Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוצר עם stainless steel, ניתן לחמם במיקרו ?

phpclub
שימו לב! השרשור הזה בן 2792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניתן לחמם במיקרו. אבל אסור.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יותר מורכב מזה. אף פעם לא הבנתי איך זה עובד, אבל יודע שניתן להשתמש בנייר אלומיניום במיקרו, והמיקרו שלי (משולב) הגיע עם תבנית מתכת שעובדת יופי יופי בלי ניצוצות ופיצוצים.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נייר אלומיניום במיקרו? לא לא ולא.

כדרר אותו לכדור, וקיבלת כדור אש משעשע.

תמיד יהיו משולבים ושאר יוצאים מהכלל, אבל המיקרוגל הממוצע לא בנוי לחימום מתכות ואפילו היו לי ציורים על גבי צלחות שיצרו קשתות/ניצוצות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לחמם במיקרו. אבל אסור.

אם זה למטרת מופע גיצים, ובמילא התכוונת לקנות מיקרוגל חדש, אז אפשר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מהאינטרנט, אבל תואם להוראות ההפעלה של המיקרוגל שלי:

“However, small pieces of aluminum foil can be used to "shield" areas of foods, such as poultry drumsticks and wings, to prevent overcooking.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה למטרת מופע גיצים, ובמילא התכוונת לקנות מיקרוגל חדש, אז אפשר.

פותח השרשור שאל בכותרת אם זה ״ניתן״. בגוף ההודעה שאל אם זה ״אפשרי״.

זה גם ניתן וגם אפשרי, אבל כפי שציינתי - מאוד לא מומלץ.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...