Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אריק צמיגים ומוסך שבתאי שמר (סוזוקי) בחיפה

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 1836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חוות דעת לאחר ביקור בשניהם היום:

אריק צמיגים - הגעתי למקום במקרה (במהלך נסיעה ליד קניון חיפה גיליתי בורג בצמיג, אז חיפשתי את הפנצ׳ריה הכי קרובה), הם נמצאים בתוך החניה המקורה של קניון קסטרא.

שירות מעולה (עם חיוך, כוסית קפה וכדומה. הרגשתי במסעדה לרגע), מקצועי ובמחיר הוגן (תיקון פנצ׳ר + בדיקה של כל הצמיגים, כולל הרזרבי, ב-40 ש״ח).

נתן כמה המלצות, אבל לא ניסה לדחוף שום מוצר בכוח.

מוסך שבתאי שמר - הגעתי לגבי בעיה שחשבתי שיש (התברר בסוף שאין), וכן לבדוק אם חסר גז במזגן.

בני עשה נסיעת מבחן של כמה דקות, בדק בתא המנוע ואמר שהכל בסדר, כנ״ל לגבי הגז. הבדיקה בוצעה ללא חיוב.

אומנם אי אפשר באמת לתת חוות דעת בביקור כה קצר, אבל הרושם הראשוני שהתקבל הוא של מקום מקצועי והוגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

בשבתאי שמר שמו לי ליטר עודף של שמן וסרבו להוציא. גם לא יודעים (ולא אכפת להם) כמה צריך להיות ברכב וגם מזלזלים בבעיות שהצפה כזו יכולה לעשות. חוסר מקצועיות.

גם ניסו לדחוף לי תוסף דלק בלי שביקשתי ובמזל ראיתי רגע לפני ששפך לי למיכל. "הוגן".

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • שנתיים מאוחר יותר...

לצערי, הנסיון שלי היה פחות טוב. הגעתי להחלפת שני צמיגים. השירות היה מצוין, היה קפה והיה יחס מצוין אפילו בשעת לחץ ביום שישי. גם חזרתי לעשות רוטציה לצמיגים כמה ימים אחרי זה וקיבלתי איזון גם לגלגלים שלא הזמנתי.

סט הצמיגים שהיה במלאי היה של מותג הבית של וולמארט אמריקאי ולא ממותגים המוכרים. נתתי לאריק לשכנע אותי להתקין אותם. (למען ההגינות היה אפשר להזמין גם מותגים אחרים ולבוא להתקין אותם יותר מאוחר).

המחיר היה כמו של צמיגים ממותגים מובילים שהיה ניתן באינטרנט. לא זול.

מה שכן הפריע לי, שלאחר ההתקנה ראיתי שהצמיגים שהותקנו הינם בני 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...