Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה מיצובישי סופר לנסר כ"כ זולה?

SUBI4
שימו לב! השרשור הזה בן 6986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

יש לי שאלה :

חבר מחפש רכב משפחתי עד 25000, ניתקלנו במיצובישי סופר לנסר GLXI,

למה מיצובישי סופר לנסר כ"כ זולה? 27000 מחירון שנת 97 גיר רגיל,דורשים עליהם בד"כ 25000,ואף אחד לא משלם מחירון על רכב כזה כך שניתן להוציא אותה אפילו ב 22000, נשאלת השאלה למה? איך יכול להיות, רכב יפני (=אמינות),הכל חשמלי(GLXI) , שנת 97, זול כ"כ ,יש פה איזה קא'ץ?

אשמח לשמוע על בעיות\מחלות\תקלות...

תודה לכל העונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט .

פעם הוא היה הרכב הכי טוב בשוק, כולם קנו , כמעט כמו מה שקורה\קרה עם הלאנטיס.

האוטו שמר על הערך טוב בהתחלה , אם היתה לך אחת , בכל רמזור עצרו אותך לשאול אם אתה מוכר , בקיצור הרגשת כמו סופרמן.

אבל מה , אחר כמה זמן, בגלל שלכולם יש , כולם מנסים למכור , וכשכולם מנסים למכור , השוק יורד.

מה שקורה היום עם הלאנטיסים הוא הרבה יותר גרוע , לשוק המשומשות מגיעים אללפי רכבי לאנטיס 1.6 אוטומט שמורידים את ערך הררכב לריצפה .

מה שהיה פעם הבטחת השוק ומניה בטוחה , יכול וסביר שיהיה נייר הטואלט של המחר.

אז... :mm_yeah: שלא יעבדו עליכם !

אה כן ... הגיר האוטומטי שם נוטה לשבוק חיים אחרי זמן מה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורים של חברה שלי מכרו עכשיו ס. לנסר שנת 97. הרכב לא ידע איפה המוסך נמצא, בכלל! הם מכרו מעל המחירון (31K) בגלל היד הראשונה והק"מ הנמוך (70K).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. כי למרות הכל המדובר ברכב מחורבן למדי. נכון, המנוע טוב וגם הגיר מגיב היטב, אבל חוץ מזה - פחנוע.

ב. כי הישראלים למדו סוף-סוף שאם אפשר באותו מחיר להשיג רכב אירופאי, לפעמים זה עדיף!

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב , לפי מה שאני רואה, זה רכב סבבה, גם אמין,גם מהיר מאוד בייחס למשפחתיות מקבילות(ניסן\סובארו\טויוטה\הונדה\מאזדה) ...מחיר זול מאוד....אחזקה זולה...

רכב אמין פשוט וזול למי שמחפש כזה דבר אז...למה לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה? 27000 ש"ח לסופר לנסר שנת 97? אפילו שזה גיר רגיל, זה נשמע מעט מדי. אני מכרתי לנסר שנת 92 אוטומטית (קרבורטור) לפני כמה חודשים, המחירון היה 20500!! (שזה מוגזם מאוד כלפי מעלה, אבל עדיין...)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה ששכחתם משהו בואו נחזור לזהה שמעדכן את המחירון יצחק לוי כנראה שאחד האויבים שלו יש לו סופר לנסר והוא החליט להתנקם בו כי הרכב לפני 4 שנים היה שווה פי 2 מהמחיר שלו היום אז מה קרה ??? דייהטסו אפלאוז לא יותר טובה אבל עדיין שווה יותר מסופר לנסר לעומת זו לפני 5 שנים הסופר לנסר הייתה שווה פי 2 ממחיר דייהטסו

106 ראלי -VR-6 - V-5 -- קינג קצר-- MGVVC-נמכרו

wv-v6 גולף + WRX- GTI306 *GTI -נמכרו

נמכרה ---Sti

clio sport כיום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה? 27000 ש"ח לסופר לנסר שנת 97? אפילו שזה גיר רגיל, זה נשמע מעט מדי. אני מכרתי לנסר שנת 92 אוטומטית (קרבורטור) לפני כמה חודשים, המחירון היה 20500!! (שזה מוגזם מאוד כלפי מעלה, אבל עדיין...)

רוני

סוחר בפורום !!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לציין שבגיר הידני אין שום בעיה, ובגיר האוטומט יש בעיה עם הקולר שמן, שאם מטפלים בה בזמן, לא יקרה כלום.

בנוסף, הלנסר שהחליפה את ה"סופר לנסר" בשנת 98 קיבלה 1.5 כוכבים במבחן ריסוק, אז אני לא יודע וגם לא רוצה לדעת כמה קיבלה ה"סופר" לנסר.... אני מניח שפחות מכך.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי סופרלנסר אוטומטית במשך שנתיים. קיבלתי אותה עם 13,000 ק"מ, ועשיתי עוד 40,000.

אפס תקלות, אם כי שמעתי על רגישות לבעיות גיר בקילומטרז'ים גבוהים יותר. היו לנו אז בחברה עוד כמה עשרות מכוניות כאלו, עם ביצועי אמינות דומים למכונית שלי, כלומר מצוינים.

המכונית לא מתתחרה בנימוסי הכביש של מכוניות מודרניות, אבל צריך להשוות אותה לסטנדרט של תחילת שנות התשעים, ולא לשכוח את המחיר הנוכחי שלה.

המנוע נהדר - 115 כ"ס (יש שמועה שבפועל אפילו יותר, והיפנים "צינזרו" את המספר כלפי מטה), ועולה כמו טיל במעלה הסל"ד. התאמה מצוינת בין הגיר והמנוע. אין לה כמובן את "אפיצות השילדה וההיגוי המרגש" של פז'ו 306, אבל לא בטוח שזה מה שהקונה הפוטנציאלי מחפש.

בסה"כ - אחת המכוניות היותר מוצלחות שהיו לי.

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הן גם אוהבות דלק - צריך לקחת את זה בחשבון.

כך שמי שנוסע הרבה אולי עדיף שיחפש רכב אחר.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חודש נסעתי על סופר לנסר מודל 96 אוטומטית (של דודתי) לדרום . המושבים ממש מאכזבים.

לא יודע אם מישהו שם לב,אבל כמעט כל הלנסרים והסופר לאנסרים שאני רואה בכביש זורקים שמן מהאגזוז.זה פשוט תופעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

יש לי שאלה :

חבר מחפש רכב משפחתי עד 25000, ניתקלנו במיצובישי סופר לנסר GLXI,

למה מיצובישי סופר לנסר כ"כ זולה? 27000 מחירון שנת 97 גיר רגיל,דורשים עליהם בד"כ 25000,ואף אחד לא משלם מחירון על רכב כזה כך שניתן להוציא אותה אפילו ב 22000, נשאלת השאלה למה? איך יכול להיות, רכב יפני (=אמינות),הכל חשמלי(GLXI) , שנת 97, זול כ"כ ,יש פה איזה קא'ץ?

אשמח לשמוע על בעיות\מחלות\תקלות...

תודה לכל העונים.

ה"סופר לנסר" בעצם "רכבה" על ההצלחה האגדית של הלאנסר, שהמתחרה היחידה שלה דאז היתה הסובארו לאונה. בניגוד למה שקרה עם סובארו (הגרנד לאונה לא הצליחה "לרכב" על ההצלחה של ה DL) הסופר לאנסר דווקא כן מכרה הרבה ויחסית לאז היו לה נתונים מעולים (מנוע חזקה מאוד וביצועים טובים מאוד !).

אט אט הגיעו המתחרות, המכונית הזדקנה - והשוק הוצף במכוניות דנדשות יחסית (עם 80-100K קמ) שכבר דרשו או עברו שיפוץ גיר. מי שקנה את הרכבים הללו לא ציפה לכזה דבר, השוק כמובן שהוצף בשמועות שלמען האמת מבוססות בעובדות מוצקות, ההיצע עלה והביקוש נשאר צונן... עם הזמן נוספו לביקורת גם תצרוכת דלק לא מבריקה בגרסאות האוטומטיות והמכונית הראתה אמינות ממש טובה רק אצל מי שטרח באמת לטפל באוטו כמו שצריך (אגב, המורה נהיגה שלי דאז עדיין מחזיק ברכב הזה כבר מעל 10 שנים - גרסה ידנית כמובן - על מנוע מקורי). כמו כן רבים טוענים שעלויות הטיפולים במוסכים המורשים של מיצובישי לא זולים - אך לא יצא לי לבדוק זאת באופן אישי.

מבחינה מכאנית כללית (וגם מע' חשמל) ז"א: מתגים, מע' פרונט, ציריות וכד', האוטו עמיד מאוד ואין ביקוש גדול לחלקים נדירים. חשוב מאוד לבדוק את המנוע ב-7 עיניים לוודא שקיבל נוזל קירור כמו שצריך (למען שמירה כללית על מע' הקירור והמנוע עצמו).

כמו כן חשוב לציין שביחס לאוטו משפחתי הוא לא נוח.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...