Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להתראות ג'ולייטה – שלום ג'ולייטה [סיכום חצי שנה עם ג'ולייטה תלתן ירוק 2016]

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 2270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"כמה כ"ס יש לרכב הזה", שואל הבחור שנעצר לידי עם הונדה שחורה.

"240", אני משיב.

"שומעים" הוא אומר :-)

ואכן – שומעים. "מקצרת הטווחים" קראתי לה. הרכב הזה [אלפא רומיאו ג'ולייטה תלתן ירוק] מאיץ like nothing else שאפשר להשיג בתקציב הזה (למעט אולי הקופרה, אבל התחושה בה היתה "מתכתית" מידי לטעמי). איזה דרמה, כמה כיף. כשהתלבטתי אם לרכוש את הרכב, התקשרתי לאשתי והיא אמרה שאני נשמע ממנו צעיר ב- 20 שנה. אז לקחתי :-)

6 שניות למאה זה מהר, ואף שלא בדקתי באופן מדויק, זה מרגיש קצת יותר מהר מ- 6 שניות. ה- torque steer שנלווה להאצה חזקה, גם הוא מאוד כיפי. dorki חשב שיימאס לי מהרעש הנלווה לרכב, ואמנם הוא נוכח מעט גם בנסיעה מנהלתית, אבל הרדיו מעלים אותו מהר אם למישהו הוא מפריע, וזה שווה את הנהימה של לחיצת הגז. אוהבים את הרעשים הקטנים בין החלפת ההילוכים? יש מהם בשפע גם כן. בכל מקרה, את הדרמה שמספק הרכב הזה לא תמצאו לא ב- GTI, לא ב- VRS. זה כמובן לא ברמה של STI, אבל זה הסגנון, למי שמכיר.

בסיבובים, קל להשתעשע עימו. קל יותר מאשר, נניח, עם הג'ולייטה 170. coure sportive חושב שאולי לרכב "מגיעים" צמיגים טובים יותר מאלה שמגיעים עם הרכב במקור, ואולי זה קשור לגודל הג'אנט (העדפתי "17 - בצבע GUN METAL כמו המראות) ולחתך הצמיג. בכל מקרה, זה לא הופך את הרכב לבלתי נשלט בסיבובים – זה רק מוי כיף ולא באמת מוציא אותך מקו הפניה.

מצחיק, שבכל נסיעה מחוץ לעיר, וויז מעריך שעת הגעה – אבל אתה כמובן מגיע הרבה לפני :-). אני מוצא עצמי כמעט ולא נזקק למצב ה- D (יעני דיינמיק, מצב ספורט), משום שיש לו די והותר כח במצב הרגיל. מה שכן, במצב D, הרכב שונה, כולל דוושת הברקס, ואת השינוי בדוושת הברקס פחות אהבתי.

הדרמה שהרכב הזה מספק, התאוצה המהנה, שניה מבחינתי רק ל- 135M ול- STI, אבל אלה כמובן בליגה אחרת מבחינת מחיר [וגם ביצועים]. מה שכן, לבחון אותה יותר מידי בכבישי נהיגה – זה לא אני. אני לא אקום בחמש בבוקר כדי למצוא כביש פנוי [אבל כן כדי להצטרף לטיול זריחה עם המשפחה, למשל], ומקסימום אעלה (וארד) את בית אורן בדרך להרצאה באוניברסיטה בחיפה, פעם בשבוע, במהירות מהנה – כמובן עד שאתה נתקע מאחורי איזה טנדר - מהירות שבה רכבים אחרים (V40, גולף) כבר מתחילים לרכון יתר על המידה לטעמי...

הייתי מרחיב על רשימת האבזור, פאקים מסויימים בעיצוב הפנים וכו' – אבל אלה כבר נסקרו בעבר, גם על ידי וגם על ידי אחרים. בגדול – כל החיישנים, פלאפים מאחורי ההגה, מושבים נוחים מאוד ואוחזים, וגם מעוצבים יפה. לא אוהב את מושבי הבאקט (כמו בגרסת ההשקה ובגרסת התלתן הנוכחית), כי אי אפשר לכוון את משענות הראש וזה לא נוח. מסך רדיו קטן מידי לטעמי ומיקום לא נוח של כוסות הקפה/בקבוקי הקולה [זה במיוחד לבגירה, שאני יודע שנושאים אלה חשובים לו ;-) ].

הרכב נוח יחסית ביום-יום. לא שהוא C6, אבל הוא לא "לא נוח", והוא כן סופג מהמורות בצורה מאוד מספקת ביחס לייעוד שלו, שבא לידי ביטוי מבחינתי בזוויות גלגול נמוכות, למשל. מבחינת לשנע משפחה – אין חדש, גם בקודמת שינענו משפחה [למרות שנסיעות משפחתיות אנו עושים בעיקר ב- XV]. בהשוואה לגולף, למשל, המקום מאחורה מעט צפוף יותר, אבל לא בסדר גודל.

ואז, בזמן נסיעה ליד הבית, שכן עם אאודי פתח את הדלת של הרכב שלו בלי להסתכל, מה שגרר החלפה אצלי של פנס, פגוש, וחלקי פח, ואף שלא נגרם נזק לשלדה וכו', אותי זה ביאס. הקפדתי כמובן על תיקון א-א, אצל המומחים הטובים ביותר לרכב, אבל בתחושה הפנימית, התבאסתי. צרפו את העובדה שבוצעה איזו מתיחת פנים קטנה לדגם לפני כחודשיים, ואת זה שאני קצת דפוק בראש בנושא הזה (מזל שאשתי מבינה) והיום הרכב נמסר לטרייד. כאן אני חייב תודה לסמל"ת [מור צבי, מנהלת האולם; ולב, סוכן המכירות], שגילו הבנה בכל פעם שבאתי לאולם להתלבט, סייעו בתהליך מול הטרייד, ואני יודע שהם לא עושים את זה לשם שמיים, זה בסדר, אבל הם פשוט הלכו לקראתי והיו סבלניים ומכבדים. נעים יותר לקנות רכבים כך.

אז מה הוזמן במקום? ג'ולייטה מילאנו. כלומר, אותו אבזור כמו בתלתן שהיתה לי, למעט שנוספו כסאות עור [מת על הצבע שלהם] וציפוי עור (בעיני יפה) לחלק מהדשבורד, וכמובן שינוי קל ב- ליפ הקדמי ובפגוש בהתאם למתיחת הפנים. מה שכן, זה כבר לא 6 שניות למאה, אלא 170 כ"ס, כמו הרכב הקודם שלי, כלומר 7 ומשהו שניות. על מה ולמה? ובכן יש פה כמה שיקולים: ראשית, התלתן התייקרה קצת. שנית, האמת היא שפשוט אני לא עושה שימוש ביכולות המופלאות של מנוע התלתן. הוא כיפי, ונהדר שכמעט לא צריך ללחוץ על הגז כדי להתקדם מהר (מאוד), אבל כאמור טיולי בית שמש אני פחות עושה, אם בכלל, ו- 99% מהנסיעות שלי הן מהבית למשרד. שלישית, התלתן מגיעה כיום עם מושבי באקט – שאני כאמור לא מחבב, ומושבים כמו במילאנו (עור) יש רק בגרסה היקרה יותר של התלתן, שהיא יקרה מידי עבורי.

לא הספקתי מאוד לתעד את התלתן, אם אצליח אעלה כמה תמונות מאוחר יותר ממועד המסירה. תרגישו חופשי לשאול שאלות – אשתדל לענות.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שנמכת רכב

שדרגת מושב - חשוב לגב

שתיסע רק בדרכים טובות.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה יפה מאוד.

לפי דעתי הוא לא שינמך רכב, הוא קנה רכב שמתאים לו בדיוק לצרכיו כרגע וזה המטרה..

תיהנה מהרכב הכי חשוב!

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין אותך, לכן אני עדיין לא מחליף את ה 170 שלי.

4 שנים ללא בעיות עם 24.000 ק"מ.

והשרות של סמל"ת בפיקודו של איתן בן ארי מעולה.

גם מבחינתי המושב הוא העיקר, ויש דגמים אשר המושב נראה יפה וספורטיבי.

אבל ליום יום, קשה קשה, אומרת לובה.

באיזה צבע הברקודה החדשה.. ובכמה ירד הביטוח.. ותהנה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל.

מה יכול לקרות ב 24,000 ק"מ?

הרכב יותר עומד מאשר נוסע.

כן אלפא עומדת....מתכון לחלודה....:-D

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה!

החלפת רכב בן חצי שנה כי התבאסת מהתאונה? יכול להבין אותך...

מקווה שלפחות איכשהו התחשבו בך בטרייד.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יכול לקרות ב 24,000 ק"מ?

הרכב יותר עומד מאשר נוסע.

כן אלפא עומדת....מתכון לחלודה....:-D

ישה, בלילה אחרי חימום האלפא משתוללת , אצלי הלילה לא שקט.

וכאשר נוסעים מנקודה לנקודה מהר, הדרך .:wink:. מתקצרת.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 גולפים, 3 אלפות. הגיע זמן לשקול איזה במוו או מרצדס, רחמנא ליצלן.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

או לחזור לגולף :-)

האמת ששקלתי לרגע איזו במוו. אבל אני עוד לא שם מבחינת הסמל.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיזרת רמזים כבר לפחות בפוסט אחד שלך שאתה לקראת החלפה. משום מה בדימיוני חשבתי שאתה חוזר למקום שאהבת, אבל עם שידרוג. כשראיתי את זה:

ואז, בזמן נסיעה ליד הבית, שכן עם אאודי פתח את הדלת של הרכב שלו בלי להסתכל,

חשבתי שההמשך העומד לבוא: " קפצתי פנימה והבנתי שמסע הנדודים הסתיים, אני בבית".

טוב, אז ההמשך היה שונה. הביאוס מובן לגמרי. ביאוס של שרוטים שהמכונית היא יותר מפח עבורם. חייב להגיד שיש סוג של בגרות ב"אלק" שינמוך שמהותו משהו שתואם יותר את הצרכים. אבל בהיכרותי את השריטה, אני בספק אם זה קטע של בגרות, אני לא נותן לך שנתיים עם החדשה. אבל כמובן שמאחל לך הנאה וזוגיות מהנה.

לגבי הששון והשמחה שבהאצה והאוויריה הדרמאטית, אני חייב להוסיף את ה ST שלי, לא יודע אם היא יותר או פחות אבל היא בהחלט בז'אנר. יש מי שחייב לקשור את זה לחסרון, חוסר יעילות ועוד כותרות, ויש מי שזה גורם לו לפעמים לחייך.

צבע?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! ה-170 לא עגלה ולדעתי לפחות, יותר נוחה באופן מורגש גם במתלים וגם במושבים. הביאוס והמהלך מובנים היטב.

אני עם 42000. בשנה וחודשיים.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת ששקלתי לרגע איזו במוו. אבל אני עוד לא שם מבחינת הסמל.

אז תעשה החלקת סמלים ;)

אחלה סקירה ולמרות שפתאום התאונה הפכה את הרכב עבורך לסוג של "לימון" הצלחת לעשות מזה לימונדה.

תענוג, תתחדש ותהנה וברכ הבא תעבור להנעה אחורית, דווקא בגלל אופי הנסיעות שלך נראה לי שהנעה אחורית עם מנוע שיכול לדחוף את הזנב תוכל לתגמל אותך מאוד.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...