Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 ספיריט 2008, טורים נמוכים בעמידה במקום

YuvalShs
שימו לב! השרשור הזה בן 2790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לאחרונה אני חווה תופעה חדשה וקצת מלחיצה.

כאשר אני מגיע לרמזור ונעמד במקום הרכב נותן כמו פולסים של רעידות והסל"ד עומד על 0.5 ולא שומעים בכלל את המנוע.. זה מרגיש כאילו למנוע אין כוח והוא עוד שנייה נכבה.

זה מוזר כי לפני כן היו שומעים את המנוע, ובהתחשב בזה שזה רכב משנת 2008 זה די מדאיג..

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקוי מצערת וחיישן MAF פותרים את הבעיה בד"כ. לאחר מכן מומלץ גם לנתק את המצבר כדי לאפס מחשב רכב.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקוי מצערת בתור התחלה, אם לא עוזר יתכן מנוע צעדים.

לאחרונה הרבה מאזדות(כולל שלי) עם בעיה דומה :o

בוצע ניקוי מצערת לפני 5,000 ק"מ בערך .

יש לי תקלה בחיישן חמצן אבל התקלה כבר הרבה זמן שלא תיקנתי ורק לאחרונה הבעיה הזו החלה ..

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתם אומרים ניקוי מצערת, הכוונה לפרק את הצינור שמתחבר למצערת ולנקות באזור הזה או ממש לפרק את המצערת ולנקות עם חומר מיוחד ?

חיישן חמצן הוחלף לפני כשבועיים.

מה בנוגע ל "חשד לדליפה מאחד הצינורות"?

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את הדרך שכואבת שמוזיזים ומרססים ספרי קרבורטורים(אם אני לא טועה) ומנקים ביסודיות ובעדינות ובמצב כזה צריך תיכנות מצער מחדש(או איפוס מחשב יכול לעשות את הפעולה) או את הדרך היותר מסובכת אך יותר יסודית שזה פירוק מלא.(אל תתפסו אותי במילה)

ויכול להיות צנרת וואקום(זה לפחות הסיבות הפשוטות שמצאתי מחיפושים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זו צנרת ואקום?

מכירים מקום אמין ומקצועי בצפון שאפשר ללכת אליו עם הבעיה הזו?

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה הולך למוסך, תנסה לנתק את המצבר ל20 דק' כדי לתת למחשב ללמוד מחדש את סל"ד הסרק.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקצר את התהליך, ללחוץ כמה פעמים על דוושת ברקס 5-10ד' גג אפשר להחזיר חזרה, לא להיבהל מהסלד בעשר דקות הראשונות אחרי האיפוס, תוך כמה דקות הסלד סרק יהיה פחות או יותר יציב ואפשר לצאת לסיבוב לכמה ק"מ ללמידה עצמית של המצערת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקצר את התהליך, ללחוץ כמה פעמים על דוושת ברקס 5-10ד' גג אפשר להחזיר חזרה, לא להיבהל מהסלד בעשר דקות הראשונות אחרי האיפוס, תוך כמה דקות הסלד סרק יהיה פחות או יותר יציב ואפשר לצאת לסיבוב לכמה ק"מ ללמידה עצמית של המצערת.

לנתק מצבר לכ-20 דק', להחזיר ולהניע, לשים במצב P ופשוט ללחוץ כ-5-10 דק' על הברקסים ברצף? זו השיטה?

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנתק מצבר, ללחוץ כמה פעמים על ברקס, להמתין 10ד' לחבר מצבר, להניע בפארקינג לעשר דקות ואחרי זה לעשות סיבוב בעיר לכמה ק''מ

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...