Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית קנייה וחוות דעת חיובית על חנות אוטוסטור

שימו לב! השרשור הזה בן 2765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים שלום,

לפני כחודשיים ביקרתי בחנות אוטוסטור שבחולון, הגעתי אליהם כי הייתי צריך לרכוש מוצרי טיפוח לרכב החדש.

בהגיעי אל החנות קיבל אותי בחור נחמד ביותר בשם משה ושאל מה אני בידיוק מחפש ולאחר שהקשיב לי הציע לי מספר מוצרים מחברות שונות, ככה שבסופו של דבר נרכש סבון של CG Citrus, חומר לשמירה על ריפודי עור של CG וכפפה ירוקה לשטיפת הרכב.

לאחר חודש העלתי פה בפורום שהרכב שלי עם ציפוי ננו ועם אילו חומרים מומלץ להשתמש ומספר חברי הפורום המליצו לי לא להשתמש עם הסבון של CG מסידרת citrus כי הוא אגרסיבי מדי ולא הכי מתאים לשימוש קבוע ושטיפה על בסיס שבועי.

לכן החלטתי לפנות למשה במייל ולהסביר לו שהסבון שהוא המליץ לי ומכר לא הכי מתאים לשימוש ברכב שלי על בסיס שבועי. ככל הנראה שאיפשהו התפספס הפרט החשוב בשיחה שלי עם משה בחנות שהרכב עם ציפוי ונשטף שבועית ולכן הומלץ מלכתחילה הסוג הזה ולא על סוג אחר.

כמובן שמשה דאג לתת לי הסבר מדוייק ומפורט על הסוג סבון זה ובסופו של דבר אמר שהוא דואג לשלוח לי סבון אחר שיותר מתאים לשימוש שלי ולרכב שלי ושלח לי ללא כל עלות בקבוק סבון של CG Mr.Pink.

ככה שרציתי להמליץ לכם על החנות הנ"ל, יש שם אנשים מאוד מקצועיים שיודעים ומכירים טוב את המוצרים שהם מוכרים וגם יודעים להוציא את הלקוח מרוצה עד הסוף!

רק תדאגו להעביר את המידע בצורה הכי טובה ככה שהמוכר יבין בידיוק מה אתם צריכים ושלא יהיו ספקות.

מומלץ!

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי כבר מספר פעמים,תמיד התקבל הכול בנוסף גם התקשרו לשאול אם קיבלתי.

Sent from my A0001 using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משה תותח, לא מהמוכרים שדוחפים לך מוצרים שאתה לא צריך בכוח.

הבעיה שכל פעם שאני נכנס לשם אני יוצא עם חור של 200₪ ומעלה בכיס. :lol:

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, למה?

איך אתה יודע?

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום שלישי ראיתי את הרכב שלך מנצנץ מתחת לאוהל לבן בחנייה עם מדבקה של CF על לוחית רישוי (אין הרבה 208GTI כתומות מנצנצות :lol:)יש לך קצת למטה ברחוב שכן עם כמה אמריקאיות אספנות לא רעות:roll:8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה נכון :)

אם אתה מהאזור אתה מוזמן לקפה בפעם הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...