Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכבת נורות לסיאט איביזה צורה חדשה

שימו לב! השרשור הזה בן 2813 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, בחיים לא החלפתי נורות באוטו הזה ועכשיו קיבלתי נורות רגילות הלוגן H7 ושני לדים לאור חנייה בדיוק בגודל המתאים ובמידות הנכונות. השאלה שלי עד כמה זה מסובך להתקין את זה לבד ? זה רק להחליף את הקיים בחדש שקיבלתי . לפתוח את הסוגר (המכסה) איפה שהבית מנורה אני יכול גם ראשי וגם חנייה השאלה אם להחליף או לחבר לקונקטור שם את הנורה זה בעייתי צריך משהו מוסמך בכיוון אן משהו? תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט להחליף בקיים,

תדאג שהרכב יהיה כבוי [ללא סוויץ'] שלא יהיה מתח על הקו,

והכי חשוב לא לגעת במנורה [רק בחלק המתכתי, במנורות הלוגן בלבד], אחרת היא יכולה להתפוצץ בהדלקה.

בצורה החדשה בצד של המצבר אין כלכך מקום והגישה חרא, אבל עם קצת סבלנות זה אפשרי.

Seat Ibiza FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז אתה אומר שזה לא בעייתי... ידוע לך איך אני נכנס את המנורה בצורה הבטוחה והטובה ביותר? ואחרי שאני מכניס את המנורה למסילה שלה לעיגול הזה צריך לחבר אליה משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי , הרכבתי אור ראשי ואור חנייה שניהם מחנות באנגליה HIDDIRECTS איכותי של MTEC בדיוק במידות ובגדלים שלי. לא הדליק לי נורה בלוח שעונים אך איפה שמסובבים את הכפתור כדי לכבות את האורות או להדליק הוא אינו מגיב. כלומר האורות אצלי דלוקים קבוע לא משנה אם זה בשמש או בחושך תמיד דולק. הבית מנורה מתחמם ממש יתר על המידה וזה מתחיל להלחיץ אותי קצת. יש לכם מושג איך אפשר לסדר את זה שמתי שאני מעביר את האורות ל-0 הכל יכבה ? כי בתכלס גם ביום גם בלילה האור דרך והאור ראשי דולקים. יש לכם מושג מה לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש בפייסבוק HI-LED, תכתוב לו הודעה פרטית. קוראים לו הדר וזה מה שהוא עושה בחיים.

לפעמים כשאתה לא יודע בדיוק בדיוק מה אתה עושה, בייחוד כשמדובר ברכב, עדיף לתת למקצוען לעשות את זה :)

אפילו אם זה סתם להחליף מנורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך ספר רכב?? פשוט תעשה לפי ההוראות שם זה הכי קל.

אומנם באמת בצד המצבר אין ממש גישה אבל זה אפשרי.

אני החלפתי אצלי גם.

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

|Audio 250\1 | SUB: DLS Kw10|ALPINE PXE H650

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2813 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...