Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניראה לי עשיתי טעות? (GM-6000F)

זיו 626
שימו לב! השרשור הזה בן 7004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מגבר סבבה !

יש לחבר שלי כזה בפיאט אונו - עובד ועובד ועובד שעות ובעומסים !

הכי טוב פיאט אונו :), איך שומעים, ומה מחובר סאב או רמקולים או קומפוננט?

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שלא תנסה אותו לא תדע.

אם כבר רכשת אז תתקין ותן חוו"ד.

שיהיה בהצלחה וממש מקווה כי לא תתאכזב.

אגב - מה אתה מתכוון לדחוף איתו (דגמים אם אפשר)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום ראשון אני מקבל את המגבר..

מחבר

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=36481

וקומפוננט(לא יודע)

נו אז עשיתי טעות??

המגבר דחוף את אינפינטי? וקומפוננט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר כאילו רכשת זוג סולובאריק 18...

לא נראה לי שלמגבר כזה תהיה כל בעיה לדחוף לך את ה- Infinity וכל זוג קומפוננט סטנדרטי וטוב.

תרגע - אני לא מכיר את המגבר הזה אך קשה לי להאמין שתתאכזב.

על איזה קומפ' שמת עין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר כאילו רכשת זוג סולובאריק 18...

לא נראה לי שלמגבר כזה תהיה כל בעיה לדחוף לך את ה- Infinity וכל זוג קומפוננט סטנדרטי וטוב.

תרגע - אני לא מכיר את המגבר הזה אך קשה לי להאמין שתתאכזב.

על איזה קומפ' שמת עין?

אז ככה אחי אני לא יודע כל כך מה לעשות המגבר הזה אני רוצה לחבר אותו לרמקולים של אינפנטי(שהמליצו לי באתר) ומקדמה יש לי בעיה ברכב אני לא יודע איזה קומפיננט של 4 אינץ וזה רק מה שניכנס לי בדשבורד או שאני יעשה בניה ואני ישים על הדלת קומפיננט (לא יודע איזה)

אז תמליצו לי על קומפיננטים ב500 עד1000 טובים תודה זיו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש פיאט אונו, אני ממליץ לך לעשות קצת שינויים.

בניה בדלתות מקדימה, חשוב שתעשה את זה אצל מתקין טוב ולא חאפר. חשוב לבנות קורה שתחזיק את הבניה (במקום הפלסטיק שיש בדלת שאמור להחזיק כל מיני שטויות) ואם אתה רוצה תמונות של איך זה יראה תחפש את הנושא שלי בעניין.

שנית, תוריד 300 ש"ח מהתקציב כי זאת עלות הבניה (אולי 50 לפה או לשם...).

עכשיו ממה שנשאר לך תקנה סאב (הרכב לא מתמוד עם יותר מכך, הוא משקשק...) כמו לדוגמא הפיוניר המומלץ (אני לא מת עליו) אבל הכי כדאי שתלך לשמוע כמה שיותר.

וקומפוננט קדימה אפשר את הדוטק/פולס/מאגנט, תלוי בתקציב שנשאר.

גיר רובוטי יש אנשים שזה מתאים להם-למזלי אני אחד מהם

אופל קורסה 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש פיאט אונו, אני ממליץ לך לעשות קצת שינויים.

בניה בדלתות מקדימה, חשוב שתעשה את זה אצל מתקין טוב ולא חאפר. חשוב לבנות קורה שתחזיק את הבניה (במקום הפלסטיק שיש בדלת שאמור להחזיק כל מיני שטויות) ואם אתה רוצה תמונות של איך זה יראה תחפש את הנושא שלי בעניין.

שנית, תוריד 300 ש"ח מהתקציב כי זאת עלות הבניה (אולי 50 לפה או לשם...).

עכשיו ממה שנשאר לך תקנה סאב (הרכב לא מתמוד עם יותר מכך, הוא משקשק...) כמו לדוגמא הפיוניר המומלץ (אני לא מת עליו) אבל הכי כדאי שתלך לשמוע כמה שיותר.

וקומפוננט קדימה אפשר את הדוטק/פולס/מאגנט, תלוי בתקציב שנשאר.

חחח לא גבר יש לי פור ראנר

יש לי סאב חדש של

http://www.stereo4sale.com/shop/product_info.php?manufacturers_id=22&products_id=129

את הסאב אני מחבר למגבר ישן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אחלה המלצה לקומפוננט אינפינטי רפרנס מאותה סידרה של האחורים שאתה הולך להביא

נשמעים מעולה ויש אותם גם ב 4 אניץ אחלה שילוב של הקדמים והאחורים יתנו לך את אותו הגוון של הצליל אין יותר טוב מזה קבל קישור

http://www.epinions.com/pr-Rockford_Fosgate_Power_1000bd_Car_Audio_Amplifier/display_~full_specs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...