Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש סאונד ארצי ב15 לספטמבר 2016 אצל ארט-סאונד!

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 2769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בהמשך לדיון כאן בו עומר הרים את הכפפה - שאפו עומר!

אני שמח להודיע סוף סוף שיש מוכנות מצד ארט סאונד לקיים אצלם מפגש ארצי.

המפגש היה אמור להתקיים לפני שנה אך כמות העבודה על הסדנא החדשה של ארט סאונד בראשון לציון התעקבה והמפגש בוטל.

היום נכחתי בסדנא בכדי לדבר עם דודו ודוד לגבי הרעיון של מפגש סאונד קרוב לתאריך שהוצע ע"י חברי הפורום והנושא מתקדם.

אז מה התכנית? - שימו לב שהשרשור הזה כנראה גם יזכה לכמה עדכונים אבל זה מה שהולך להיות כרגע בתכנית הגסה:

אירוע סאונד ארצי - תאריך 15.9.2016 החל משעה 19:30 עד אחרון הנשארים או סגירת הסדנא :-D

1. ערב מכירות עם הנחות משמעותיות לחברי הפורום ובאי המפגש - בעיקר מדובר על מותגים מבית מוראל והרץ ואף אודיסון.

2. תחרות SPL ברוח חופשית ע"י חברי הפורום -

יוקצו לטובת העניין שתי חניות ישירות מול הסדנא בה כל פעם יחנה רכב וימדד על התוצאה שלו - בעל הרכב אשר יכה בתוצאה הגבוה ביותר יקבל פרס.

3. הגרלת פרסים מבית ניפון ומבית אודיו סיסטם למשתתפי הארוע.

4. עמדת הדגמת מדידות RTA לפרק זמן מוגבל אשר יודגם ישירות על ידי.

5. שתיה וכיבוד קל נכון לעכשיו - כל השאר תלוי באיך העניינים יפתחו.

במקום בעלי עסק נוספים בתחום הרכב.

המתחם הינו תחנת דלק גדולה אשר חניה נמצאת בתוכה בשפע וגם מאחורי הסדנא וממול.

בקשות מחברי הפורום:

1. לתחרות הSPL אבקש מחבר פורום או מספר חברי פורום להגיע עם ציוד מדידה תיקני ורשימי למדידת SPL.

2. יתכן ולמספר רכבים אשר ידגימו מערכת SQ נבקש לשמור מקום מראש בסביבת הסדנא.

3. אני מבקש לשמור על שלמות הסדנא ונקיונה - המקום מצולם 24/7 - ארט סאונד מארחים אותנו אצלם הבקשה היא לכבד את המקום כפי שהמקום מכבד אותנו.

כל השאר

אני מקווה לערב נעים, ידידותי ופורה לכולנו.

אנשי הSQ מתבקשים להגיע

אנשי הSPL מתבקשים להגיע

נא להפיץ את זה בקבוצות שלכם ואשמח לשמוע כאן מי מגיע ומי יכול להביא עימו ציוד מדידה.

אמליץ להביא אתכם כסא נוח לישיבה במידה ויהיה צורך בכך.

טוב - רשימת התפקדות.

שכחתי לציין - מיקום!

תכתבו בWAZE - את השם ART SOUND ותדאגו לא לבחור ב"רמלה" אלא ברחוב "שלנג" בראשון לציון.

מדובר בתחנת דלק גדולה של TEN מימין למתחם הסינמה סיטי ראשון לציון.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש לי הרגשה שהמקום הולך להיות "קצת" מלא במכוניות :-D

וזה מהתבסס מהפידבקים שאני מקבל מאחורי הקלעים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע עם 4 מכוניות.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...