Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק גבוהה בהונדה סיוויק 1.8 2008

CarDiag
שימו לב! השרשור הזה בן 1704 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

לא מזמן רכשתי הונדה סיוויק שנת 2008 ושמתי לב שהצריכת דלק שלה גבוהה במיוחד ביחס לרכבים אחרים שהיו לי בעבר.

בתדלוק של 40 ליטר בנסיעות עירוניות רגילות בעיקר אני נוסע בערך 280 ק"מ שזה יוצא 7 ק"מ לליטר.

מחוץ לעיר נטו המצב יותר טוב בהרבה הרכב יכול להגיע ל 400-500 ק"מ לתדלוק של 40 ליטר שזה 12+ ק"מ לליטר.

הרכב נבדק בכל פרמטר אפשרי ונמצא תקין. הוחלף גם חיישן חמצן מקורי ומד כמות אוויר ועדיין שותה דלק בצורה מופרזת. האם יש למישהו רכב כזה ויכול להעיד האם המצב תקין או שזה בעיה באוטו ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נורמלי לחלוטין . תלוי גם בסגנון הנהיגה כמובן . אבל התוצאה שלך אינה חריגה.

אצלנו במשפחה במצב מעורב 1:10 , 1:11

למה ציפית ? לנתוני יצרן חס וחלילה?!

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נורמלי לחלוטין . תלוי גם בסגנון הנהיגה כמובן . אבל התוצאה שלך אינה חריגה.

אצלנו במשפחה במצב מעורב 1:10 , 1:11

למה ציפית ? לנתוני יצרן חס וחלילה?!

זה ממש לא נורמלי ברכב הזה. עם מזגן בעיר אמור לעשות לא פחות מ- 1:9, מחוץ לעיר במהירות קבועה, גם של 120, אמור לעשות סביב 1:14-15. צריכת הדלק אמורה להיות אחד היתרונות הכי גדולים של הרכב הזה יחסית לסגמנט.

פות"ש, בטוח שאתה מודד נכון? יש בפורום לא מעט שרשורים המדריכים כיצד להגיע למדידה בדיוק מירבי.

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם מודל 2009 עם רגל לא הכי קלה על הגז והצריכה הכי גדולה אצלי בעיר עם מזגן היא 1:10 בכביש מהיר הצריכה יכולה להיות הרבה יותר טובה אבל במהירויות שהרכב הזה מרגיש בנוח לנסוע בהן יוצאת לי צריכה של 1:12

גילוי נאות הרכב ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה ק"מ הרכב עבר והאם הוחלף אי פעם פילטר דלק ? (בהונדות האלו צריך ב 100,000)

בלי קשר,תהיה עם רגל יותר עדינה על הדוושה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגים משפיעים המון על צריכת דלק.

גם שמן מנוע יכול לשנות את צריכת הדלק. תבדוק איזה שמן ואיזו צמיגות שמו. תבדוק לחץ אוויר צמיגים. מה מצב תא המטען? מלא בשטויות או ריק. כל אלה משפיעים על צריכת הדלק. הכי קובע זו צורת הנהיגה.

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כללים בכל מה שקשור לכמה הרכב שותה בעיר.

כל אחד שונה, אחד עומד כל הזמן והמזגן דולק, אחד הרבה ברמזורים, אחד מניע ומכבה כל מעט זמן.

אין כללים, יש מספיק דוגמאות של רכבים גם עם מנועים קטנים שלא מפסיקים לשתות בעיר,

חסכוני בעיר= רק היברידי.

כל עוד מחוץ לעיר המצב בסדר הכל טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול אתה צודק. אבל בכל זאת בנסיעה בעיר ללא פקקים וללא עמידה ממושכת עדיין 1 ל 7 זה מוגזם. במיוחד שרכבים קודמים שלי שעל הנייר אמורים להיות בזבזניים יותר עשו 1 ל 10 באותם נסיעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אני לא הנהג הכי רגוע ולא הכי משוגע (מן משהו שטני באמצע)

עבדתי הרבה על הרכב בכדי להגיע לצריכת דלק נורמאלית

1). פילטר שמן מקורי + פילטר אויר חליפי חדש + לוודא מתי החליפו פלאגים

2). לבצע ניקוי יסודי מאוד של בית המצערת שכולל פירוק

3). שמן 5W30 איכותי (אני משתמש ב-Castrol Edge)

התוצאות שלי הם 1:10-11 אבל אני נוסע או ב-120 ב-471 או ב-20 בפקק או בעליות בראש העין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1704 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...