Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טורו ? מה אתם חושבים? האם יש קאץ'?

nimnim
שימו לב! השרשור הזה בן 2773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למי שלא מכיר ,TURO היינה פלטפורה שמזכירה אייר בי אנד בי ,בהשכרות רכב.

כלומר אנשים פרטיים משכירים רכבים לאנשים פרטיים.

הלכתי לפשפש,מישהו רוצה C63 לשבוע במחיר מקסים של 550 דולר? או פורשה בוקסטר GTS ב900 דולר לשבוע?

אם אתם בתקציב מוגבל Z4 מ2006 ב350 דולר לשבוע או אולי מרצדס SL משנת 2012 באלפייה? אה וגם יש M3 משנת 2010 במחיר הוגן של 750 דולר לשבוע וליקנוח מצאתי אפ טייפ R ב1060 דולר לשבוע.

חלק מהמכוניות מוגבלות במיילים של 150-200 מייל ליום וחלק גדול מהן הוא ללא הגבלת מיילים.

רק לכדי לסבר את האוזן, 400-500 דולר לשבוע זה מה שעולה למכוניות מידיום סייז לפני מעמ ביטוחים ושאר ירקות.

בדקתי לגבי רישיונות לא אמריקאים,בגדול אין בעיה להרשם לאתר בתנאי שאתה מספק תצלום של הדרכון ויש לך כמובן כרטיס אשראי בינלאומי.

בתור אחד שטס לארה"ב פעם בשנה לטיול נהיגה ,זה פותח לי המון אפשריות שעד עכשיו היו לא כדאיות (לדוגמא פורשה קיימאן רגילה באיזור ה1400-1300 דולר לשבוע לפני מעמ).

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין. מה עם ביטוח? איך מתחשבנים על שריטות, צמיגים וכד׳?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהאתר הוא גוף מגשר בין השוכר למשכיר ודרכו אתה מבצע את התשלום ,וכמו בכל השכרת רכב ,עוברים על מצב הרכב לפני המסירה ובעת ההחזרה ,מה המדיניות ומה העלות לשריטות וכו,זה באמת נושא מעניין כמו כן ,מצב רכב ,האם ישנה התחייבות מצד המשכיר שהרכב מצב טיפ טופ? ,מנגד כמובן יש דירוגים וביקורות ,הרבה מהמשכירים עושים את זה כביזניז עם 10-15 רכבים. האם בקרוב נראה את זה אצלנו? אשכיר את היונדאי שלי ליום ב100 שח? את הקורבט אין סיכוי

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק אם בן אדם,שהוא לא תושב ארה"ב ובעל ביטוח מקומי יכול להשתמש בשירות של האתר הזה.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

אפשר גם אפשר

https://support.turo.com/hc/en-us/articles/203991060-What-are-the-eligibility-requirements-

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין איך זה מסדר את נושא הביטוח.

אתה יכול לשכור, כל עוד הם לא מבטחים אותך, ואין להם סיבה לבטח אותך כי הם גוף מקשר סה''כ, אז בכל אירוע ביטוחי אתה בבעיה קשה.

בארה''ב הביטוח הוא עבור הנהג בלבד והוא זה הרוכש אותו אלא אם כן בעל הרכב רכש ביטוח מיוחד.

כלומר, אתה צריך ליצור קשר עם חברת ביטוח שתבטח אותך אישית.

אנשים לפעמים עושים הזמנת רכב מוטעית בארה''ב כאילו הם מקומיים, ואחרי זה צריכים להוסיף עוד 50% כדי לקבל ביטוח... שוב, אני לא מדבר על הנושא של 'איזה השתתפות עצמית' אני אשלם, אני אדבר על זה שאם נכנסת לרכב בארה'ב, הזזת אותו מטר, ועשית תאונה עם צד ג ועם הרכב שלך, אתה בבעיה קשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא חושב שאפשרי ללא ביטוח מקומי, וגם אם אפשרי אז וודאי שלא מומלץ בכלל!

בתנאים הם רושמים:

• You must meet our auto insurance score criteria.

אני לא חושב שחברות ביטוח בארץ ייתנו להם משהו כזה:

[h=1]WHAT IS AN AUTO INSURANCE SCORE?[/h]In the interest of enhancing the trust, safety, and reliability of our marketplace, Turo takes your auto insurance score into consideration as part of our eligibility requirements for travelers.

Your auto insurance score is also called a credit-based insurance score. It’s a three-digit number meant to predict the likelihood that someone will file an insurance claim. Your auto insurance score has no impact on your credit score; we receive your auto insurance score from a consumer reporting agency after you grant us permission during the sign-up process.

If your membership is denied based on your auto insurance score, we will notify you via email. We will also provide you with information on how to contact and dispute your score with the consumer reporting agency. Our decision regarding your membership is final, however, unless you have contacted the agency and received a corrected auto insurance score from them.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...