Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רבאק, הוצאתם לי את העיניים (אז רכשתי עמדה)

שימו לב! השרשור הזה בן 2113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא, מהסיבה שאני גם לא משחק מספיק, וגם לא מיישם מספיק בשטח.

האם זה כן יכול לשפר? בהחלט.

בנוסף, בסימולטורים הרציניים יותר, בלי לשפר את יכולות הנהיגה שלך אתה לא תצליח להגיע לפודיום (ו/או לסיים את המסלול ... תלוי בהגדרות).

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

התחלתי לשחק Project Cars 2 עם G29.. ואו זה כל כך קשה.

לקח לי שעה להצליח לסיים הקפה בלי תאונה, וגם זה רק אחרי ששיניתי ל Type R, לפני כן ניסיתי עם A45 ועוד כמה רכבים חזקים וזה פשוט היה לא אפשרי :o

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח שלי קנה את הגראנד טוריסמו החדש, ממש עושה חשק לעמדה כזאת במרתף... מצד אחד

אני כבר לא ילד (50) הוא אחי בן 30,אני עם 4 ילדים ובקושי זמן לזרוק שקית זבל...מצד שני

אני עובר לבית עכשיו יותר גדול ומרתף 100 מטר...ממש מתלבט לזרוק על זה כסף, כי ברור לי

שהמקרן שלי כבר מזמן צריך להחליף, ועמדה מדוגמת תעלה עוד ועוד ועוד.

ממש מתלבט.

ברעיון הכללי אפשרי לבנות אבל לא יודע אם יהייה זמן בכלל לשחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בקושי משחק, ועדיין לא מסוגל לשחרר את העמדה... כל פעם שאני כן משחק זה ממש כיף.

אחת הסיבות (או: אחד התירוצים) זה שצריך לסנדל את הטלוויזיה כל פעם שאני עושה סשן - אבל בקרוב זה ישתנה תודות למשקפי vr. מה גם שהחוויה עם vr הרבה, הרבה יותר מגניבה...

השאלה המרכזית היא האם יש טעם להחזיק בסוני, שמאז שנרכש בעיקר משמש כאביזר אופנתי. ממש מבאס שאוקולוס וסוני הם לא קומפטביליים (והvr של סוני מאכזב תודות לשלטים קקהמייקה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי לשחק Project Cars 2 עם G29.. ואו זה כל כך קשה.

לקח לי שעה להצליח לסיים הקפה בלי תאונה, וגם זה רק אחרי ששיניתי ל Type R, לפני כן ניסיתי עם A45 ועוד כמה רכבים חזקים וזה פשוט היה לא אפשרי :o

אתה עושה מרוצים עם עוד רכבים או טיים אטאק?

באופן כללי לפעמים בסימולטורים הרכבים יותר קשים לשליטה ממה שהם כנראה במציאות (זה די מרגיש ככה אפילו עם הדוגמא המאוד בסיסית של אבארט 500 במציאות מול אסטו קורסה), מפרוג'קט 1 אני זוכר נטייה מאוד מעצבנת להחלקות והוצאת זנב מרכבי הנעה קדמית, שאני בספק רב שהם כאלו במציאות.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור, הוצאת לי גם את העיניים אז הנה, מתנת יומולדת לעצמי (סוף סוף הגיעה - בלאק פריידי יצר בקלוג לא קטן אצל אמזון).

הפלייסיט הזה ממש מפתיע לטובה - מוצר ברמה סופר-גבוהה.

2017-12-08 20.59.43.jpg

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

עכשיו צריך לשחק יחד... שקלתי למכור את הסוני עקב חוסר שימוש ולעבור לpc עם vr. אבל אם גם אתה וגם השבדי ע"פ סטאפ... עושה חשק להשאר במשחק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ אחרי הרבה שעות על GTS ועל PC2.

גראן טוריזמו ספורט - מבחינתי בנצמרק לכל דבר, כרגע.

פרוג'קט קארז 2 - הבעיות העיקריות שלי איתו הן התסכול. הפיזיקה נדמית לי מוגזמת מדי ולא מאוזנת. קודם כל, לא פעם קורה לי שאני בולם על המקסימום ורואה את היריב שלי לידי זז קדימה ואחורה בזמן שהוא בולם גם כן, מה שאומר לי שהפיזיקה שלו לא תואמת לפיזיקה שלי. בנוסף, איבוד אחיזה בציר האחורי מסתיים ב-99% מהפעמים בספין, שגם זה לא תואם למציאות. ב-GTS אפילו אם אני מגיב טיפה מאוחר, אני לפעמים מצליח לתפוס אותו. ואם אני מגיב בזמן אז הוא מתנהג כמו שאני רגיל מהחיים האמיתיים. ב-PC2 גם אם אני תופס אותו על המילימטר, נגמר לי ההגה כשהוא ממשיך בהחלקה ואני מוצא את עצמי ממשיך להסתבסב. יותר גרוע כאשר הוא אשכרה תופס - ב-99% מהפעמים הוא עושה לי פליק לצד השני גם אם אני מיישר הגה בזמן. אותו פירואט ב-GTS מסתיים הרבה פעמים בתפיסה של הזנב (כמו במציאות!) אבל ב-PC2 - הלך עלי.

לסיום, הרמה של מתחרי ה-AI לא עקבית ומאוד קשה לסיים מירוץ נגדם בלי להפסיד בגלל איזו שטות. הם גם משתפרים מהקפה להקפה בעוד שהאוטו שלי מאבד לאט לאט עוצמת בלמים ואיכות צמיגים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי אתמול מחשב נייד מעל דרישות הסף לVR, יש לי כבר אוקולוס ריפט ששוכב ב קופסא מאז שישחור, ומקווה שסוף סוף ארים סטאפ שישלב בין העמדה וריפט...

קצת חושש מהביצועים כי בכל זאת, מדובר בלפטופ. אבל עם 16 גיג דראם4 ועוד 6 גיג דראם 5 דדיקייטד - מקווה שיספיק. בנצ'מארקים באינטרנט הראו תוצאות חיוביות.

(רכשתי לפטופ כי יש אילוצים כרגע שהכתיבו לפטופ, כמובן שהייתי מעדיף דסקטופ אם זו היתה אופציה)

לבינתיים אני נאלץ להסתפק בטלוויזיה, אבל היות וזה די זול כאן יש לי בבית 70 אינצ' ככה שגם עם טלוויזיה יש חוויה נחמדה.

אעדכן בהמשך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הבא שכמובן "תצטרך" יהיה משהו כמו הכפפות של HAPTX שמסוגלות לדמות חוש מישוש באמצעות חיישנים, מערכות מכניות ואלקטרוניות. בקרוב גם חום וקור. תסתכל על הפרקים האחרונים של smarter every day - זה מגניב לאללה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אני לא חושב שזה חסר במיוחד.

מה שקצת חסר בVR זו תנועה, ואני לא רואה פתרון סביר בעתיד הקרוב (קרי: פתרון שיהיה גם שמיש מבחינת מידות, ובמחיר סביר).

ובכל מקרה זה לא רלוונטי לסימולטורים.

אם כבר חוסר בסימולטור, זו תנועה לסימולטור עצמו - אבל זה כבר מייקר את הסיפור ברמות היסטריות ולכן לא רלוונטי בעתיד הנראה לעין.

המחשב הגיע היום, מקווה שהסטאפ יהיה קל - אם אצליח לממשק את הריפט עם הסימולטור זה יהיה שדרוג משוגע לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל זה לא יעזור לך יותר מדי כי אני גר באירופה ואור גר בארה"ב...

קניתי את ה-PS4 pro ב-350 יורו (כולל GT SPORT). ביחד איתו קניתי כמה משחקים ושלט נוסף (60 יורו). תוסיף בערך עוד 20 למשלוח כי הקנייה הייתה באמזון.דה ואני לא גר בגרמניה.

את ההגה - G29 - קניתי באמזון UK ב-130 פאונד במבצע משוגע של בלאק פריידי (תוסיף עוד 20 פאונד למשלוח). עכשיו הוא עולה שם 175 פאונד בערך שגם זה זול.

ואת הפלייסיט קניתי ליד הבית ב-200 יורו.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...