Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רבאק, הוצאתם לי את העיניים (אז רכשתי עמדה)

שימו לב! השרשור הזה בן 2117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וואלה, אירופה וארה"ב, בהחלט לא עוזר לי. אבל תודה על הפירוט!

פשוט יש את ההגה במבצע באמזון בריטניה כולל הילוכים ב-1123 ש"ח (כולל חברות פריים לחודש כי המחיר משלוח יותר זול ככה) כשבארץ זה עולה 1600 ש"ח.

ובשביל זה צריך מעמד.

אני אישית עברתי לשחק BF1 בסלון שלי על מקרן 100 אינץ FHD. בחדר מחשב יש לי מסך 42" ב-4K.

פשוט מבחינה כלכלית, על FHD לא אצטרך כרטיס מסך מטורף כמו שצריך ל-4K ולשפר חוויה על הדרך.

חשבתי לשחק ככה במירוצים גם יכול להיות חוויה נחמדה.

בארץ מעמד מקצועי עולה כאלף שקלים ולכן התעניינתי כמה עולה כבר עם כסא מקצועי והכל אבל לארץ זה עולה 1900 ש"ח בערך מאמזון ממה שבדקתי עכשיו (דגם צ'אלנג').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נשמע מחיר סביר להגה. אישית ההילוכים לא מדברים אלי, לא באמת מוסיף לחוויה ורק פוגע בזמנים. מה גם שההילוכים של ה-G29 די ג'יפה.

אל תקנה מעמד מקצועי. אחרי ה-challenge playseat הזה אני ממש לא רואה טעם לכסא ענק שתקוע באמצע הסלון. הפלייסיט נוח, מתקפל במהירות אדירה (פחות משתי דקות מרגע ההוצאה מהארון, ואותו דבר לכיוון השני) וזול. תחשוב גם כמה קל להעביר אותו מחדר לחדר, או לקחת אותו לחברים. אין אותו בכלל בארץ? 1900 ש"ח זה יקר רצח. עלה לי פה פחות מחצי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המעמד המקצועי בארץ עולה כאלף שקלים, הכוונה לזה:

http://www.simrace.co.il/items/307181-Wheel-Stand-Pro-Logitech-G27-G29-G920-Wheel-DELUXE-V2-%D7%9E%D7%A2%D7%9E%D7%93-%D7%9C%D7%94%D7%92%D7%94-%D7%99%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%92-%D7%91%D7%9C%D7%A2%D7%93%D7%99-%D7%A9%D7%9C-SimRace-%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C-%D7%95%D7%95%D7%99%D7%9C-%D7%A1%D7%98%D7%A0%D7%93-%D7%A4%D7%A8%D7%95

בלי כסא. הוא גם מתקפל מהר וכו'.

חיפשתי את ה-CHALLENGE ומצאתי כל מיני מחירים בארץ וזה הכי זול:

https://www.joystickplus.co.il/product/%D7%9E%D7%95%D7%A9%D7%91-playseat-challenge

די זול האמת אם אתה משווה את זה רק למעמד.

העניין שזה לא במלאי אצל הספק (היבואן) בכללי ולכן אצל כל החנויות כתוב אזל מהמלאי.

דיברתי עם החנות והספק הולך לחדש מלאי עוד 14 יום אצל החנות (הזמינה מלאי גדול) ומקווה שבוע אחרי פסח שיגיע.

אז אתה ממליץ לי לקנות את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המעמד בלינק הראשון שלך לא מקצועי בעליל. היה לי כזה. הוא נחמד, ושימושי במיוחד אם יש לך מחסור במקום, אבל אתה צריך לשבת על כסא רגיל עם תנוחת ישיבה לא נוחה, המעמד עצמו זז כשאתה נוהג טיפה בפראות, ויש את המוט המעצבן בין הרגליים שלא מאפשר לך תנוחה נוחה לדוושות.

הפלייסיט בלינק השני זה בדיוק מה שיש לי, המחיר שלו בסדר גמור ואני ממליץ עליו בלב שלם. פי 10 יותר טוב מהמעמד של wheel stand pro.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה אם ככה. אז אחכה שיהיה אותו במלאי לחנות אחרי פסח (גם ככה אקבל את ההגה אחרי פסח) ואזמין אותו.

בהפרש מחיר כזה גם ככה באמת עדיף עם כסא ייעודי מאשר לשבת על הספה.

תודה רבה :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן לאחר שהתקנתי הגדרתי ושיחקתי ב Project Cars עם הריפט:

קודם כל, שווה לזכור את נק׳ הייחוס שלי - יש לי הרבה שעות על אותו המשחק בדיוק בפלטפורמה אחרת (PS4), ככה שזה יצא מעניין.

מבחינת הגרפיקה - אין מה להשוות, הPS4 מגיע עם רזולוציה הרבה, הרבה יותר טובה. הריפט מציג תמונה מעט מגורענת / מפוקסלת, וזה גורע מהחוויה. בנוסף, המחשב שלי אינו מפלצת בעוד שהמשחק כן תובעני, אני מריץ אותו בהגדרות שרובן ״medium" (דרגה 2/4) - כאשר ניסיתי להעלות את ההגדרות הוא התחיל לקרטע... כן אציין שגם בהגדרות הגבוהות התמונה עדיין מפוקסלת למדי.

לעומת זאת, החוויה עצמה - וואו. הבדל תהומי.

מבחינתי, הקפיצה מהסוני לריפט דומה מאוד לקפיצה ממקלדת ומסך לסימולטור וטלוויזיה... בנוסף, כפועל יוצא מעד כמה הסטאפ מרגיש טוב ואמיתי יותר, הנהיגה שלי השתפרה מיידית כבר במשחק הראשון. עם הריפט אני ״מרגיש״ טוב יותר ברגע שיש איבוד אחיזה, אני נכנס לפניות בצורה טובה יותר, ובכלליות כל הסיפור מרגיש הרבה יותר מציאותי ולכן (כנראה) גורם לי לנהוג בצורה יותר מציאותית.

ברגע שאתה ״נכנס״ לזה, החסרון בגרפיקה מתטשטש (ליטרלי) - אתה ממוקד במסלול ופחות בפיקסלים. זה עדיין לא אידיאלי, בעיקר בתנאי תאורה מסוימים שמבליטים את הפער בין הפלטפורמות, אבל בשורה התחתונה היתרון של נק׳ מבט אמיתית בתוך פנים הרכב עולה בעשרות מונים על ההפרשים הגרפיים.

אני מאמין שגם ההפרש הגרפי יקטן עם הזמן, ובסופו של יום העתיד בVR. אין שום הגיון לצמצם את עצמך לשדה ראיה של 90, 120 או אפילו 180 מעלות - כשיש לך אפשרות לשדה ראייה ספרי מלא.

שכנעתי את אשתי לשחק, המשחק היה כ״כ מציאותי עד שהיא ממש נלחצה בפניות. בנוסף, למרות שיש לה כבר נסיון בכמה וכמה משחקי VR - כנראה שהמהירות + לחץ סחררו אותה והיא דיווחה בסוף המשחק על בחילה קלה... קטעים.

בהמשך אני חושב לנסות לעשות איזה ערב hot lap ואז יהיה מעניין לראות איך יגיבו אנשים שמתנסים בסימולטור + VR בפעם הראשונה, בעיקר מסקרן אותי לראות את עקומת הלמידה עבור נהיגה במשחק - והאם התזה שלי תוכיח את עצמה כנכונה (התזה: הVR מרגיש מציאותי יותר, ולכן עקומת הלמידה לשחקן חדש תהיה טובה יותר מאשר אם היה משחק בסימולטור הרגיל - מלכתחילה הנהיגה תהיה טובה/נכונה יותר כי המשחק מרגיש מציאותי).

בכ״א השורה התחתונה מאוד חיובית ואני שמח שלקחתי איתי את הסימולטור לארה״ב ולא נפתרתי ממנו בארץ.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, אני זוכר ששיחקתי קצת בסימולטור נהיגה (לא זוכר איזה) עם משקפי VR (שוב, לא זוכר אילו :oops: ) והחוויה הייתה מוזרה מדי ולא נעימה. גם הפריע לי מאוד הגירעון, וגם המשחק עשה לי כאב ראש אחרי כמה דקות. אני מעריך שחלק מהאנשים צריכים קצת יותר זמן בשביל להתרגל...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. לגמרי ייתכן שזה ״לא בשבילך״. יש אנשים שVR עושה להם סחרחורת.

ב. עם זאת, אני לא יודע במה שיחקת - וצריך לזכור שהחומרה והתוכנה משפיעות בצורה דרסטית על החוויה. מזכיר לי חבר שעשה סקי בחרמון ואז אמר לי שסקי זה לא בשבילו, כששכנעתי אותו לבוא איתי לאירופה הוא הבין שסקי זה לגמרי בשבילו והחרמון פשוט מחורבן.

ג. אם כן נצליח להסתנכרן בביקור שלך בואלי, אתה יותר ממוזמן לנסות את הסטאפ שלי בעצמך ולהסיק מסקנות (:

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

* מקפיץ כדי לא לפתוח דיון חדש

שלום לכולם

יש לי הגה של Logitech G29 ורציתי לקנות מעמד playseat challenge אבל אני לא מוצא חנות שמוכרת את המעמד

ראיתי כמה אתרים שמפרסמים במחיר באזור ה 1100 שקל אבל אין להם במלאי ולא יודעים להגיד אם יגיע בקרוב

כדאי לקנות wheel stand pro במקום ? הוא יציב מספיק ? או שעדיף לחכות ?

תודה

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרץ - גם אני חיפשתי לקנות את המושב הזה ובארץ אמרו לי בחנות אחת לחכות.. יהיה אחרי פסח מלאי.

חיכיתי 3 שבועות ואז אמרו לי אין מלאי ולא יהיה מלאי חדש.

כל חנות אחרת גם כן אמרה אין מלאי (כי זה מיבואן, אז זהה לכל החנויות).

וגם אני קניתי G29.

בסוף קניתי מגרמניה.

הסיבה שבחרתי בכיסא הזה היא שהוא מתקפל, יש לי סלון קולנוע ביתי (מקרן 100 אינץ) יחסית קטן של 4X3.5 בערך ואני לא יכול לשים כיסא שלא מתקפל.

המוצר נשלח והגיע עם דואר ישראל (דואר רשום, לסניף הדואר) למרות שזה 14 קילו.

שילמתי מע"מ מדויק על החבילה (כי היה מוצהר מחיר נכון ואמיתי).

ככה חוסכים עם שילוח מהיר כמו DHL שייקחו עוד כמה מאות שקלים עמלות שקר.

סך הכל הכיסא עלה לי כולל מע"מ (כ-200 ש"ח) כ-1436 ש"ח.

קצת יותר גבוה ממה שרצו למכור בארץ אבל מאחר ואין מלאי, זה לא באמת רלוונטי מבחינתי ובגלל שאין לי מקום, הלכתי עליו.

אישית אני סופר מרוצה מהכיסא. אני נוהג כמו חרא, כי צריך להתרגל לזה (אני רק מקלדת ועכבר, מלידה),

אבל הכיסא ממש נוח לגב ולראש, קל להיכנס ולצאת ממנו, אין לך מוט באמצע הרגליים (כמו שמעמד שאתה רוצה לקנות).

אני עכשיו מחפש שיטה להוסיף עליו G13 ועכבר כדי לשחק BF1 עם הכיסא אז אם יש לכם רעיונות אשמח לשמוע :-D

18 - הכסא מקופל בצד.jpg

15 - הגה מורכב על הכסא.jpg

8 - הכסא עם המתקן להגה.jpg

3 - קרטון המוצר.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי wheel stand pro ואין מה להשוות בין השניים. הפלייסיט טוב פי עשר, מה גם שהוא אשכרה מגיע עם סיט והוא לא רק סטנד...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, מאמאזון המחירים מטורפים.. כתבתי כאן בדיון, כ-2800 שקל, משהו הזוי.

הזמנתי מאיביי, מוכר טוב מאוד וגם תיאמתי איתו בהודעות לפני רכישה

שלא שולח באקספרס אלא דואר רגיל. כי 2 האפשרויות שיש למשלוח שרשום

זה בתוך גרמניה או אירופה... הוא יגיד לך איזה לבחור וישלח עם DHL מקומי ובארץ דואר ישראל כדואר רשום.

הנה המוצר:

https://www.ebay.com/itm/Playseat-Challenge-Schwarz-Challenge-Schwarz-Playstation-Playseats-NEU/311994613004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...