Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח בדיקה לסיאט איביזה 2014 FR

genkoval
שימו לב! השרשור הזה בן 2801 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצאתי סיאט איביזה 2014 3 דלתות FR קילומטראז' 35000 1200 טורבו ידני. יד ראשונה

הבוחן אמר שהגלגלים הקדמיים שחוקים וצריך להחליפם באחוריים.. רפידות לתקן בבלמים האחוריים.. לרכב יש מכות קלות פה ושם מנהגים תל אביביים והגיר טיפה שחוק למרות שמהרגשה שלי בנהיגה היה נראה לי בסדר גמור.

בקיצוררר מה דעתכם? ומישהו יודע מה זה 'נזק בפאנלים'?

עשינו בדיקה לרכב ולהלן התוצאות:

20160818_211407.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, נראה לי רכב בסדר גמור עם בלאי רגיל (צמיגים קדמיים, רפידות בלמים ) וכמה תיקוני פחחות לא משמעותיים. גיר שרושמים עליו שחוק בבדיקה במכון יכול עוד לנסוע עשרות אלפי קילומטרים.

אם המחיר מתאים, אני לא רואה סיבה לא לרכוש .

רק תעשה לעצמך טובה - עם הצמיגים הקדמיים באמת שחוקים, אל תעביר אותם אחורנית. תקנה זוג צמיגים איכותיים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה די טוב, מניח שצריך להחליף צמיגים(תדאג שזה יתבטא במחיר הרכישה), קלאץ בלוי בקילומטראז כזה נראה מעט מוקדם, אבל אם הרכב ננהג לרוב בפקקים ובסביבה עירונית זה עלול להיות נכון, אבל אם הגיר מרגיש לך טוב, קלאץ לא כבד ומדויק, וההילוכים משתלבים בקלות בלי חריקות מיותרות אז לדעתי אין סיבה לדאגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2801 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...