אז אם יש לכם איזשהוא רעיון ( ודרך לביצוע :) ) אני אשמח לדעת.

והבעיה השנייה היא המד מהירות - סל"ד - המד מהירות לא זז כלומר במהלך נסיעה המחוג נשאר קבוע על 0 קמ"ש.

עכשיו ניתקתי את הכבל מהירות מהמד עצמו הכנסתי מברג שטוח קטן סובבתי במהירות והמד התחיל לעלות בקטנה

ואת אותו דבר עשיתי בצידו האחד של הכבל ובצד השני הוא הסתובב.

הדבר האחרון שנשאר הוא כמו מזלג קטן על הגלגל הקידמי של האופנוע שתפקידו לבדוק את מהירות הגלגל ולהציג לי אותה על המד מהירות רק שזה לא עובד...

המזלג הקטן הזה יושב על הגלגל הקידמי ויוצא מאין תיבה קטנה סגורה שכזאת.

אם מישהוא מבין על מה אני מדבר ויש לו גם רעיון לתת לי על איך לתקן את זה אני יהיה אסיר תודה :-o

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבעיה הראשונה, זה עשוי להיות ריליי איתות, נסה להצליב אותו עם ריליי אחר ולבדוק אם הבעיה חוזרת.

לנושא הבעיה השניה, אם סיבוב כבל הספידומטר מצידו התחתון מייצר תגובה במד מהירות סימן שאכן יש בעיה בחילזון ספידומטר (אותו מכלול שיושב על ציר הגלגל), יש שם גלגל שיניים שנשחק ואז אין ברירה אלא להחליף את החלק כולו. החדשות הטובות הן שהאיביי מלא בכאלה

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יגאל באיזה עוד מקום יש ריליי שאני יוכל להצליב אליו את הכבל של האיתות?

ולגבי החילזון ספידומטר אין דגמים ספציפיםם שאני צריך או פשוט לבדוק על החיבורים שיש באופנוע ?

ואם יש לך איזה קישור למשהוא שהרבה מזמינים ואתה מכיר אני אשמח :)

ותודה רבה לך אלוףףף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה חילזון אתה צריך את החלק המדוייק אחרת הגלגל לא יסגר, כנס לאתר bikebandit ותחפש את החלק

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הריליי, או שתמצא חבר שמבין קצת בחשמל או שתלך לחשמלאי - אם אתה לא מבין בזה יהיה קשה לאתר את התקלה מרחוק.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי חלקים, כנס לכאן יש לך פה את כל החלקים במחירים מצחיקים והמחיר של המשלוח יותר מצחיק מהמחיר של החלקים, הכל חדש ומקורי.

אני משתמש בו המון, ברגע שתדע מה אתה צריך תוכל להזמין משם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...