Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרנד סניק 3 - שרשור מתגלגל

Fazer

פוסטים מומלצים

בתור אחד שכמעט כל חייו היה לו רנו במשפחה ועדין יש לו, אני חייב להגיד שהרכבים שלהם אמינים אבל השירות (ולא רק בארץ) זאת נקודה מעצבנת.

אני מחזיק את הרנו אספאס 2009, ואת כל הטיפולים אני עושה לבד, רק לשם השוואה לאחרונה נכנסתי למוסך על יד הבית לקבלת הצעת מחיר לברקסים מקדימה ואחורה (דיסקים ורפידות), ההצעה היתה 2400 פרנק (להכפיל ב3.5), כאשר גובים שעתיים עבודה (כל שעה 180 פרנק).

הברקסים הוחלפו על ידי לברקסים של ברמבו מקדימה ומאחורה בעלות של 300 פרנק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 231
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם בשוויץ רנו מעצבנים בשרות?

מרשימה מאוד היכולת הזו ליצור אחידות בינלאומית בשרות, כך שלכל מרכז שרות רנו שתיכנס בעולם תקבל את אותו שירות, קצת כמו מקדונלדס... :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי את כל השרשור אבל מסקרן אותי אם ניסית את המורשה רנו בפ''ת (מנור)?

את מנור עוד לא ניסיתי, בעיקר כי היו עליו ביקורות שליליות כאן בפורום.

בינתיים ניסיתי את המכונן בת"א, את כפ"ס, ואת רעננה. בכולם המחירים היו יקרים, והשרות היה בסדר ולא מעבר לזה - אבל כמה מסובך זה כבר לעשות טיפול שוטף ברכב חדש?

• המוסך בכפ"ס נפל מבחינתי הכי בגדול, כיון שהוא ניסה לדחוף לי טיפול בלמים כשלא היה שום צורך (הרפידות החזיקו שנה נוספת והוחלפו כשיש עליהן עוד בשר, והצלחות סבבה לגמרי עד היום).
  • המכונן (מנסיוני) מאוד נחמדים כשמגיעים אליהם, אבל כל פעם מחדש כשמבקשים מהם משהו שהוא מעבר ל"תביא את האוטו בבוקר וקח אותו בצהריים" הם מפשלים. במספר הזדמנויות - גם עם הסניק הנוכחית וגם עם הקודמת - ביקשתי מהם לברר לי דברים, או לחזור אלי עם פרטים, והם לא חזרו או שהיה צריך להציק להם מספר פעמים עד שיטרחו לברר.
  • מרתון ברעננה (הטיפול האחרון) היו אנמים - עשו טיפול, לקחו כסף, ולא הראו שום השתדלות מעבר.

קרסו ורשת המוסכים שלה, לפחות מנסיוני, עסוקים יותר בלעשות סקרים על כמה השירות שלהם טוב מאשר בלתת שירות טוב באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי את זה דווקא בשרשור אחר (קידוד מפתח סיאט לאון) שכל עוד יש להם לקוחות שבויים כנראה שרמת שירות טובה פחות חשובה להם וזה לא רק ברנו.

על מוסך מנור גם ראיתי בזמנו ביקורות שליליות ואני לא יודע להצביע אם זה השירות שהנציג הספציפי נתן או שבאמת המוסך טוב אבל החוויה הייתה חיובית.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית מהצפון הייתי ממליץ מוסך הוד אלרום בעכו, אני מאמין שהיית יוצא מרוצה.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו צריכים איכשהו לשמור על אחידות :)

דווקא המרכז שירות הכי טוב שיצא לי להתקל בו היה בסלובניה, עבודה מהירה ומדוייקת, בלי מריכת זמן מיותר, הכל כמו שצריך ובמחיר הוגן ביותר (ברקסים קדימה ואחרוה פלוס טיימינג ב900 יורו בזמנו ברנו לגונה).

מאז שעברתי לעשות הכל בעצמי באספאס החיים הרבה יותר יפים מבחינת חשבון הבנק, ומבחינת תקלות מעצבנות כמו קליפסים אשר נשברו בהרכבה ולא היה למכונאי כוח להחליף אותם ועוד.

רק לאחרונה נשר לי חלון הנהג, כניסה מהירה למוסך מבהירה שאצלהם אפשר לקנות את המנגנון קומפלט עם המנוע ואני צריך להפרד מעל 700 פרנק כולל עבודה.

בירור באינטרנט נמצא מנגנון חלון של וולאו ללא מנוע במחיר של 100 פרנק ומשלוח בחינם למחרת עד הבית, עבודה עוד חצי שעה וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בעלים רנו כשמונה שנים טיפלתי גם במרתון, גם במנור, וגם במרכז שירות פיתוח בהרצליה.

עם מנור ומרתון - היו נפילות, עם מנור בענק, ועם מרתון בקטנה.

על מרכז השירות בהרצליה פיתוח ברח' גלגלי הפלדה קיבלתי המלצות, וידוע לי שגם קרסו במקרים מסובכים/עדינים פוליטית - שולחים לשם.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מרכז השירות בהרצליה פיתוח ברח' גלגלי הפלדה קיבלתי המלצות, וידוע לי שגם קרסו במקרים מסובכים/עדינים פוליטית - שולחים לשם.

מעניין - לא ידעתי שיש להם מרכז בהרצליה פיתוח, ננסה בפעם הבאה, תודה על ההמלצה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם רכבי רנו וניסאן נסעתי רק למוסך "המכונן ת"א" וקיבלתי תמיד שירות הוגן, מהיר ומקצועי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיפושיי אחר 7 מקומות, נתקלתי במגרש קרוב לבית בגראנד סניק 2013 בגרסת הבנזין, לא יודע אם אלך לשם ספציפית אבל האם גם היא מומלצת כמו הדיזל?

מבחינת זריזות וצריכת דלק?אמינות? יש למישהו נסיון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר במנוע וגיר של ניסאן בעלי אמינות מוכחת. ביצועים סבירים וצריכת דלק ממוצעת של 8 ק"מ לליטר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת זריזות וצריכת דלק?אמינות? יש למישהו נסיון?

עד כמה שקראתי החסרון של הבנזין הוא בעיקר צריכה הדלק שמעט גבוהה, מעבר לזה - כמו בכל רכב בן 6 - האמינות מאוד תלויה באיך הרכב טופל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להגיד שכל הרכבים בני 6 טופלו כיאות, אלו רכבים חדשים יחסית.

לכן הבדלים בין רכבים יהיו עקב הבדלי אמינות בסיסית ביניהם והרבה מאד עקב הבדלים בצורת הנסיעה בהם ותוואי הנסיעה בהם הרכבים נסעו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להגיד את זה וגם אי אפשר לצאת מנקודת הנחה כזאת.

ההורים שלי ראו באחד הטיפולים במוסך מישהו שהגיע לטיפול אחרי 3 שנים עם הרכב (הרכב בן 3 כמובן) ומתפלא למה הוא לא סוחב. :roll:

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

אז הנה אני שוב - 4 שנים (וכמה ימים) עברו להן, והגענו לזמן העדכון השנתי.

קילומטראז': 49,500 ק"מ (ממוצע של קצת מעל 12K ק"מ בשנה).

פרופיל נסיעות בשנה האחרונה: עמידה בחניה מתחת לבית ונסיעות עירוניות באזורי הגן/בי"ס/חוגים.

צריכת דלק ממוצעת לפי המחשב: 7.5 ליטר ל 100 ק"מ (קצת יותר מ 13 ק"מ/ליטר). חייב לציין שכשקניתי דיזל ציפיתי לראות צריכת דלק טובה משמעותית, באזורי ה 20 ק"מ/ליטר, אבל אני מניח שלפרופיל הנסיעה שלי יש השפעה מהותית של הצריכה. מצד שני, כשעשיתי עכשיו טיול לדרום וחזרה לא ראיתי את המחשב משנה את התצרוכת הממוצעת לאיזשהו כיוון.

תקלות: אפס בשנה האחרונה (טפו טפו טפו, חמסה, שום-בצל, מלח-מים שרק ימשיך כך).

איכות הגימור, אגב, למרות מוצאה הצרפתי, בינתיים לא עושה בעיות, כל החומרים שומרים על רכותם ועל מוצקות החיבור שלהם, מלבד שתי טרדות קטנות:

1. ציפוי הכרום מידית הפתיחה של דלת הנהג התקלפה מעט בחלק הפנימי (שפונה לדלת) - לא רואים את זה אם לא מסתכלים טוב, במוסך סרבו להחליף את הידית במסגרת האחריות, ואני לא ממש התעקשתי כיון שלא רציתי שיפתחו לי את ריפוד הדלת.
  2. התאורה בכפתורי הפתיחה של החלונות בדלת הנהג הפסיקה לעבוד חלקית - לא הפריע לי ולכן לא טיפלתי, אבקש שיסתכלו על זה בטיפול הקרוב (השבוע).

אחד מהדברים שמאוד נעימים ברכב הזה הוא כמה שהרכב שקט, למרות היותו קופסה גדולה מאוד. חזרנו אתמול מחופשה בדרום, וכשנתתי לזוגתי לנהוג פתאום שמתי לב שהיא נוסעת על כביש 6 במהירות שלא מאפיינת אותה, כשהראיתי לה את זה היא אמרה שהיא ממש לא הרגישה כמה מהר היא נוסעת.

הרכב מוכיח את עצמו בתור קניה סופר מוצלחת, ואני אצטרך להתאמץ כדי למצוא בו פגמים משמעותיים בתור רכב לשימוש משפחתי. כשקניתי אותו אחד מהשיקולים שלקחתי בחשבון היה מבחן הדרכים הזה, וכיום, לאחר 4 שנים, אני חותם על כל מילה - זה אכן מוביל משפחות מעולה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...