Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש / נקישה מההגה, יונדאי I30 מודל 2010

ronaldo17
שימו לב! השרשור הזה בן 2771 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין שום בעיה בביצוע עבודה שכזו. הבעיה היא נטו מכנית ולא חשמלית. הקופלונג יושב במנגנון החשמלי. עיקר העבודה היא פירוק הברגים המחזיקים את מוט ההגה וניתוק קונקטורים. כמובן שעל הדרך צריך לסמן את מוט ההגה בכניסה למסרק כדי שלא תהיה סטייה. לא רואה שום צורך בחיבור למחשב כלשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני רוצה לעדכן לגבי הקופלונג - היום הגעתי לאסף ואלכס מהכנופיה שביצעו לי טיפול שוטף ומעבר לו ברכב שלי (יונדאי i30cw שנת 2010). הטיפול כלל בין היתר גם את ההחלפה של הקופלונג המדובר. מדובר באנשים סופר מקצועיים שעובדים בצורה נקיה ומסודרת. מגיעים עם כל הכלים הנדרשים ועם מוטיבציה לבצע את הדברים מתוך אהבה אמיתית למה שהם עושים. בטיפול הכנופיה החליפה לי שמנים, פילטרים, פלגים, תיקון ידית ופנס ובנוסף החליפה לי את הקופלונג. אסף ואלכס עבדו לא מעט שעות על הרכב בלי לבקש תמורה ולו הקטנה ביותר. עשו עבודה מקצועית ומסודרת לפי הספר (שמנים רוקנו למיכל שמנים ייעודי, ברגים למגש). "שוחררתי" לביתי רק אחרי שהם וידאו שסיימו הכל כולל נסיעת מבחן. באמת שמגיע שאפו ענק לחבר'ה האלה שבאים ועושים הכל מאהבת המקצוע.

אני מצרף כמה תמונות של פירוק ההגה והקופלונג החדש שהותקן

IMG-20160923-WA0011.jpg

IMG-20160923-WA0010.jpg

IMG-20160923-WA0009.jpg

IMG-20160923-WA0008.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעופר,

ולגבי קופלונג ההגה, אין צורך לפרק לגמרי את ההגה מחוץ לרכב, אין צורך לפרק כרית אוויר ולגעת בגלגל ההגה עצמו.

מנתקים מצבר, מפרקים פלסטיקה מתחת להגה, מנתקים המון קונקטורים, 4 ברגים וכל מוט ההגה "נופל". משעינים אותו על בוק ואז אפשר לעבוד בנוחות יחסית בזמן שמפרקים את מחשב ההגה ואז את מנוע ההגה. הסרטון הזה על אלנטרה מראה את זה יפה, רק שהוא בחר לפרק את כל ההגה החוצה. באיי30 העבודה אפילו קלה יותר ודורשת פחות פירוקים:

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלי טל מיונדאי שופ ציינה במהלך האשכול, 89 שקל, אבל כמובן שבמחיר הזה עדיף לקנות חבילה של 5 באיביי:

http://www.ebay.com/itm/162169755015?redirect=mobile

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז על מה לכל הרוחות יש למוסך לגבות 1000 שח?!?

מאור, יונדאי שופ שמוכרים כהוגנים ביותר ללא ספק גובים על קופלונג כזה 89 ש"ח.

עלות החומר בו נעה סביב ה 1 ש"ח לכל היותר.

אז למה לגבות עליו 89 ש"ח ?

כי אף אחד לא עובד בחינם, לא אני ולא אתה ולא אף אחד אחר.

ואיך שלא תסובב את זה, למוסך זה לוקח כמעט חצי יום, ויש כאלו שגובים פחות.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בתנאים ביתיים זה לוקח סביב ה שעה ואם אנחנו לארגים אז שעתיים אז למה שלמוסך זה ייקח חצי יום? כדי להצדיק את המחיר? אף אחד לא אומר שעובדים בחינם אבל לבוא ולדרוש 900 שח על עבודה שלוקחת שעה או שעתיים? ניראה לך פייר? איך אנשים לא יחפשו חלופות כמו הכנופייה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאור עם כל הכבוד למוסכים, להם יש הרבה הוצאות מלבד חליפים: ארנונה, חשמל, ביטוחים, משכורות לעובדים, תשלומים לרואה חשבון וכד'.

נכון שטיפולים במוסך הם לא הגיוני לפעמים, אבל להם יש הרבה חובות מול גופים רבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2771 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...