Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Smart Detailing - סמארט דיטיילינג

MichaelCohen
שימו לב! השרשור הזה בן 2800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חוות דעת לאחר ביקור שני בסדנה של ארטיום:

13344609_995409463840530_5482646645636025701_n.jpg?oh=867f1cc116d684ea3ccdcb22c59f0258&oe=5846C241

Smart Detailing - סמארט דיטיילינג

בפעם הראשונה, הייתי במוסך שחר המוטורס, והתעניינתי בשטיפה איכותית, בחיפוש קצר בפייסבוק מצאתי את סמראט דיטיילינג, דקה נסיעה מהמוסך,

קיבלתי שירות מדהים, חברותי ואפילו גם קפה :wink:, בנוסף השטיפה התבצעה עם החומרים הכי איכותיים שיש מהשמפו ועד המטלית ייבוש,

יושם ווקס על כל הרכב, ואפילו פינק אותי בטשטוש של כמה מזיקים בעזרת פוליש עדין.

בביקור השני:

רציתי לצפות חלק בטמבון הקידמי והמראות צד, בדקתי מחירים בכמה וכמה סדנאות ציפוי, מהמובילות בתחום ועד הקטנות ביותר, קיבלתי הצעות מחיר מופרחות מאוד!

מרכז הציפויים ביבנה: 750 ש"ח

3 ארט: 600 ש"ח וכו'.

אחרי שיחה קצרה עם ארטיום [הבעלים של סמראט דיטיילינג], קיבלתי הצעה של 400 ש"ח (!!!),

הוא הלך במיוחד לקנות עבורי את הגוון האדום הספציפי שרציתי, וקבענו מועד.

העבודה לקחה קצת זמן, הוא לא הסכים לקבל שום דבר חוץ ממושלם, הוריד וזרק את המדבקה שהיה צריך ועשה מחדש..

בגלל העיקוב הוא דרש רק 350 ש"ח (!!!), אז הוספתי לו טיפ נחמד.

תוצאה:

20160704_121953-2.jpg20160825_171617-2.jpg

דף פייסבוק: https://www.facebook.com/SmartDetailingIsrael

הבנאי 27, חולון.

גילוי נאות: אין לי שום קשר אל הבעלים, פשוט לקוח מרוצה.

Seat Ibiza FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על השיתוף.

הכתובת (הבנאי 29, חולון) היא אותה הכתובת של איגור מרטרו-קאר (תיקון ריפודי מושבים, גג וכו').

האם יש שיתוף פעולה בין שני המקומות, כלומר האם איגור וארטיום עובדים תחת אותה קורת גג..?

בחיפושים שביצעתי אחר רפד טוב לתיקון גג בגולף, ראיתי שיש לא מעט המלצות בפורום על איגור מרטרו-קאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...