Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רגליים קדמיות למקרר שארפ, הברגה 8 מ"מ

קורן בן אשר
שימו לב! השרשור הזה בן 2752 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחת הרגליים נעלמה לה במהלך הובלת הדירה, זה היה הנזק היחיד בערך. התקשרתי לאחת החברות שנותנות שירות למוצרי שארפ באזור חיפה וביררתי כמה יעלו שתי רגליים חדשות. חשבתם שחלפים לרכב יקרים? ובכן, מחיר שתי רגליים חדשות, כך מתברר, כ-250 ש"ח.

כרגע יש באיביי סט של שתי רגליים "אוניברסליות" עם הברגה מתאימה במחיר 10 פאונד, כשהמשלוחה יוצא 14 פאונד. לפני שאני מזמין, אני מעוניין למצות את האפשרות למצוא שתי רגליים מקוריות או תואמות במחיר שפוי - אודה לעזרתכם. רצוי ברדיוס 30 ק"מ מזכרון.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון לטובת מי שאי פעם יחפש דבר כזה. הרגליים הוזמנו באיביי והגיעו תוך כמה ימים, גם חצי מחיר מרגליים "מקוריות", וגם לא צריך לצאת מהבית ולכתת רגליים באזור הצ'קפוסט (= חצי יום מבוזבז).

http://www.ebay.com/itm/262119489595?_trksid=p2060353.m2749.l2648&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בהחלט מסכים.

להכנס לאוטו ולהסתובב שעתיים באזור הצ'קפוסט רבתי היה עולה לי יותר. עניין של חשבון תועלתני פשוט.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 ברגים מסכנים עם גומי בקצה... סוגר את זה ב10 שקל עם ברגים פשוטים וSUGRU

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...